SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ALEXA TABING ILOG 88 ARISTOTLE AGUIRRE 1 - 1 - 1 3
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
DRAGON BOY 8888 ANGELINO CAYAO 1 - 1 - 1 3
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
GREEN MINDED GF GEGAR GF GERALD GARCIA / BING CARINO 1 - 1 - 1 3
HGM JARSEN HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 3
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 3
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
LUCKY 3RD GF GEGAR GF GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA 1 - 1 - 1 3
MACHULET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 1 3
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 3
MS GF LANTIK MARCO SISON 1 - 1 - 1 3
MVF CALEB ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 1 3
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 3
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 3
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
VELOX PEDES RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 - 1 3
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 - 1 3
482 RRS JADEN JA 1 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 1 - 1 - 0.5 2.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 2.5
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 2.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 1 2.5
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0.5 - 1 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 2.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 2.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 2.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 2.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 2.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 2
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 2
3LLIUM CUENCA BOYS JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
A.C PARKER J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL 1 - 1 - 0 2
ALHAAKA GF ALLAN DELACUEVA 0 - 1 - 1 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 2
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777 ROBERT BALBOA / R. VERGARA 0 - 1 - 1 2
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 2
BUTTER CUP 1 ALAN MOJAR 1 - 1 - 0 2
BUTTER CUP 2 ALAN MOJAR 0 - 1 - 1 2
CARINGLET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA 111 1 - 1 - 0 2
CNP SKCS GF / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 0 - 1 - 1 2
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 2
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 2
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 0 2
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS DR. TED MACADAGDAG 1 - 1 - 0 2
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 1 - 0 - 1 2
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 2
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP 1 - 0 - 1 2
FDF ARAW 18 FRANCIS FAJARDO 1 - 1 - 0 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 2
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE HANSON YU 1 - 1 - 0 2
ISDANG ILAYA LARRY REYES 1 - 0 - 1 2
JAILBIRD 4 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JB MITHY GF - 2 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 1 2
JEC 11 DIAMOND E AGUILAR 0 - 1 - 1 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
K. ADRIANE 2 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 1 - 1 - 0 2
KASANGA EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0 2
KID BOGART / IPE JONJON LOGARTA 1 - 1 - 0 2
KUATRO SANTO ROBERT GO 0 - 1 - 1 2
LETS GET IT ON DOS A. BAGATSING 1 - 1 - 0 2
LOPB ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO 0 - 1 - 1 2
MARCUS SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 2
MBA FARM BICOL M. RONCESVALLES / E.TEVES 1 - 1 - 0 2
MEDALLA AEJ EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
MHAZER EFBEES HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 2
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN LORDS / RSG TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA 1 - 1 - 0 2
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 2
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 2
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 0 2
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 2
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 2
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 2
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 2
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 2
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 2
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 2
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 2
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 2
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 2
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0.5 - 1 2
SUPER SLASHER J ERIC RODRIGUEZ 1 - 0 - 1 2
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 - 0 2
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 2
TATA JUAN / GRIFFIN GF KENNETH FALSIS / JESS STA. INES 1 - 1 - 0 2
THE ROCKS / VRF ED MALASAGA 0 - 1 - 1 2
TITON GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 2
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 0 - 1 2
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 2
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 2
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 2
VELOX PEDES - AMIHAN RCM / DARYLL BROSOTO 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 2
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 2
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 2
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN 0.5 - 0 - 1 1.5
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
FDF - JJ FARM FRANCIS FAJARDO 0 - 1 - 0.5 1.5
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
KAMLON TRUEBLOOD / KBG BARRY VATICAN / RANDY HEBRON 1 - 0.5 - 0 1.5
KBG APO AZI LEAH BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L. 1 - 0.5 - 0 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MGC MARK CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
NLH GF 888 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 0.5 1.5
NNL BROS 2325 - NOEL NOEL AND NOLAN LALO 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
RLJ BARYONG ANDOY LIMUEL REYES / MATT 0 - 1 - 0.5 1.5
RPSILANG 3RD DEGREE RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN 0.5 - 1 - 0 1.5
SKY DEWLLER (ABDIEL) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0.5 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0.5 - 0 - 1 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 1.5
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 1.5
TRIGUN FHGF ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA 0 - 0.5 - 1 1.5
V.M. SANJUAN VICENTE M. SANJUAN 0.5 - 1 - 0 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY FOMCC CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 0 - 0 1
AC NOY 1 JOVITO JAMELANO 0.5 - 0 - 0.5 1
AC NOY 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS DRAGON REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA 0 - 0 - 1 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
ALIHO MARK GONZALES / RJH 1 - 0 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM - BUENASWERTE EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BARBARO GAMEFARM JAVIER ADAM 0 - 0 - 1 1
BBR LUTHER N` MATOZ RIZALDY BALLE 0 - 1 - 0 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
BUTTER CUP FEB 4 NCA ALAN MOJAR 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / ADP / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 1 - 0 1
CNP SKCS GF / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
D` CAPT 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPT 2 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
EMMET RAY-AN / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
EXELA JOMARK GATPANDAN 1 - 0 - 0 1
FEVICOL HEATX CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GOLDQUEST LDI OSANG DELA CRUZ 0 - 1 - 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
HOLY FACE JON JON CANO 1 - 0 - 0 1
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE HANSON YU 0 - 0 - 1 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 1
JB MITHY GF - 1 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 0 1
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 1 - 0 - 0 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
K. ADRIANE 1 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 1
KAI AGUADA BTR JUN SOSA / FEM / ARBIE 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADOS BTR JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE 0 - 0 - 1 1
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 0 - 0 1
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 0 - 0 - 1 1
KBG NIKKI RC PAKYAW JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW 0 - 0 - 1 1
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR. 0 - 0 - 1 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE 1 - 0 - 0 1
KULAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LAW TRES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
LOGAN / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 0.5 - 0.5 - 0 1
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC HAVY BAGATSING 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE FARM BAGUIO BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM LIPA BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MIGS 3 NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 0 - 0 - 1 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
NLH GF 8425 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
NNL BROS 2325 - NOLAN NOEL AND NOLAN LALO 1 - 0 - 0 1
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PREYING MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RAD CROE ERIC DUMAS 0 - 0 - 1 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SAGITTARIUS PRINCESS JUN M TADIOS 1 - - 0 1
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 1 - 0 1
SILVER BLADE RENE KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 1
TEAM SPARTANS REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
V & A GF VLADY / ATHAN / RAY-AN 0 - 1 - 0 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 3 JODI / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
WINE RED JOEY LICON 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
482 RRS JADEN JA 2 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 0 - 0 - 0.5 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
CGP RAPTOR ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 0 0.5
DREAMCOCK TIME REX REFAMONTE 0 - 0 - 0.5 0.5
EMMETT DALE FLOATZ ATIENZA 0.5 - 0 - 0 0.5
LAW DYES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 0 0.5
SKY DEWLLER (GIO) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 0 - 0.5 0.5
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 0 0
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JOE DR. MABANTA 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
KING JEROME GF JEROME QUILANTANG 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MARINER & D` SCREENER 3 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 0 - 0 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MGF AND MB RONIE DUMANDAN AND GIL 0 - 0 - 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0
TR BEXAN XP CAPSULE JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1945
BAK 1263
0 - 1
BAK 2366
JB MITHY GF - 1
VINAN AND OGIE
1940
2
DR FIXIT WATERPROOFS
CHARLIE CHAN
2200
BAK 9836
1 - 0
BAK 5441
SKY DEWLLER (ABDIEL)
DON MONTERO / RICHIE ROBES
2180
3
MANGZEE FARM BAGUIO
BOBBY DEL ROSARIO
1875
DIG 610439
0 - 1
BAK 7862
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
1880
4
AC NOY 1
JOVITO JAMELANO
2010
BAK 0566
0.5 - 0.5
DIG 320912
EMMETT DALE
FLOATZ ATIENZA
2010
5
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
1990
DIG 689743
1 - 0
BAK 4947
JOE
BROWN RED
DR. MABANTA
1990
6
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1900
DIG 680648
1 - 0
BAK 1622
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
1900
7
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1975
BAK 3097
0 - 1
DIG 881641
SILVER BLADE
RENE KATIGBAK
1975
8
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
1820
BAK 5034
0 - 1
DIG 256812
MS GF LANTIK
MARCO SISON
1825
9
3LLIUM CUENCA BOYS
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2045
DIG 284063
1 - 0
DIG 551350
DREAMCOCK TIME
REX REFAMONTE
2050
10
MARINER & D` SCREENER 3
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
1865
BAK 3076
0 - 1
BAK 7672
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1865
11
NLH GF 888
NHELVIN HENAVE
1890
BAK 3866
0 - 1
BAK 8147
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
1890
12
MGC
MARK CASTRO
1920
BAK 5428
1 - 0
DIG 349692
RLJ BARYONG ANDOY
LIMUEL REYES / MATT
1930
13
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1780
BAK 2305
1 - 0
BAK 1075
FDF - JJ FARM
FRANCIS FAJARDO
1795
14
KASANGA
EDISON CEPEDA
1950
DIG 680026
1 - 0
BAK 5513
SKY DEWLLER (GIO)
DON MONTERO / RICHIE ROBES
1950
15
CNP SKCS GF / ADP / DTM
CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR
1895
SAL 97327
0 - 1
BAK 9602
FEVICOL HEATX
CHARLIE CHAN
1895
16
MANGZEE FARM LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
1955
DIG 610346
0 - 1
BAK 0616
AC NOY 2
JOVITO JAMELANO
1955
17
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
1990
DIG 689745
1 - 0
DIG 358007
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
1995
18
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
GM SWEATER
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
2085
DIG 687058
0.5 - 0.5
BAK 4188
V.M. SANJUAN
VICENTE M. SANJUAN
2070
19
KING JEROME GF
JEROME QUILANTANG
1900
BAK 5477
0 - 1
DIG 628324
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1895
20
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
1780
BAK 4034
0 - 1
BAK 0337
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
1795
21
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1815
BAK 8318
0 - 1
DIG 517689
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1820
22
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1970
BAK 5251
1 - 0
DIG 493489
DG YUMMY CHARLZ
DAX GANZON
1970
23
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
2040
BAK 3872
0 - 1
BAK 9633
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
2045
24
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1870
BAK 1133
1 - 0
DIG 680624
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1875
25
MS GF LANTIK
MARCO SISON
1710
BAK 7449
1 - 0
BAK 2682
JB MITHY GF - 1
VINAN AND OGIE
1735
26
DREAMCOCK TIME
REX REFAMONTE
1990
DIG 551284
0 - 1
BAK 9870
DR FIXIT WATERPROOFS
CHARLIE CHAN
1990
27
SKY DEWLLER (ABDIEL)
DON MONTERO / RICHIE ROBES
2120
DIG 196340
1 - 0
DIG 881622
SILVER BLADE
RENE KATIGBAK
2130
28
RLJ BARYONG ANDOY
LIMUEL REYES / MATT
1960
DIG 349557
1 - 0
DIG 610199
MANGZEE FARM BAGUIO
BOBBY DEL ROSARIO
1960
29
NLH GF 888
NHELVIN HENAVE
2150
BAK 4887
1 - 0
BAK 7678
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
2180
30
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
2130
DIG 689783
1 - 0
BAK 0567
AC NOY 1
JOVITO JAMELANO
2130
31
EMMETT DALE
FLOATZ ATIENZA
2020
DIG 320892
0 - 1
BAK 8864
FDF - JJ FARM
FRANCIS FAJARDO
2020
32
JOE
BROWN RED
DR. MABANTA
1985
BAK 4974
0 - 1
BAK 9098
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1985
33
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
1800
BAK 3516
1 - 0
BAK 8166
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
1800
34
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1860
BAK 3098
0 - 1
BAK 4963
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
1855
35
MARINER & D` SCREENER 3
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
2025
BAK 3066
0 - 1
DIG 680024
KASANGA
EDISON CEPEDA
2040
36
CNP SKCS GF / ADP / DTM
CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR
1910
SAL 97316
1 - 0
BAK 5404
MGC
MARK CASTRO
1920
37
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1750
BAK 2443
0 - 1
DIG 325974
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
1770
38
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1830
BAK 5255
1 - 0
DIG 030357
3LLIUM CUENCA BOYS
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
1830
39
SKY DEWLLER (GIO)
DON MONTERO / RICHIE ROBES
1885
BAK 5530
0 - 1
DIG 610348
MANGZEE FARM LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
1885
40
FEVICOL HEATX
CHARLIE CHAN
2090
BAK 9848
0 - 1
BAK 4169
V.M. SANJUAN
VICENTE M. SANJUAN
2100
41
DG YUMMY CHARLZ
DAX GANZON
1920
DIG 494006
0 - 1
DIG 160738
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
1920
42
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1935
DIG 496048
1 - 0
BAK 0628
AC NOY 2
JOVITO JAMELANO
1930
43
JB MITHY GF - 1
VINAN AND OGIE
1880
BAK 2636
0 - 1
BAK 1457
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
1885
44
KING JEROME GF
JEROME QUILANTANG
2000
BAK 5476
0 - 1
DIG 689774
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
2010
45
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1800
BAK 3869
1 - 0
SAL 96268
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
1805
46
DR FIXIT WATERPROOFS
CHARLIE CHAN
1775
BAK 9839
0 - 1
BAK 3196
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1770
47
SKY DEWLLER (ABDIEL)
DON MONTERO / RICHIE ROBES
2115
DIG 196289
0.5 - 0.5
BAK 1167
FDF - JJ FARM
FRANCIS FAJARDO
2120
48
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
1975
BAK 9648
0 - 1
BAK 1019
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1975
49
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1860
DIG 517696
0 - 1
BAK 2616
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1860
50
MANGZEE FARM BAGUIO
BOBBY DEL ROSARIO
1995
DIG 610183
1 - 0
BAK 9835
FEVICOL HEATX
CHARLIE CHAN
2000
51
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
1905
DIG 660475
0 - 1
DIG 493347
DG YUMMY CHARLZ
DAX GANZON
1910
52
AC NOY 1
JOVITO JAMELANO
2000
BAK 0629
0.5 - 0.5
BAK 4712
NLH GF 888
NHELVIN HENAVE
2000
53
3LLIUM CUENCA BOYS
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2060
BAK 6322
1 - 0
DIG 328213
EMMETT DALE
FLOATZ ATIENZA
2065
54
JOE
SWEATER
DR. MABANTA
1775
BAK 4943
0 - 1
DIG 325994
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
1780
55
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
2020
DIG 689826
1 - 0
DIG 610473
MANGZEE FARM LIPA
BOBBY DEL ROSARIO
2015
56
V.M. SANJUAN
VICENTE M. SANJUAN
2070
BAK 4146
0 - 1
BAK 1556
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
2080
57
AC NOY 2
JOVITO JAMELANO
1865
BAK 0559
0 - 1
DIG 680602
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1870
58
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1875
BAK 3728
0 - 1
BAK 3067
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1875
59
SILVER BLADE
RENE KATIGBAK
1755
DIG 881654
0 - 1
DIG 257307
MS GF LANTIK
MARCO SISON
1745
60
MGC
MARK CASTRO
1920
BAK 5444
0.5 - 0.5
DIG 551330
DREAMCOCK TIME
REX REFAMONTE
1930
61
RLJ BARYONG ANDOY
LIMUEL REYES / MATT
1970
DIG 349626
0.5 - 0.5
BAK 5450
SKY DEWLLER (GIO)
DON MONTERO / RICHIE ROBES
1970
62
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
1990
BAK 0424
0 - 1
DIG 689831
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
1990
63
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
2000
BAK 5015
1 - 0
BAK 3871
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
2000
64
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
GM SWEATER
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
1960
DIG 687069
1 - 0
BAK 5509
KING JEROME GF
JEROME QUILANTANG
1960
65
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
1830
BAK 8144
1 - 0
DIG 670196
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
1855
66
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
1830
BAK 9651
1 - 0
BAK 5260
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1830
67
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1890
DIG 496095
1 - 0
BAK 3629
CNP SKCS GF / ADP / DTM
CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR
1890
68
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1755
BAK 3145
1 - 0
BAK 3073
MARINER & D` SCREENER 3
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
1770
69
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1700
DIG 517675
1 - 0
DIG 680023
KASANGA
EDISON CEPEDA
1700