SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALEXA TABING ILOG 88 ARISTOTLE AGUIRRE 1 - 1 - 1 3
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
DRAGON BOY 8888 ANGELINO CAYAO 1 - 1 - 1 3
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
GREEN MINDED GF GEGAR GF GERALD GARCIA / BING CARINO 1 - 1 - 1 3
HGM JARSEN HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 3
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 3
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
LUCKY 3RD GF GEGAR GF GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA 1 - 1 - 1 3
MACHULET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 1 3
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 3
MVF CALEB ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 1 3
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 3
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 3
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
VELOX PEDES RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 - 1 3
482 RRS JADEN JA 1 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 1 - 1 - 0.5 2.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 2.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 1 2.5
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0.5 - 1 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 2.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 2.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 2.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 2.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 2.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 2
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 2
A.C PARKER J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL 1 - 1 - 0 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777 ROBERT BALBOA / R. VERGARA 0 - 1 - 1 2
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 2
BUTTER CUP 1 ALAN MOJAR 1 - 1 - 0 2
BUTTER CUP 2 ALAN MOJAR 0 - 1 - 1 2
CARINGLET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA 111 1 - 1 - 0 2
CNP SKCS GF / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 0 - 1 - 1 2
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 2
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS DR. TED MACADAGDAG 1 - 1 - 0 2
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 2
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE HANSON YU 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD 4 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JEC 11 DIAMOND E AGUILAR 0 - 1 - 1 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
KID BOGART / IPE JONJON LOGARTA 1 - 1 - 0 2
MARCUS SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 2
MBA FARM BICOL M. RONCESVALLES / E.TEVES 1 - 1 - 0 2
MEDALLA AEJ EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
MHAZER EFBEES HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 2
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN LORDS / RSG TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA 1 - 1 - 0 2
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 2
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 2
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 0 2
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 2
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 2
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 2
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 2
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 2
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0.5 - 1 2
SUPER SLASHER J ERIC RODRIGUEZ 1 - 0 - 1 2
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 - 0 2
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 2
TATA JUAN / GRIFFIN GF KENNETH FALSIS / JESS STA. INES 1 - 1 - 0 2
TITON GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 2
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 2
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 2
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 2
VELOX PEDES - AMIHAN RCM / DARYLL BROSOTO 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 2
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 2
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 2
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN 0.5 - 0 - 1 1.5
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
KAMLON TRUEBLOOD / KBG BARRY VATICAN / RANDY HEBRON 1 - 0.5 - 0 1.5
KBG APO AZI LEAH BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L. 1 - 0.5 - 0 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
NNL BROS 2325 - NOEL NOEL AND NOLAN LALO 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
RPSILANG 3RD DEGREE RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN 0.5 - 1 - 0 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 1.5
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 1.5
TRIGUN FHGF ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA 0 - 0.5 - 1 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY FOMCC CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 0 - 0 1
ADAMAS DRAGON REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA 0 - 0 - 1 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
ALIHO MARK GONZALES / RJH 1 - 0 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM - BUENASWERTE EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BARBARO GAMEFARM JAVIER ADAM 0 - 0 - 1 1
BBR LUTHER N` MATOZ RIZALDY BALLE 0 - 1 - 0 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
BUTTER CUP FEB 4 NCA ALAN MOJAR 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
D` CAPT 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPT 2 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
EMMET RAY-AN / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
EXELA JOMARK GATPANDAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GOLDQUEST LDI OSANG DELA CRUZ 0 - 1 - 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
HOLY FACE JON JON CANO 1 - 0 - 0 1
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE HANSON YU 0 - 0 - 1 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 1 - 0 - 0 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
KAI AGUADA BTR JUN SOSA / FEM / ARBIE 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADOS BTR JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE 0 - 0 - 1 1
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 0 - 0 1
KBG NIKKI RC PAKYAW JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW 0 - 0 - 1 1
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR. 0 - 0 - 1 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE 1 - 0 - 0 1
KULAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LAW TRES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
LOGAN / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 0.5 - 0.5 - 0 1
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC HAVY BAGATSING 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MIGS 3 NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 0 - 0 - 1 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
NLH GF 8425 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
NNL BROS 2325 - NOLAN NOEL AND NOLAN LALO 1 - 0 - 0 1
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PREYING MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RAD CROE ERIC DUMAS 0 - 0 - 1 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SAGITTARIUS PRINCESS JUN M TADIOS 1 - - 0 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 1
TEAM SPARTANS REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
V & A GF VLADY / ATHAN / RAY-AN 0 - 1 - 0 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WINE RED JOEY LICON 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
482 RRS JADEN JA 2 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 0 - 0 - 0.5 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
CGP RAPTOR ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 0 0.5
LAW DYES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 0 0.5
TEAM GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 0 - 0.5 0.5
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 0 0
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MGF AND MB RONIE DUMANDAN AND GIL 0 - 0 - 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0
TR BEXAN XP CAPSULE JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
TR BEXAN XP CAPSULE
JOSE RODERICK RANOLA II
2010
DIG 112824
0 - 1
DIG 494079
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2010
2
NNL BROS 2325 - NOEL
NOEL AND NOLAN LALO
1765
DIG 477387
0.5 - 0.5
BAK 7356
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
1765
3
JCB GF
JASON BAUTISTA
1850
BAK 0543
0 - 1
DIG 496438
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1850
4
TEAM GREENGOLD
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1940
BAK 4277
0 - 1
DIG 612372
BUTTER CUP FEB 4 NCA
ALAN MOJAR
1945
5
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
2020
DIG 428232
1 - 0
BAK 0958
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
2025
6
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1730
BAK 3130
1 - 0
DIG 876908
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC
HAVY BAGATSING
1730
7
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
1940
DIG 197771
1 - 0
BAK 1527
BBR LUTHER N` MATOZ
RIZALDY BALLE
1940
8
JOKER
JOKER
2200
0 - 1
BAK 1971
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE
HANSON YU
2200
9
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1935
BAK 8289
1 - 0
BAK 9843
LAW TRES
ATTY. L. VILLANUEVA
1940
10
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
1890
DIG 320641
1 - 0
BAK 6864
RAD CROE
ERIC DUMAS
1900
11
GOLDQUEST LDI
OSANG DELA CRUZ
1920
DIG 656508
0 - 1
BAK 7250
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1920
12
KBG NIKKI RC PAKYAW
JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW
1945
BAK 0299
0 - 1
DIG 477394
NNL BROS 2325 - NOLAN
NOEL AND NOLAN LALO
1945
13
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
1880
BAK 5433
0 - 1
DIG 306602
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1880
14
482 RRS JADEN JA 2
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2005
BAK 5874
0 - 1
SAL 103590
WINE RED
JOEY LICON
2000
15
SUGAR 75
DON PACUNDO
1955
BAK 3040
0.5 - 0.5
DIG 669887
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1960
16
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
2025
BAK 3040
1 - 0
BAK 2598
ADAMAS DRAGON
REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA
2025
17
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
2030
BAK 1878
1 - 0
BAK 4280
TEAM SPARTANS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2035
18
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1860
BAK 6239
0 - 1
DIG 512708
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
1860
19
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE
KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR.
2000
BAK 3064
0 - 1
BAK 3826
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
1995
20
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA 111
2015
BAK 9114
1 - 0
BAK 0144
MGF AND MB
RONIE DUMANDAN AND GIL
2015
21
KAMLON TRUEBLOOD / KBG
BARRY VATICAN / RANDY HEBRON
1940
BAK 1429
1 - 0
DIG 326674
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE
HANSON YU
1940
22
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1855
BAK 6245
1 - 0
DIG 320453
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1850
23
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1990
BAK 5084
1 - 0
BAK 4217
MARCUS
SOFEO DANO
1990
24
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1885
SAL 103643
1 - 0
DIG 452251
LAW DYES
ATTY. L. VILLANUEVA
1885
25
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1810
DIG 293866
1 - 0
BAK 0227
RB SAKURA
RONNIE BELGA
1810
26
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1825
DIG 472225
0 - 1
BAK 0533
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
1830
27
BBR LUTHER N` MATOZ
RIZALDY BALLE
2010
BAK 1541
1 - 0
DIG 112873
TR BEXAN XP CAPSULE
JOSE RODERICK RANOLA II
2015
28
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2060
BAK 3569
1 - 0
BAK 6820
RAD CROE
ERIC DUMAS
2060
29
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1975
BAK 0705
0 - 1
DIG 291881
NNL BROS 2325 - NOEL
NOEL AND NOLAN LALO
1975
30
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
1835
BAK 7312
0 - 1
BAK 8290
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1835
31
LAW TRES
ATTY. L. VILLANUEVA
2020
DIG 452256
1 - 0
BAK 2124
JCB GF
JASON BAUTISTA
2020
32
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
1845
DIG 428196
1 - 0
DIG 496426
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1845
33
TEAM GREENGOLD
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1835
BAK 4147
0 - 1
DIG 306508
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1840
34
BUTTER CUP FEB 4 NCA
ALAN MOJAR
2115
DIG 612302
0 - 1
BAK 9112
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA 111
2125
35
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
1705
BAK 4743
1 - 0
BAK 7275
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1720
36
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1870
BAK 2227
0.5 - 0.5
BAK 3131
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1875
37
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC
HAVY BAGATSING
1720
BAK 0556
0 - 1
BAK 6368
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1730
38
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE
HANSON YU
1930
BAK 2102
1 - 0
BAK 3639
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
1930
39
MGF AND MB
RONIE DUMANDAN AND GIL
2135
BAK 9210
0 - 1
DIG 656557
GOLDQUEST LDI
OSANG DELA CRUZ
2140
40
WINE RED
JOEY LICON
1925
SAL 103604
0 - 1
BAK 1915
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
1930
41
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
2045
BAK 3830
1 - 0
DIG 477425
NNL BROS 2325 - NOLAN
NOEL AND NOLAN LALO
2045
42
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1820
DIG 293917
1 - 0
BAK 5449
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
1820
43
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
2070
DIG 512680
1 - 0
BAK 3518
482 RRS JADEN JA 2
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2090
44
KBG NIKKI RC PAKYAW
JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW
2015
BAK 0165
0 - 1
DIG 428349
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
2015
45
TEAM SPARTANS
RED SPARTANS
REY BRIONES
1900
BAK 4015
1 - 0
BAK 8934
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE
KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR.
1900
46
LAW DYES
ATTY. L. VILLANUEVA
1880
DIG 452250
0.5 - 0.5
BAK 8432
SUGAR 75
DON PACUNDO
1880
47
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
1860
BAK 3030
0 - 1
BAK 0877
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1865
48
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1990
DIG 320530
1 - 0
BAK 2621
ADAMAS DRAGON
REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA
1995
49
KAMLON TRUEBLOOD / KBG
BARRY VATICAN / RANDY HEBRON
2020
BAK 1465
0.5 - 0.5
DIG 494052
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2020
50
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE
HANSON YU
1905
BAK 2132
0 - 1
BAK 6226
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1910
51
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
1840
DIG 197824
0 - 1
BAK 5093
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1845
52
MARCUS
SOFEO DANO
2050
BAK 4119
1 - 0
BAK 1849
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
2050
53
MGF AND MB
RONIE DUMANDAN AND GIL
1825
BAK 9392
-
SAL 103630
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1825
54
RB SAKURA
RONNIE BELGA
1780
BAK 0217
1 - 0
DIG 472197
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1785
55
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
1700
BAK 7347
1 - 0
BAK 0535
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
1705
56
TR BEXAN XP CAPSULE
JOSE RODERICK RANOLA II
2105
DIG 112908
-
DIG 656553
GOLDQUEST LDI
OSANG DELA CRUZ
2105
57
482 RRS JADEN JA 2
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
1915
BAK 5934
0.5 - 0.5
BAK 4120
TEAM GREENGOLD
GG 3 COLORS
ROD ADVINCULA
1915
58
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC
HAVY BAGATSING
1885
BAK 0578
1 - 0
BAK 3180
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
1890
59
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1795
DIG 496434
1 - 0
DIG 477419
NNL BROS 2325 - NOEL
NOEL AND NOLAN LALO
1805
60
JCB GF
JASON BAUTISTA
2090
BAK 4123
1 - 0
SAL 103594
WINE RED
JOEY LICON
2090
61
BUTTER CUP FEB 4 NCA
ALAN MOJAR
2155
DIG 612309
0 - 1
DIG 320470
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
2155
62
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1765
BAK 7374
1 - 0
BAK 8282
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1770
63
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
1840
BAK 3799
1 - 0
BAK 4193
TEAM SPARTANS
RED SPARTANS
REY BRIONES
1840
64
RAD CROE
ERIC DUMAS
1965
BAK 2416
1 - 0
BAK 5445
GREENHILL GF
BAUTISTA BROS
1965
65
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2005
BAK 3082
1 - 0
BAK 1381
KAMLON TRUEBLOOD / KBG
BARRY VATICAN / RANDY HEBRON
2005
66
NNL BROS 2325 - NOLAN
NOEL AND NOLAN LALO
1910
DIG 477383
0 - 1
BAK 1551
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE
KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR.
1910
67
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1860
DIG 306526
1 - 0
BAK 1604
BBR LUTHER N` MATOZ
RIZALDY BALLE
1860
68
MARCUS
SOFEO DANO
1980
BAK 2093
1 - 0
BAK 2015
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE
HANSON YU
1980
69
KBG NIKKI RC PAKYAW
JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW
1925
BAK 0151
1 - 0
DIG 452279
LAW TRES
ATTY. L. VILLANUEVA
1925
70
SUGAR 75
DON PACUNDO
2105
SAL 79607
1 - 0
BAK 9111
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA 111
2095
71
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1740
BAK 6164
1 - 0
DIG 360911
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1740
72
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1805
DIG 472195
0 - 1
DIG 293997
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1810
73
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
2060
DIG 400236
0 - 1
DIG 326744
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE
HANSON YU
2065
74
LAW DYES
ATTY. L. VILLANUEVA
2150
DIG 452304
0 - 1
BAK 0208
RB SAKURA
RONNIE BELGA
2150
75
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1775
SAL 103629
0 - 1
BAK 0338
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
1780
76
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1965
BAK 4942
0 - 1
DIG 320574
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1955
77
ADAMAS DRAGON
REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA
1945
BAK 2629
1 - 0
BAK 6251
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1950