SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BUTTER CUP 1 ALAN MOJAR 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 1 4.5
ALHAAKA GF ALLAN DELACUEVA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
MOUNTAIN LORDS / RSG TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
KID BOGART / IPE JONJON LOGARTA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - - 1 4
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0.5 - 1 4
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
ALEXA TABING ILOG 88 ARISTOTLE AGUIRRE 1 - 1 - 1 3
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
CNP SKCS GF / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
DRAGON BOY 8888 ANGELINO CAYAO 1 - 1 - 1 3
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 3
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO 1 - 1 - 1 3
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
GREEN MINDED GF GEGAR GF GERALD GARCIA / BING CARINO 1 - 1 - 1 3
HGM JARSEN HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 3
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 3
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
LUCKY 3RD GF GEGAR GF GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA 1 - 1 - 1 3
MACHULET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 1 3
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 3
MS GF LANTIK MARCO SISON 1 - 1 - 1 3
MVF CALEB ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 1 3
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 3
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO 1 - 1 - 1 3
NSL 2 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 3
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 3
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 3
SUPER VITAMINA A BEBOT TAN 1 - 1 - 1 3
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
VELOX PEDES RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
VHM COGEO 2 VG MARTIN 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 - 1 3
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 - 1 3
482 RRS JADEN JA 1 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 1 - 1 - 0.5 2.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 2.5
928 WSD - ALBOR CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO 0.5 - 1 - 1 2.5
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 2.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 1 2.5
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0.5 - 1 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 2.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 2.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 2.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 2.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 2.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 2
3LLIUM CUENCA BOYS JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
A.C PARKER J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL 1 - 1 - 0 2
ARCHIE HEBRON TRUEBLOOD RANDY HEBRON 0 - 1 - 1 2
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777 ROBERT BALBOA / R. VERGARA 0 - 1 - 1 2
BOSSING HONEY YU 1 - 0 - 1 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
BUTTER CUP 2 ALAN MOJAR 0 - 1 - 1 2
CARINGLET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA 111 1 - 1 - 0 2
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 0 2
DRAGON GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 2
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS DR. TED MACADAGDAG 1 - 1 - 0 2
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 1 - 0 - 1 2
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP 1 - 0 - 1 2
FARMBOYS MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA 0 - 1 - 1 2
FDF ARAW 18 FRANCIS FAJARDO 1 - 1 - 0 2
FMD 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 2
GOLDQUEST THIABEX XS LDI OSANG DELA CRUZ 1 - 1 - 0 2
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE HANSON YU 1 - 1 - 0 2
ISDANG ILAYA LARRY REYES 1 - 0 - 1 2
JAILBIRD 4 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JARVIS 2 GF N. PAJARA 1 - 1 - 0 2
JB MITHY GF - 2 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 1 2
JEC 11 DIAMOND E AGUILAR 0 - 1 - 1 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
JVD CALIBRE 2 JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 0 2
K. ADRIANE 2 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 1 - 1 - 0 2
KASANGA EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0 2
KUATRO SANTO ROBERT GO 0 - 1 - 1 2
LETS GET IT ON DOS A. BAGATSING 1 - 1 - 0 2
LOPB ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO 0 - 1 - 1 2
MAMAY APEN I RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 1 - 0 - 1 2
MARCUS SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
MBA FARM BICOL M. RONCESVALLES / E.TEVES 1 - 1 - 0 2
MEDALLA AEJ EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
MHAZER EFBEES HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 2
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 0 2
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 2
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 2
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 2
RRS JD SUMIT DRIVE JA BOBBY SILEEN JD J APROVICHADO 1 - 1 - 0 2
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SCIRE / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 1 - 1 - 0 2
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
SPF RAS HECTOR SAN PEDRO 0 - 1 - 1 2
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0.5 - 1 2
SUPER SLASHER J ERIC RODRIGUEZ 1 - 0 - 1 2
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC VICTOR MARIANO 1 - 1 - 0 2
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 - 0 2
TANAUANA ACES JESS CARNDANG / KEVIN DIMAYUGA 0 - 1 - 1 2
TATA JUAN / GRIFFIN GF KENNETH FALSIS / JESS STA. INES 1 - 1 - 0 2
THE ROCKS / VRF ED MALASAGA 0 - 1 - 1 2
TITON GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 2
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 0 - 1 2
TYLER GF FORD JAURIGUE 1 - 0 - 1 2
VELOX PEDES - AMIHAN RCM / DARYLL BROSOTO 0 - 1 - 1 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WING FURY BHBD FUSEL_007 F1 MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 0 - 1 - 1 2
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. DESALES 1 - 0.5 - 0 1.5
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN 0.5 - 0 - 1 1.5
BIG R BUDDY ROBRIGADO 0 - 0.5 - 1 1.5
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
FDF - JJ FARM FRANCIS FAJARDO 0 - 1 - 0.5 1.5
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JARVIS 1 GF N. PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
KAMLON TRUEBLOOD / KBG BARRY VATICAN / RANDY HEBRON 1 - 0.5 - 0 1.5
KBG APO AZI LEAH BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L. 1 - 0.5 - 0 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MANILA HORSE POWER MAR 15 FERDIE EUSEBIO 1 - 0.5 - 0 1.5
MGC MARK CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
NLH GF 888 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 0.5 1.5
NNL BROS 2325 - NOEL NOEL AND NOLAN LALO 0.5 - 1 - 0 1.5
NSL 1 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 0.5 - 0 1.5
RAYMOND / J.C.O JIMMY OLALIA 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
RLJ BARYONG ANDOY LIMUEL REYES / MATT 0 - 1 - 0.5 1.5
RPSILANG 3RD DEGREE RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN 0.5 - 1 - 0 1.5
SANTINA AT8 SANDRO P. CASTRILLO 0 - 0.5 - 1 1.5
SKY DEWLLER (ABDIEL) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0.5 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0.5 - 0 - 1 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 1.5
TRIGUN FHGF ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA 0 - 0.5 - 1 1.5
V.M. SANJUAN VICENTE M. SANJUAN 0.5 - 1 - 0 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY FOMCC CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 0 - 0 1
AC NOY 1 JOVITO JAMELANO 0.5 - 0 - 0.5 1
AC NOY 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS DRAGON REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA 0 - 0 - 1 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
ALIHO MARK GONZALES / RJH 1 - 0 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
ARUKAN RAPID RICKY CHUA / ELMER GELARSO / ALLAN CANTAL - 1 - 0 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM - BUENASWERTE EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BARBARO GAMEFARM JAVIER ADAM 0 - 0 - 1 1
BBR LUTHER N` MATOZ RIZALDY BALLE 0 - 1 - 0 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
BUTTER CUP FEB 4 NCA ALAN MOJAR 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / ADP / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 1 - 0 1
CNP SKCS GF / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
D` CAPT 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPT 2 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
EJONG & VICE EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 1 1
EMMET RAY-AN / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
EXELA JOMARK GATPANDAN 1 - 0 - 0 1
FEVICOL HEATX CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GOLDQUEST LDI OSANG DELA CRUZ 0 - 1 - 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
HOLY FACE JON JON CANO 1 - 0 - 0 1
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE HANSON YU 0 - 0 - 1 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD 5 / F FERIOLS JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JB MITHY GF - 1 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 0 1
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 1 - 0 - 0 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
K. ADRIANE 1 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 1
KAI AGUADA BTR JUN SOSA / FEM / ARBIE 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADOS BTR JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE 0 - 0 - 1 1
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 0 - 0 1
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 0 - 0 - 1 1
KBG NIKKI RC PAKYAW JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW 0 - 0 - 1 1
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR. 0 - 0 - 1 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE 1 - 0 - 0 1
KING BP AT8 BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 0 - 1 1
KULAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LAW TRES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
LOGAN / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 0.5 - 0.5 - 0 1
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC HAVY BAGATSING 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MAMAY APEN II RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE FARM BAGUIO BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM LIPA BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MIGS 3 NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
NLH GF 8425 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
NNL BROS 2325 - NOLAN NOEL AND NOLAN LALO 1 - 0 - 0 1
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PREYING MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 0 - 1 - 0 1
PUSOY / THUNDER BEE ATTY. DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RAD CROE ERIC DUMAS 0 - 0 - 1 1
RANCHOTEL MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU 0 - 0 - 1 1
RBU DALUBHASA THEO JOHN LUMDANG 0 - 0 - 1 1
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 0 - 0 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SAGITTARIUS PRINCESS JUN M TADIOS 1 - - 0 1
SAGITTARIUS PRINCESS `15 JUN M TADIOS 0 - 1 - 0 1
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 1 - 0 1
SAPCAM NESTOR CAMERINO / JARS 0 - 0 - 1 1
SILVER BLADE RENE KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
SUPER KING BP BOYET PLAZA 1 - 0 - 0 1
SUPER VITAMINA B BEBOT TAN 1 - 0 - 0 1
TEAM SPARTANS REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
V & A GF VLADY / ATHAN / RAY-AN 0 - 1 - 0 1
VHM COGEO 1 VG MARTIN 1 - 0 - 0 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WILD LINE BIMBIM ANTONIO SOPIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 3 JODI / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
WINE RED JOEY LICON 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
482 RRS JADEN JA 2 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 0 - 0 - 0.5 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
CGP RAPTOR ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 0 0.5
DREAMCOCK TIME REX REFAMONTE 0 - 0 - 0.5 0.5
EMMETT DALE FLOATZ ATIENZA 0.5 - 0 - 0 0.5
LAW DYES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 0 0.5
SKY DEWLLER (GIO) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 0 - 0.5 0.5
AA MACABUD ANDREW ALVARADO 0 - 0 - 0 0
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
GANGKA / J.C.O. JIMMY OLALIA 0 - 0 - 0 0
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 0 0
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JOE DR. MABANTA 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
KING JEROME GF JEROME QUILANTANG 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MARINER & D` SCREENER 3 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 0 - 0 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MGF AND MB RONIE DUMANDAN AND GIL 0 - 0 - 0
NEVER SAY DIE JOHN GUEVARRA / D.O.T 0 - 0 - 0 0
OLIVER SCIRE G.F. 2 DING HERRERA - 0 - 0 0
RAM 3113 ANGELO MALIG 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
RRS / THUNDER BEE ATTY. DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0
TR BEXAN XP CAPSULE JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1855
BAK 0886
0 - 1
DIG 680816
TARANTULA 1
SONNY PANALIGAN
1855
2
UNICA HIJA JRV
JOEL OCSENA
2105
BAK 2804
0 - 1
BAK 0145
SB JELO
JOSED OCA / DADDY A
2110
3
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
2035
DIG 112916
0.5 - 0.5
DIG 624732
MARINER & D` SCREENER 1
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
2040
4
MUSANGLAWIN / ALL CAN
ARSENIO SORONIO
2055
DIG 660777
0 - 1
SAL 247490
VIVA PENAFRANCIA
MARITES ZERRUDO
2060
5
R2J SAM
J & R RABARA
1960
BAK 6412
1 - 0
BAK 9708
BREAKTHROUGH
JUN OLIVEROS / JAYA DAW
1960
6
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
2100
BAK 5257
1 - 0
BAK 2776
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2105
7
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
1970
SAL 29126
1 - 0
BAK 6825
SPRING CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1970
8
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2100
DIG 499226
0 - 1
DIG 409778
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
2100
9
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1825
DIG 495125
0 - 1
DIG247625
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS
BOYET CO & CALOY DORDULAW
1840
10
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN
FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO
2025
BAK 0622
1 - 0
BAK 2879
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
2025
11
PET GAMEFARM
TONYPET DOMINGO
1795
BAK 8953
0 - 1
BAK 9698
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1790
12
TARANTULA 2
SONNY PANALIGAN
2065
BAK 0338
0 - 1
BAK 7004
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2065
13
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
1920
BAK 1877
1 - 0
DIG 045557
DINGRAS
RENZ CASTRO & J. PADILLA
1925
14
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1730
BAK 9308
0 - 1
DIG 096054
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
1730
15
RB SAKURA
RONNIE BELGA
2050
BAK 0205
0 - 1
DIG 705140
BOSS ETHAN
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI
2050
16
R2J KAY
J & R RABARA
2000
SAL 228335
1 - 0
BAK 2051
TAMPOY A
VICTOR MARIANO
2010
17
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1835
SAL 29247
0 - 1
DIG 472580
JAILBIRD SUPERGULL
JEBE GAYANELO
1835
18
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
2150
BAK 2449
0 - 1
BAK 9058
MINIMUM BET 2
RONIE DUMANDAN
2150
19
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
BOSTON STUNNER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2080
SAL 93816
0 - 1
DIG 660584
WINDJAMMER KD RAPIDO 1
KEVIN DIMUYAGA
2080
20
GKD
VER DIMARANAN
1945
BAK 3783
0 - 1
BAK 4993
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
1950
21
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2080
BAK 7876
0.5 - 0.5
BAK 7762
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
2080
22
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1775
BAK 9700
0 - 1
SAL 105145
GOLDEN WINGS - NJ
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
1785
23
BREAKTHROUGH
JUN OLIVEROS / JAYA DAW
1925
BAK 9715
0 - 1
BAK 0698
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
1925
24
TARANTULA 1
SONNY PANALIGAN
2185
BAK 3905
1 - 0
DIG 499263
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2180
25
SB JELO
JOSED OCA / DADDY A
1980
BAK 0124
1 - 0
DIG 096091
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
1980
26
PET GAMEFARM
TONYPET DOMINGO
1700
BAK 8974
0 - 1
DIG 660379
MUSANGLAWIN / ALL CAN
ARSENIO SORONIO
1730
27
MARINER & D` SCREENER 1
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
2085
DIG 624712
1 - 0
BAK 4658
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
2085
28
UNICA HIJA JRV
JOEL OCSENA
1885
BAK 2932
1 - 0
DIG 113017
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
1885
29
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1920
BAK 9659
1 - 0
BAK 5270
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1925
30
VIVA PENAFRANCIA
MARITES ZERRUDO
1965
SAL 247483
1 - 0
BAK 7877
R2J SAM
J & R RABARA
1965
31
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2015
BAK 2746
0 - 1
DIG 705077
BOSS ETHAN
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI
2015
32
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
1870
BAK 5914
0 - 1
BAK 2464
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
1870
33
TAMPOY A
VICTOR MARIANO
1990
BAK 6280
0 - 1
BAK 6813
SPRING CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1990
34
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
1890
DIG 630647
1 - 0
DIG 472548
JAILBIRD SUPERGULL
JEBE GAYANELO
1895
35
TARANTULA 2
SONNY PANALIGAN
2050
BAK 0422
1 - 0
DIG 476555
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS
BOYET CO & CALOY DORDULAW
2050
36
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN
FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO
1870
SAL 157063
0 - 1
BAK 9742
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1880
37
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
1935
BAK 2862
0 - 1
DIG 660721
WINDJAMMER KD RAPIDO 1
KEVIN DIMUYAGA
1935
38
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
1995
BAK 6981
0 - 1
BAK 9027
MINIMUM BET 2
RONIE DUMANDAN
2000
39
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
1950
BAK 1858
0 - 1
SAL 93793
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
SWEATER STUNNER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
1950
40
RB SAKURA
RONNIE BELGA
2125
BAK 0212
1 - 0
DIG 045531
DINGRAS
RENZ CASTRO & J. PADILLA
2125
41
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
1805
BAK 4979
0 - 1
BAK 9328
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1810
42
R2J KAY
J & R RABARA
2000
SAL 228333
1 - 0
DIG 499281
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2010
43
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1770
DIG 495162
1 - 0
SAL 29147
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1775
44
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2110
BAK 2741
0 - 1
BAK 3726
GKD
VER DIMARANAN
2110
45
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
2135
DIG 112930
1 - 0
BAK 7893
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2130
46
TARANTULA 1
SONNY PANALIGAN
1845
BAK 3917
0.5 - 0.5
DIG 254889
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
1850
47
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
1940
BAK 7937
0 - 1
DIG 624709
MARINER & D` SCREENER 1
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
1945
48
GOLDEN WINGS - NJ
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
2015
SAL 105103
1 - 0
BAK 0695
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
2015
49
WINDJAMMER KD RAPIDO 1
KEVIN DIMUYAGA
2075
DIG 660653
1 - 0
BAK 2842
UNICA HIJA JRV
JOEL OCSENA
2080
50
R2J SAM
J & R RABARA
1700
BAK 2506
0 - 1
BAK 6002
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
1700
51
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
2090
DIG 104499
1 - 0
BAK 0151
SB JELO
JOSED OCA / DADDY A
2090
52
MUSANGLAWIN / ALL CAN
ARSENIO SORONIO
1870
SAL 95784
1 - 0
BAK 0303
TARANTULA 2
SONNY PANALIGAN
1885
53
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
1900
BAK 2888
0 - 1
SAL 247538
VIVA PENAFRANCIA
MARITES ZERRUDO
1905
54
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
2075
BAK 9373
1 - 0
BAK 9356
BREAKTHROUGH
JUN OLIVEROS / JAYA DAW
2075
55
DINGRAS
RENZ CASTRO & J. PADILLA
1975
DIG 045578
0 - 1
BAK 4668
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
1975
56
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
2020
BAK 1296
0.5 - 0.5
SAL 228340
R2J KAY
J & R RABARA
2020
57
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
SWEATER STUNNER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2020
SAL 93797
0 - 1
BAK 6854
SPRING CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
2020
58
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS
BOYET CO & CALOY DORDULAW
1850
DIG 609991
0 - 1
BAK 8979
PET GAMEFARM
TONYPET DOMINGO
1855
59
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1845
BAK 9697
0.5 - 0.5
BAK 4998
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
1845
60
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2065
BAK 0451
1 - 0
BAK 3746
GKD
VER DIMARANAN
2065
61
MOUNTAIN LORDS
TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO
2070
BAK 0935
-
DIG 096082
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
2070
62
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
2120
BAK 7759
0.5 - 0.5
BAK 0248
RB SAKURA
RONNIE BELGA
2120
63
JAILBIRD SUPERGULL
JEBE GAYANELO
1970
DIG 472563
0.5 - 0.5
BAK 0162
SB JELO
JOSED OCA / DADDY A
1970
64
BOSS ETHAN
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI
2200
DIG 704871
0 - 1
BAK 7896
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2190
65
TAMPOY A
VICTOR MARIANO
2095
BAK 0865
1 - 0
DIG 320959
JMDA
MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO
2095
66
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN
FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO
1995
SAL 157124
0 - 1
SAL 27201
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1995
67
WINDJAMMER KD RAPIDO 1
KEVIN DIMUYAGA
1925
DIG 660752
0 - 1
BAK 2460
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM
BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
1930
68
DINGRAS
RENZ CASTRO & J. PADILLA
1965
DIG 045593
1 - 0
SAL 89470
TARANTULA 1
SONNY PANALIGAN
1965
69
MINIMUM BET 2
RONIE DUMANDAN
2015
BAK 9358
1 - 0
BAK 5395
JAILBIRD
JEBE GAYANELO
2015
70
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1915
BAK 9717
0 - 1
BAK 1924
MOUNTAIN LORDS / RSG
TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA
1920
71
MARINER & D` SCREENER 1
JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA
2060
DIG 624726
1 - 0
BAK 7397
GOLDEN WINGS - NJ
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
2065
72
BUTTER CUP 1
ALAN MOJAR
1930
BAK 7685
1 - 0
BAK 2916
UNICA HIJA JRV
JOEL OCSENA
1930
73
TR GANADOR MAX
JOSE RODERICK RANOLA II
1800
DIG 112849
0 - 1
BAK 0191
TARANTULA 2
SONNY PANALIGAN
1805
74
3AS STRIKER 2
MARLON MATIAS
2150
BAK 7883
1 - 0
DIG 680673
MUSANGLAWIN / ALL CAN
ARSENIO SORONIO
2140
75
VIVA PENAFRANCIA
MARITES ZERRUDO
1810
SAL 247536
1 - 0
BAK 9392
NAUGHTY & NICE
BOBIE PORICALLAN
1815
76
SPRING CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1985
BAK 6871
0 - 1
DIG 697517
R2J SAM
J & R RABARA
1990
77
BREAKTHROUGH
JUN OLIVEROS / JAYA DAW
2085
BAK 9737
0 - 1
DIG 096062
KID BOGART / IPE
JONJON LOGARTA
2090
78
JAILBIRD SUPERGULL
JEBE GAYANELO
1730
DIG 472582
1 - 0
BAK 5248
ARSCE
CESAR ANCAYAN
1760
79
TOMATO SAUCE
GLENFORD MIGUEL
2200
BAK 5968
0 - 1
BAK 7747
SAP STRIKERS & FRIENDS
GIE BORABIEN
2200
80
CNP SKCS GF / GSW GF
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2030
DIG 499248
1 - 0
BAK 0162
RGM CRISTINA
RODERICK MAGPANTAY
2030
81
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS
BOYET CO & CALOY DORDULAW
2020
DIG 476581
0 - 1
SAL 105204
GOLDEN WINGS - NJ
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
2020
82
ALHAAKA GF
ALLAN DELACUEVA
1910
BAK 4997
1 - 0
BAK 1131
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN
FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO
1915
83
PANIQUI DRAGON 1
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2010
BAK 9690
1 - 0
BAK 4116
LM CHICO 1
LEEM M. MALABANAN
2010
84
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF
BOSTON STUNNER
ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA
2175
SAL 93814
0 - 1
BAK 0225
RB SAKURA
RONNIE BELGA
2170
85
BOSS ETHAN
MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI
1970
DIG 704876
1 - 0
BAK 0881
TAMPOY A
VICTOR MARIANO
1970
86
PET GAMEFARM
TONYPET DOMINGO
1790
DIG 260726
1 - 0
SAL 225890
R2J KAY
J & R RABARA
1785
87
MINIMUM BET 2
RONIE DUMANDAN
1975
BAK 9097
0 - 1
BAK 3807
GKD
VER DIMARANAN
1975
88
WILD DINOSAUR
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
1895
SAL 29169
1 - 0
BAK 9709
PANIQUI DRAGON 2
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1895