SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
FARMBOYS MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
JEC 11 DIAMOND E AGUILAR 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BUTTER CUP 1 ALAN MOJAR 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
JB MITHY GF - 2 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
DRAGON GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS DR. TED MACADAGDAG 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 5
FDF ARAW 18 FRANCIS FAJARDO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
GOLDQUEST THIABEX XS LDI OSANG DELA CRUZ 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
JAILBIRD 4 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 1 5
KASANGA EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
LOPB ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MEDALLA AEJ EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 5
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 1 4.5
3LLIUM CUENCA BOYS JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
ALHAAKA GF ALLAN DELACUEVA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
MBA FARM BICOL M. RONCESVALLES / E.TEVES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
MOUNTAIN LORDS / RSG TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777 ROBERT BALBOA / R. VERGARA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BOSSING HONEY YU 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA III 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
FMD 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ISDANG ILAYA LARRY REYES 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
K. ADRIANE 2 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
KAI AGUADA BTR JUN SOSA / FEM / ARBIE 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
KID BOGART / IPE JONJON LOGARTA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - - 1 4
LOGAN / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 0.5 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 4
MAMAY APEN I RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
MARCUS SOFEO DANO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0.5 - 1 4
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
TITON GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
TYLER GF FORD JAURIGUE 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
WING  FURY BHBD FUSEL_007 F1 MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 1 - 1 - 1 4
:) SMILEY FOMCC CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
BIG R BUDDY ROBRIGADO 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
SAPCAM NESTOR CAMERINO / JARS 0 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 3.5
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
TATA JUAN / GRIFFIN GF KENNETH FALSIS / JESS STA. INES 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3.5
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
A.C PARKER J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ALEXA TABING ILOG 88 ARISTOTLE AGUIRRE 1 - 1 - 1 3
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 3
CNP SKCS GF / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 3
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 3
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
DRAGON BOY 8888 ANGELINO CAYAO 1 - 1 - 1 3
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 3
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO 1 - 1 - 1 3
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 3
GREEN MINDED GF GEGAR GF GERALD GARCIA / BING CARINO 1 - 1 - 1 3
HGM JARSEN HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
JAILBIRD 5 / F FERIOLS JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 3
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 3
K. ADRIANE 1 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 3
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 3
LETS GET IT ON DOS A. BAGATSING 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
LUCKY 3RD GF GEGAR GF GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA 1 - 1 - 1 3
MACHULET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 1 3
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 3
MS GF LANTIK MARCO SISON 1 - 1 - 1 3
MVF CALEB ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 1 3
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 3
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO 1 - 1 - 1 3
NSL 2 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 3
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 3
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 3
SCIRE / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
SPF RAS HECTOR SAN PEDRO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
SUPER SLASHER J ERIC RODRIGUEZ 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
SUPER VITAMINA A BEBOT TAN 1 - 1 - 1 3
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC VICTOR MARIANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 3
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 3
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 3
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
VELOX PEDES RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 1 - 1 3
VELOX PEDES - AMIHAN RCM / DARYLL BROSOTO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
VHM COGEO 2 VG MARTIN 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 3
WINDJAMMER KD RAPIDO 3 JODI / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 - 1 3
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 - 1 3
482 RRS JADEN JA 1 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 1 - 1 - 0.5 2.5
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 2.5
928 WSD - ALBOR CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO 0.5 - 1 - 1 2.5
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 2.5
BUTTER CUP 2 ALAN MOJAR 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 2.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 1 2.5
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0.5 - 1 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 2.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 2.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 2.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 2.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 2.5
SAGITTARIUS PRINCESS JUN M TADIOS 1 - - 0 - 0 - 0 - 1 - 0.5 - 2.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 2.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 2.5
WINE RED JOEY LICON 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 2.5
ARCHIE HEBRON TRUEBLOOD RANDY HEBRON 0 - 1 - 1 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
CARINGLET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
DR FIXIT WATERPROOFS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 0 2
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE HANSON YU 1 - 1 - 0 2
JARVIS 2 GF N. PAJARA 1 - 1 - 0 2
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0.5 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
JVD CALIBRE 2 JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 0 2
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
KUATRO SANTO ROBERT GO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
MHAZER EFBEES HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 2
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
RRS JD SUMIT DRIVE JA BOBBY SILEEN JD J APROVICHADO 1 - 1 - 0 2
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
TANAUANA ACES JESS CARNDANG / KEVIN DIMAYUGA 0 - 1 - 1 2
THE ROCKS / VRF ED MALASAGA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WING FURY BHBD FUSEL_007 F1 MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 0 - 1 - 1 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. DESALES 1 - 0.5 - 0 1.5
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
FDF - JJ FARM FRANCIS FAJARDO 0 - 1 - 0.5 1.5
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JARVIS 1 GF N. PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
KAMLON TRUEBLOOD / KBG BARRY VATICAN / RANDY HEBRON 1 - 0.5 - 0 1.5
KBG APO AZI LEAH BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L. 1 - 0.5 - 0 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MANILA HORSE POWER MAR 15 FERDIE EUSEBIO 1 - 0.5 - 0 1.5
MGC MARK CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
NLH GF 888 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 0.5 1.5
NNL BROS 2325 - NOEL NOEL AND NOLAN LALO 0.5 - 1 - 0 1.5
NSL 1 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 0.5 - 0 1.5
RAYMOND / J.C.O JIMMY OLALIA 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
RLJ BARYONG ANDOY LIMUEL REYES / MATT 0 - 1 - 0.5 1.5
RPSILANG 3RD DEGREE RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN 0.5 - 1 - 0 1.5
SANTINA AT8 SANDRO P. CASTRILLO 0 - 0.5 - 1 1.5
SKY DEWLLER (ABDIEL) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0.5 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TRIGUN FHGF ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA 0 - 0.5 - 1 1.5
V.M. SANJUAN VICENTE M. SANJUAN 0.5 - 1 - 0 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 0 - 0 1
AC NOY 1 JOVITO JAMELANO 0.5 - 0 - 0.5 1
AC NOY 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS DRAGON REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA 0 - 0 - 1 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
ALIHO MARK GONZALES / RJH 1 - 0 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
ARUKAN RAPID RICKY CHUA / ELMER GELARSO / ALLAN CANTAL - 1 - 0 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM - BUENASWERTE EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BARBARO GAMEFARM JAVIER ADAM 0 - 0 - 1 1
BBR LUTHER N` MATOZ RIZALDY BALLE 0 - 1 - 0 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
BUTTER CUP FEB 4 NCA ALAN MOJAR 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / ADP / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 1 - 0 1
CNP SKCS GF / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
D` CAPT 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPT 2 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
EJONG & VICE EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 1 1
EMMET RAY-AN / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
EXELA JOMARK GATPANDAN 1 - 0 - 0 1
FEVICOL HEATX CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GOLDQUEST LDI OSANG DELA CRUZ 0 - 1 - 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
HOLY FACE JON JON CANO 1 - 0 - 0 1
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE HANSON YU 0 - 0 - 1 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JB MITHY GF - 1 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 0 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 1 - 0 - 0 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADOS BTR JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE 0 - 0 - 1 1
KBG NIKKI RC PAKYAW JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW 0 - 0 - 1 1
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR. 0 - 0 - 1 1
KING BP AT8 BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 0 - 1 1
KULAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LAW TRES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC HAVY BAGATSING 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MAMAY APEN II RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE FARM BAGUIO BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM LIPA BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MIGS 3 NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
NLH GF 8425 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
NNL BROS 2325 - NOLAN NOEL AND NOLAN LALO 1 - 0 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PREYING MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 0 - 1 - 0 1
PUSOY / THUNDER BEE ATTY. DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RAD CROE ERIC DUMAS 0 - 0 - 1 1
RANCHOTEL MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
RBU DALUBHASA THEO JOHN LUMDANG 0 - 0 - 1 1
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 0 - 0 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SAGITTARIUS PRINCESS `15 JUN M TADIOS 0 - 1 - 0 1
SILVER BLADE RENE KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
SUPER KING BP BOYET PLAZA 1 - 0 - 0 1
SUPER VITAMINA B BEBOT TAN 1 - 0 - 0 1
TEAM SPARTANS REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
V & A GF VLADY / ATHAN / RAY-AN 0 - 1 - 0 1
VHM COGEO 1 VG MARTIN 1 - 0 - 0 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WILD LINE BIMBIM ANTONIO SOPIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
482 RRS JADEN JA 2 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 0 - 0 - 0.5 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
CGP RAPTOR ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 0 0.5
DREAMCOCK TIME REX REFAMONTE 0 - 0 - 0.5 0.5
EMMETT DALE FLOATZ ATIENZA 0.5 - 0 - 0 0.5
LAW DYES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 0 0.5
SKY DEWLLER (GIO) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 0 - 0.5 0.5
AA MACABUD ANDREW ALVARADO 0 - 0 - 0 0
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
GANGKA / J.C.O. JIMMY OLALIA 0 - 0 - 0 0
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 0 0
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JOE DR. MABANTA 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
KING JEROME GF JEROME QUILANTANG 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MARINER & D` SCREENER 3 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 0 - 0 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MGF AND MB RONIE DUMANDAN AND GIL 0 - 0 - 0
NEVER SAY DIE JOHN GUEVARRA / D.O.T 0 - 0 - 0 0
OLIVER SCIRE G.F. 2 DING HERRERA - 0 - 0 0
RAM 3113 ANGELO MALIG 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
RRS / THUNDER BEE ATTY. DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0
TR BEXAN XP CAPSULE JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
WINE RED
JOEY LICON
1850
SAL 10325
1 - 0
DIG 621271
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA III
1850
2
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
2100
DIG 660516
1 - 0
BAK 7384
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
2090
3
PB CENTURY - 2
PRIME BORDONES
2020
DIG 658561
0 - 1
BAK 0867
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG
2020
4
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
1995
BAK 3117
1 - 0
DIG 326704
BOSSING
HONEY YU
1995
5
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1770
BAK 4984
0 - 1
DIG 658145
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1775
6
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
1725
DIG 138821
1 - 0
DIG 320558
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1730
7
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
1920
BAK 3489
0 - 1
BAK 9950
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
1920
8
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
2005
DIG 477010
1 - 0
BAK 9608
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
2005
9
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
1835
DIG 621169
1 - 0
DIG 600882
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1840
10
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1875
SAL 103630
0 - 1
DIG 329303
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1875
11
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
1865
BAK 7381
1 - 0
DIG 779823
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
1860
12
PB CENTURY - 1
PRIME BORDONES
1925
DIG 657575
0 - 1
BAK 9033
TYLER GF
FORD JAURIGUE
1925
13
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1925
DIG 495793
1 - 0
DIG 675926
SPF RAS
HECTOR SAN PEDRO
1925
14
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1870
BAK 5254
1 - 0
DIG 651976
MAMAY APEN I
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1870
15
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
2030
BAK 0500
0 - 1
DIG 719672
CONQUEST 888
ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON
2030
16
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
1935
DIG 657716
0.5 - 0.5
SAL 79601
SUGAR 75
DON PACUNDO
1935
17
JOKER
JOKER
2190
0 - 1
DIG 477087
WING  FURY BHBD FUSEL_007 F1
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN
2190
18
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1925
DIG 496465
0 - 1
BAK 4006
FMD 115
TATO DIMAYUGA
1925
19
PB CENTURY - 2
PRIME BORDONES
1905
BAK 0794
1 - 0
SAL 103599
WINE RED
JOEY LICON
1905
20
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA III
1750
DIG 455439
1 - 0
BAK 3157
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
1765
21
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
1890
BAK 7719
0 - 1
BAK 9790
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
1895
22
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
1880
BAK 7404
1 - 0
BAK 4946
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1885
23
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
2140
DIG 477013
0 - 1
BAK 0849
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG
2140
24
BOSSING
HONEY YU
2090
BAK 2115
1 - 0
DIG 491294
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
2085
25
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1800
DIG 658130
1 - 0
DIG 600825
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1800
26
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1940
BAK 8805
1 - 0
DIG 356022
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
1935
27
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1995
DIG 320524
0 - 1
BAK 1551
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
1980
28
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1700
BAK 5231
0 - 1
BAK 9645
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
1705
29
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
1960
DIG 477974
1 - 0
SAL 103611
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1955
30
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
1935
DIG 029117
1 - 0
DIG 675938
SPF RAS
HECTOR SAN PEDRO
1935
31
MAMAY APEN I
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
2080
DIG 651915
1 - 0
DIG 197830
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
2085
32
SUGAR 75
DON PACUNDO
1915
BAK 4722
1 - 0
DIG 658555
PB CENTURY - 1
PRIME BORDONES
1910
33
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA III
2155
BAK 9113
1 - 0
DIG 493256
TYLER GF
FORD JAURIGUE
2160
34
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
2100
BAK 0266
1 - 0
BAK 0439
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
2115
35
CONQUEST 888
ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON
2145
DIG 719654
1 - 0
BAK 4247
FMD 115
TATO DIMAYUGA
2145
36
WING  FURY BHBD FUSEL_007 F1
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN
2060
DIG 477119
1 - 0
DIG 658501
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
2050
37
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG
1980
BAK 0842
1 - 0
DIG 496452
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1975
38
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
2000
DIG 779905
0 - 1
DIG 029125
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
2005
39
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1900
DIG 676099
0.5 - 0.5
SAL 10327
WINE RED
JOEY LICON
1900
40
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1815
SAL 103647
1 - 0
DIG 320479
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1835
41
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
1955
DIG 660473
1 - 0
BAK 5041
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1950
42
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
2040
DIG 329334
1 - 0
BAK 0797
PB CENTURY - 2
PRIME BORDONES
2045
43
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
1800
BAK 9622
0 - 1
DIG 495770
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1800
44
BOSSING
HONEY YU
2005
BAK 2025
1 - 0
BAK 7271
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
2010
45
FMD 115
TATO DIMAYUGA
2025
BAK 4177
1 - 0
DIG 356023
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
2025
46
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
2100
BAK 9976
1 - 0
DIG 477166
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
2100
47
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
1950
BAK 1613
1 - 0
BAK 0857
PB CENTURY - 1
PRIME BORDONES
1945
48
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
1850
DIG 657645
0 - 1
DIG 621120
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
1850
49
TYLER GF
FORD JAURIGUE
1730
DIG 493257
0 - 1
BAK 5257
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1765
50
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1800
BAK 6238
0.5 - 0.5
SAL 103646
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1780
51
SPF RAS
HECTOR SAN PEDRO
1855
DIG 675918
0 - 1
BAK 4744
SUGAR 75
DON PACUNDO
1855
52
BIG R
BUDDY ROBRIGADO
1870
SAL 223525
0 - 1
BAK 0358
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
1875
53
ETHAN BOY 2020
STEPHEN CABALLES / ZBP
1970
BAK 9661
1 - 0
DIG 651998
MAMAY APEN I
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
1970
54
TANAUAN ACES
JESS CARANDANG
2130
BAK 0920
0.5 - 0.5
DIG 719792
CONQUEST 888
ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON
2135
55
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN
2015
BAK 7343
0 - 1
DIG 477094
WING  FURY BHBD FUSEL_007 F1
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN
2015
56
VELOX PEDES - AMIHAN
RCM / DARYLL BROSOTO
1955
DIG 320451
1 - 0
DIG 660667
WINDJAMMER KD RAPIDO 3
JODI / KEVIN DIMAYUGA
1960
57
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1810
DIG 496454
0 - 1
BAK 1621
LOPB
ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO
1820
58
TATA JUAN / GRIFFIN GF
KENNETH FALSIS / JESS STA. INES
1830
BAK 6254
1 - 0
SAL 103605
WINE RED
JOEY LICON
1835
59
ISDANG ILAYA
LARRY REYES
1740
DIG 133789
1 - 0
DIG 455428
CIRCLE 8 GF
GERONIMO P. SONA III
1730
60
PB CENTURY - 2
PRIME BORDONES
1865
DIG 658559
1 - 0
BAK 7299
ANAK NI OKIDOK
GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN
1865
61
BOSSING
HONEY YU
1880
BAK 1839
0 - 1
BAK 9851
JEC 11 DIAMOND
E AGUILAR
1880
62
SUGAR 75
DON PACUNDO
1855
BAK 4729
0 - 1
BAK 3106
KAI JOEPEN
JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR
1860
63
TYLER GF
FORD JAURIGUE
2065
BAK 9343
1 - 0
DIG 477144
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO
2075
64
CONQUEST 888
ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON
1920
DIG 719893
1 - 0
DIG 429715
:) SMILEY FOMCC
CHITO POLINTAN
1915
65
A.C PARKER
J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL
1890
BAK 4944
1 - 0
DIG 658470
PB CENTURY - 1
PRIME BORDONES
1885
66
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE
1860
DIG 779900
1 - 0
DIG 621148
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS
DR. TED MACADAGDAG
1860
67
SAGITTARIUS PRINCESS
JUN M TADIOS
1700
SAL 103613
-
DIG 496464
MHAZER EFBEES
HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG
1700
68
WING  FURY BHBD FUSEL_007 F1
MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN
1995
DIG 477046
1 - 0
DIG 495764
KAI AGUADA BTR
JUN SOSA / FEM / ARBIE
1995
69
SPF RAS
HECTOR SAN PEDRO
1930
DIG 675881
1 - 0
DIG 657651
BUTTER CUP 2
ALAN MOJAR
1930
70
FMD 115
TATO DIMAYUGA
2120
BAK 4063
0 - 1
DIG 651985
MAMAY APEN I
RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA
2125
71
SUPER SLASHER J
ERIC RODRIGUEZ
1840
BAK 0725
0 - 1
BAK 5263
FDF ARAW 18
FRANCIS FAJARDO
1845
72
OLIVER SCIRE G.F.
LEOPOLDO HERRERA
1855
BAK 1867
1 - 0
DIG 603978
JAILBIRD 5 / F FERIOLS
JEBE GAYANELO
1850
73
DRAGON
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
1995
BAK 9729
1 - 0
BAK 4539
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
1995
74
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
2145
DIG 160797
0 - 1
BAK 3967
RSM SKYLER 1
REY MORLA
2145
75
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1940
BAK 3148
1 - 0
SAL 95797
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1940
76
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1890
BAK 8307
1 - 0
DIG 169709
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC
VICTOR MARIANO
1895
77
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
2190
BAK 1994
0 - 1
DIG 455220
TITON
GILBERT PADERES
2195
78
GOLDQUEST THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
2105
DIG 656501
1 - 0
BAK 5482
JCB GF
JASON BAUTISTA
2100
79
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
1855
BAK 5243
1 - 0
BAK 6357
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1860
80
SCIRE / JEP GF TMCCC
DING HERRERA / JEP COLORADO
1895
BAK 1140
0 - 1
DIG 680059
KASANGA
EDISON CEPEDA
1900
81
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1910
DIG 360879
0 - 1
BAK 2378
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1905
82
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1870
BAK 4146
1 - 0
BAK 0518
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
1875
83
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
2000
DIG 529467
0 - 1
DIG 687036
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
SWEATER
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
2000
84
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1935
BAK 1016
0 - 1
BAK 9081
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1935
85
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
2190
DIG 471470
0 - 1
BAK 4770
2020 BCO / ROAN DI NATUTO
BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J.
2190
86
SAPCAM
NESTOR CAMERINO / JARS
2075
BAK 2163
0.5 - 0.5
DIG 284073
3LLIUM CUENCA BOYS
DANGREY
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2075
87
FARMBOYS
SWEATER
MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA
1820
DIG 630509
1 - 0
BAK 3163
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1825
88
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
1700
BAK 6573
0 - 1
DIG 517661
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1705
89
OLIVER SCIRE G.F.
LEOPOLDO HERRERA
2140
BAK 1902
0 - 1
BAK 4129
MARCUS
SOFEO DANO
2135
90
JAILBIRD 5 / F FERIOLS
JEBE GAYANELO
2025
DIG 603754
1 - 0
BAK 8492
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
2025
91
JCB GF
JASON BAUTISTA
2115
BAK 5457
0 - 1
BAK 9751
DRAGON
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2105
92
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1960
SAL 95799
0 - 1
BAK 3824
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
1965
93
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1795
BAK 9947
1 - 0
DIG 160756
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
1795
94
RSM SKYLER 1
REY MORLA
1700
BAK 3865
0 - 1
SAL 40565
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1700
95
KASANGA
EDISON CEPEDA
1955
DIG 680033
0 - 1
BAK 2423
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC
VICTOR MARIANO
1955
96
TITON
GILBERT PADERES
2120
DIG 455184
1 - 0
DIG 656553
GOLDQUEST THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
2120
97
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
1835
DIG 603826
0.5 - 0.5
BAK 2335
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1830
98
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1910
BAK 6238
0 - 1
DIG 556011
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
1910
99
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1750
BAK 4287
1 - 0
BAK 1134
SCIRE / JEP GF TMCCC
DING HERRERA / JEP COLORADO
1750
100
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1760
DIG 360910
1 - 0
BAK 4001
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1765
101
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
1965
BAK 0231
1 - 0
DIG 471483
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
1975
102
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
WHITE DOM
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
1925
DIG 687211
1 - 0
BAK 1148
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1925
103
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
1885
BAK 3806
0 - 1
BAK 4796
2020 BCO / ROAN DI NATUTO
BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J.
1885
104
DRAGON
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2035
BAK 9720
0 - 1
BAK 1179
SAPCAM
NESTOR CAMERINO / JARS
2030
105
3LLIUM CUENCA BOYS
DANGREY
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2160
DIG 030121
1 - 0
BAK 1886
OLIVER SCIRE G.F.
LEOPOLDO HERRERA
2145
106
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
2195
BAK 1980
0 - 1
DIG 630535
FARMBOYS
SWEATER
MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA
2200
107
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1700
BAK 3230
0 - 1
DIG 517675
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1700
108
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1815
BAK 2448
1 - 0
DIG 670229
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
1820
109
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
1810
SAL 95834
0 - 1
DIG 680049
KASANGA
EDISON CEPEDA
1810
110
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1735
BAK 6283
1 - 0
BAK 7378
MARCUS
SOFEO DANO
1740
111
JAILBIRD 5 / F FERIOLS
JEBE GAYANELO
1965
DIG 603944
1 - 0
BAK 8291
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1965
112
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
1990
DIG 160755
1 - 0
DIG 454998
TITON
GILBERT PADERES
1990
113
RSM SKYLER 1
REY MORLA
2060
BAK 3952
0 - 1
BAK 1107
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
2060
114
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1930
BAK 0408
0 - 1
DIG 360877
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1930
115
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC
VICTOR MARIANO
2040
BAK 7775
0 - 1
BAK 7574
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
2040
116
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
SWEATER
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
2035
DIG 687043
0 - 1
BAK 7653
FARMBOYS
SWEATER
MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA
2040
117
SCIRE / JEP GF TMCCC
DING HERRERA / JEP COLORADO
2095
BAK 1119
0 - 1
DIG 656566
GOLDQUEST THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
2085
118
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
2170
BAK 5327
0.5 - 0.5
BAK 5460
JCB GF
JASON BAUTISTA
2165
119
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1770
BAK 1170
0 - 1
BAK 4791
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1770
120
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
1930
DIG 471498
0 - 1
BAK 9803
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
1930
121
2020 BCO / ROAN DI NATUTO
BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J.
2005
BAK 4799
1 - 0
SAL 95863
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES
PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN
2005
122
TAMWAAN
JOMAR PALOMARIA
2050
BAK 2823
0 - 1
BAK 1171
SAPCAM
NESTOR CAMERINO / JARS
2060
123
3LLIUM CUENCA BOYS
DANGREY
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2025
DIG 284072
1 - 0
BAK 3958
RSM SKYLER 1
REY MORLA
2020
124
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1905
BAK 3147
0 - 1
BAK 0460
KAI SARAP BUHAY
JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO
1910
125
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
2000
DIG 664867
0 - 1
BAK 9745
DRAGON
GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON
2000
126
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1950
DIG 517695
1 - 0
BAK 8544
K. ADRIANE 2
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1955
127
MARCUS
SOFEO DANO
1825
BAK 7383
0 - 1
DIG 360884
LOGAN / SILVERWIND
ODIE GUEVARRA / TED TAN
1830
128
OLIVER SCIRE G.F.
LEOPOLDO HERRERA
1880
BAK 1939
0 - 1
DIG 630590
FARMBOYS
SWEATER
MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA
1880
129
MEDALLA
AEJ EDDIE MEDALLA
1885
BAK 1153
1 - 0
DIG 603800
JAILBIRD 5 / F FERIOLS
JEBE GAYANELO
1885
130
LETS GET IT ON DOS
A. BAGATSING
1940
BAK 0467
0 - 1
BAK 6182
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777
ROBERT BALBOA / R. VERGARA
1940
131
GOLDQUEST THIABEX XS LDI
OSANG DELA CRUZ
1985
DIG 656516
1 - 0
DIG 687164
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF
GM SWEATER
MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS
1985
132
JCB GF
JASON BAUTISTA
1795
BAK 5466
0.5 - 0.5
BAK 9970
MBA FARM BICOL
M. RONCESVALLES / E.TEVES
1800
133
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC
VICTOR MARIANO
1945
BAK 1889
0 - 1
BAK 4888
NLH GF
NHELVIN HENAVE
1950
134
SAPCAM
NESTOR CAMERINO / JARS
1920
BAK 2176
0 - 1
BAK 1976
K. ADRIANE 1
CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE
1920
135
TITON
GILBERT PADERES
1980
DIG 455205
0 - 1
DIG 680020
KASANGA
EDISON CEPEDA
1985
136
3LLIUM CUENCA BOYS
DANGREY
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2130
DIG 284098
0 - 1
BAK 4768
JAILBIRD 4
JEBE GAYANELO
2125
137
2020 BCO / ROAN DI NATUTO
BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J.
2005
BAK 4794
0 - 1
BAK 1147
SCIRE / JEP GF TMCCC
DING HERRERA / JEP COLORADO
2020
138
JB MITHY GF - 2
VINAN AND OGIE
1865
BAK 2560
1 - 0
BAK 3215
KUATRO SANTO
ROBERT GO
1865
139
SAKSAK SALAG
LARRY CARINO
1900
BAK 6605
1 - 0
BAK 9802
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE
ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON
1900
140
MARCUS
SOFEO DANO
1925
BAK 7384
1 - 0
BAK 1079
THE ROCKS / VRF
ED MALASAGA
1925
141
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1770
DIG 517670
1 - 0
DIG 471547
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
1785