SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
9 DE PEBRERO TONY ESPINOSA 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6.5
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 6.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6.5
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
EDISON / JULLIANBOY / RJF ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 6
FARMBOYS MELVIN / JOVEN / SAMMY / RUEL LIZARDA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GREEN MINDED GF GEGAR GF GERALD GARCIA / BING CARINO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 6
JEC 11 DIAMOND E AGUILAR 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
MACHULET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 6
MS GF LANTIK MARCO SISON 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 6
MVF CALEB ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 6
NAT28/FVGF/BPGF RJ27 NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 6
NLH GF NHELVIN HENAVE 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
NSL 2 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 6
PAANG BUNDOK FERDINAND MAMUCOD 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 6
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
VIVA STA MONICA / RSA ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 6
BLACK MAMAG RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5.5
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 5.5
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 5.5
BUTTER CUP 1 ALAN MOJAR 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
CONQUEST 888 ALLCAN / ELMER GELARSO / RICKY ANTON 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
GKD / KGA RAPTOR VER DIMARANAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 5.5
HGM JARSEN HECTOR MAGPANTAY 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 1 5.5
JB MITHY GF - 2 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
MARINER & D` SCREENER 1 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
PANIQUI DRAGON 1 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 5.5
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5.5
SEÑOR IBARRA GF 1 BARRY CRISOSTOMO 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 5.5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 5.5
2020 BCO / ROAN DI NATUTO BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
BOSS ETHAN MASTER J / LOIS ARCENAL / CRIS JALANDI 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
DARPY DARRYL ANDREW LIM 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 5
DRAGON GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
DTM BENTE BENTE / CNP SKCS DR. TED MACADAGDAG 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 5
FDF ARAW 18 FRANCIS FAJARDO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
GOLDEN WINGS - NJ RUSTOM VITOR / NOLI MONARES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
GOLDQUEST THIABEX XS LDI OSANG DELA CRUZ 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
JAILBIRD 4 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 1 5
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 1 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 1 5
KASANGA EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
KGB ONEFLY GF BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 5
LOPB ENGR. LARRY ORCILLA / AMELITO PARRENO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
LUCKY 3RD GF GEGAR GF GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 5
MEDALLA AEJ EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MINIMUM BET 2 RONIE DUMANDAN 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
MONCADA OTB / ALVINDIA FARM BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0.5 - 1 5
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0.5 5
WINDJAMMER KD RAPIDO 1 KEVIN DIMUYAGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
3AS STRIKER 2 MARLON MATIAS 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 1 4.5
3LLIUM CUENCA BOYS JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
928 WSD - ALBOR CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4.5
ALEXA TABING ILOG 88 ARISTOTLE AGUIRRE 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 4.5
ALHAAKA GF ALLAN DELACUEVA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
BADA MONET LAO 1 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 4.5
JUWARAK TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 4.5
KINAMBUD BONG VALLE 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 4.5
MBA FARM BICOL M. RONCESVALLES / E.TEVES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
MOUNTAIN LORDS / RSG TEDDY DITCHELLA / YES ROLANDO GONZAGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
R2J KAY J & R RABARA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4.5
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
REDBULL DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4.5
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4.5
SB JELO JOSED OCA / DADDY A 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 4.5
VELOX PEDES RCM / DARYLL BROSOTO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 1 4.5
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED ZALDY AUSTRIA 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 4.5
482 RRS JADEN JA 1 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0.5 - 0 - 0 4
BANGIS NG DISE / UBASAN COCKPIT 777 ROBERT BALBOA / R. VERGARA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
BOSSING HONEY YU 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA 111 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
COMMODORE ARTHUR CAPADA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 4
DRAGON BOY 8888 ANGELINO CAYAO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 4
ETHAN BOY 2020 STEPHEN CABALLES / ZBP 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
FFG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 4
FMD 115 TATO DIMAYUGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
ISDANG ILAYA LARRY REYES 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
K. ADRIANE 2 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
KAI AGUADA BTR JUN SOSA / FEM / ARBIE 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 4
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 4
KID BOGART / IPE JONJON LOGARTA 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - - 1 4
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 4
LOGAN / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 0.5 - 0.5 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 4
MAMAY APEN I RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
MARCUS SOFEO DANO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
MILS MASAYA GF ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 4
MUSANGLAWIN / ALL CAN ARSENIO SORONIO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
NAUGHTY & NICE BOBIE PORICALLAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN / GIAN SAN JUAN 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
PB CENTURY - 2 PRIME BORDONES 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
R2J SAM J & R RABARA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
RGM CRISTINA RODERICK MAGPANTAY 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
RRC / DCRZ LITTLE STAR MARINDUQUE ENGR. RONALD / CAPT. ZOLETA / RYAN PIÑON 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
SAP STRIKERS & FRIENDS GIE BORABIEN 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 0.5 - 1 4
SPRING CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 4
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
TITON GILBERT PADERES 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
TOMATO SAUCE GLENFORD MIGUEL 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
TYLER GF FORD JAURIGUE 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
VHM COGEO 2 VG MARTIN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 4
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
WING  FURY BHBD FUSEL_007 F1 MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 1 - 1 - 1 4
WOLVERINE GILBERT PADERES 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 4
:) SMILEY FOMCC CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0.5 - 0 3.5
ANAK NI OKIDOK GIAN SAN JUAN / DR. ANTHONY SAN JUAN 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
BIG R BUDDY ROBRIGADO 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
JAILBIRD SUPERGULL JEBE GAYANELO 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 3.5
SALBAHI TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 3.5
SAPCAM NESTOR CAMERINO / JARS 0 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 0 3.5
SUERTES GF / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0.5 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 3.5
TATA JUAN / GRIFFIN GF KENNETH FALSIS / JESS STA. INES 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3.5
TR GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 3.5
A.C PARKER J. JAMELANO / R. SEVILLA / SOY CORNEL 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
CNP SKCS GF / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DINGRAS RENZ CASTRO & J. PADILLA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
DISTRICT 1 FARM / AMAZING GF ANTHONY BONIFACIO / RUEL LIZARDA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
E.S SURVIVOR - BATANG ARATAN FREDIRICK SARINO / BRINDON & ELMER GELARSO 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 3
JAILBIRD JEBE GAYANELO 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
JAILBIRD 5 / F FERIOLS JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 3
JONASHUA / JC GARCIA FARM DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 3
K. ADRIANE 1 CAPT. RAUL PANIZAL & MARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 3
KAI SARAP BUHAY JUN SOSA / NOEL DE OCAMPO 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 3
LETS GET IT ON DOS A. BAGATSING 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
PANIQUI DRAGON 2 GERALD DOMINGO / JEDDAHN FAVOR / RYAN PIÑON 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 3
RSM SKYLER 1 REY MORLA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
SCIRE / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
SPF RAS HECTOR SAN PEDRO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
SUPER SLASHER J ERIC RODRIGUEZ 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
SUPER VITAMINA A BEBOT TAN 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 3
TAMPOY A VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
TAMPOY VS GUAM JAN 18 2 COCK NMC VICTOR MARIANO 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 3
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 3
UNICA HIJA JRV JOEL OCSENA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
VELOX PEDES - AMIHAN RCM / DARYLL BROSOTO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
WINDJAMMER KD RAPIDO 3 JODI / KEVIN DIMAYUGA 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 3
WING FURY GF - 1 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
BUTTER CUP 2 ALAN MOJAR 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 0 2.5
KC FANTASTIC JUN GUIA / CHITO POLINTAN 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2.5
SAGITTARIUS PRINCESS JUN M TADIOS 1 - - 0 - 0 - 0 - 1 - 0.5 - 2.5
WELCOME WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2.5
WINE RED JOEY LICON 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 2.5
ARCHIE HEBRON TRUEBLOOD RANDY HEBRON 0 - 1 - 1 2
BREAKTHROUGH JUN OLIVEROS / JAYA DAW 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
CARINGLET BF NIO ASISTIO / YONG ASISTIO 1 - 1 - 0 2
DR FIXIT WATERPROOFS CHARLIE CHAN 1 - 1 - 0 2
HONEY 888 / PRINCESS BERNICE HANSON YU 1 - 1 - 0 2
JARVIS 2 GF N. PAJARA 1 - 1 - 0 2
JCB GF JASON BAUTISTA 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0.5 2
JMDA MARLON AYUSTE AND RAMON MAXIMO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
JRS - SAN PIOQUINTO - 1 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 1 - 1 2
JVD CALIBRE 2 JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 0 2
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V. RAPE 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
KUATRO SANTO ROBERT GO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
MHAZER EFBEES HERTZ PANALIGAN / FERDIE BANAAG 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 2
MONARCH GF ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN LORDS TEDDY DITCHELLA / ROGER ALFARO 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 2
OLIVER SCIRE G.F. LEOPOLDO HERRERA 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
PB CENTURY - 1 PRIME BORDONES 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
RRS JD SUMIT DRIVE JA BOBBY SILEEN JD J APROVICHADO 1 - 1 - 0 2
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 2
SOLDIERS 62 BUENAS DIAS BOYET CO & CALOY DORDULAW 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
TANAUANA ACES JESS CARNDANG / KEVIN DIMAYUGA 0 - 1 - 1 2
THE ROCKS / VRF ED MALASAGA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
TKFK C.E.F / PLB REDLAKES PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
WHITEROCK 2 VIRGILIO MARTIN 1 - 0 - 1 2
WING FURY BHBD FUSEL_007 F1 MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 0 - 1 - 1 2
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. DESALES 1 - 0.5 - 0 1.5
CHICKA BABES DR. BOY TUAZON 0.5 - 1 - 0 1.5
EDISON / JULIAN BOY / BAKAS ROOSTER ED MASCARIÑA / JUN HOMECILLO / ROQUE SISON 1 - 0 - 0.5 1.5
FDF - JJ FARM FRANCIS FAJARDO 0 - 1 - 0.5 1.5
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JARVIS 1 GF N. PAJARA 0 - 0.5 - 1 1.5
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. RODEL LLBARES / ARCH PETER BUENDIA 1 - 0 - 0.5 1.5
KAMLON TRUEBLOOD / KBG BARRY VATICAN / RANDY HEBRON 1 - 0.5 - 0 1.5
KBG APO AZI LEAH BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN / ALBERT L. 1 - 0.5 - 0 1.5
LAW LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 1 - 0.5 1.5
LETS GET IT ON DADDY A 1 - 0 - 0.5 1.5
MANILA HORSE POWER MAR 15 FERDIE EUSEBIO 1 - 0.5 - 0 1.5
MGC MARK CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
MT. VICTORIA IX DIAMOND R. VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
NLH GF 888 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 0.5 1.5
NNL BROS 2325 - NOEL NOEL AND NOLAN LALO 0.5 - 1 - 0 1.5
NSL 1 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 0.5 - 0 1.5
RAYMOND / J.C.O JIMMY OLALIA 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 0.5 - 1 - 0 1.5
RLJ BARYONG ANDOY LIMUEL REYES / MATT 0 - 1 - 0.5 1.5
RPSILANG 3RD DEGREE RHELLIE PALUMPON / ALLEN LEABAN 0.5 - 1 - 0 1.5
SANTINA AT8 SANDRO P. CASTRILLO 0 - 0.5 - 1 1.5
SKY DEWLLER (ABDIEL) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0.5 1.5
SPARTANS 2020 REY BRIONES 0.5 - 1 - 0 1.5
SUPER VITAMINS BEBOT TAN 1 - 0 - 0.5 1.5
TRIGUN FHGF ENGR ROLAND MAGNAYE / ENGR RUEL LIZARDA 0 - 0.5 - 1 1.5
V.M. SANJUAN VICENTE M. SANJUAN 0.5 - 1 - 0 1.5
0PAY THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 1
3AS STRIKER 1 MARLON MATIAS 0 - 1 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 0 - 0 1
AC NOY 1 JOVITO JAMELANO 0.5 - 0 - 0.5 1
AC NOY 2 JOVITO JAMELANO 1 - 0 - 0 1
ADAMAS DRAGON REY DIAMANTE / ERIC PIÑAFLORIDA 0 - 0 - 1 1
AIRFORCE ROAN RENATO VILAR / VIVENCIO MABINI 0 - 1 - 0 1
ALIHO MARK GONZALES / RJH 1 - 0 - 0 1
AMBASSADOR OF ANDHERA HABAGAT GF 0 - 0 - 1 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 1 TONY ESPINOSA 1 - 0 - 0 1
ANGEL EYES / 9 DE PEBRERO 2 TONY ESPINOSA 0 - 1 - 0 1
ARUKAN RAPID RICKY CHUA / ELMER GELARSO / ALLAN CANTAL - 1 - 0 1
ASINTADO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM - BUENASWERTE EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BARAKO TIMENG TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0 - 0 1
BARBARO GAMEFARM JAVIER ADAM 0 - 0 - 1 1
BBR LUTHER N` MATOZ RIZALDY BALLE 0 - 1 - 0 1
BREAKER DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE / NERI MAMANSAG / DEXTER LONGNO 0 - 1 - 0 1
BRGY. ANOS LB / HARDROCK / REDLAKES PLB GF MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO / PERCY BURGOS 0 - 0 - 1 1
BROKEN ARROW JUN OLIVEROS / ARNOLD ERISPE 1 - 0 - 0 1
BUTTER CUP FEB 4 NCA ALAN MOJAR 1 - 0 - 0 1
CNP SKCS GF / ADP / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 1 - 0 1
CNP SKCS GF / DTM CRIS N. PEREA / ALDRIN D. PILAR 0 - 0 - 1 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALLAN MOJAR 0 - 1 - 0 1
DG YUMMY CHARLZ DAX GANZON 0 - 0 - 1 1
DOUBLE B WARRIOR BERNARDO BIALA 0 - 1 - 0 1
D` CAPT 1 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
D` CAPT 2 CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 1 1
EJONG & VICE EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 1 1
EMMET RAY-AN / FLOATS ATIENZA 1 - 0 - 0 1
ESJ WARRIORS EMIL SAN JUAN 1 - 0 - 0 1
EXELA JOMARK GATPANDAN 1 - 0 - 0 1
FEVICOL HEATX CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
FRANCO MATEO / SEBASTIANO XAVIERE TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
GOLDQUEST LDI OSANG DELA CRUZ 0 - 1 - 1
GREENGOLD 2020 ROD ADVINCULA 0 - 0 - 1 1
GSP GILBERT PADERES 0 - 1 - 0 1
HIS EXCELLENCY HABAGAT GF 1 - 0 - 0 1
HOLY FACE JON JON CANO 1 - 0 - 0 1
HONEY 888 / BAMBOO BOUTIQUE HANSON YU 0 - 0 - 1 1
J & R THUNDER BUENAS DIAS BOYET CO & JOE ALIMBUYUGUEN 0 - 1 - 0 1
JB MITHY GF - 1 VINAN AND OGIE 1 - 0 - 0 1
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 1 - 0 - 0 1
JRS - SAN PIOQUINTO - 2 ENGR. JUN SEVILLA 0 - 0 - 1 1
JUSKOPO RUDY JAMES FERNANDEZ 1 - 0 - 0 1
KAI AVOCADOS BTR JUN SOSA / RONAN ROXAS / ARBIE 0 - 0 - 1 1
KBG NIKKI RC PAKYAW JOHNNY RAFAEL / RC PAKYAW 0 - 0 - 1 1
KCCK / POLMAZ / AIRBLADE KIT SENGCO / PAUL MAGNO / VIC FRANCISCO JR. 0 - 0 - 1 1
KING BP AT8 BOYET PLAZA / ALLAN TOMIMBANG 0 - 0 - 1 1
KULAS ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 1 1
LAGUSAN ISLAND JC BERNARDO 1 - 0 - 0 1
LAW TRES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 1 - 0 1
LM CHICO 1 LEEM M. MALABANAN 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 1
LM CHICO 2 LEEM M. MALABANAN 0 - 0 - 1 1
MA.SA… MAGMAMANOK NG SAMPALOC HAVY BAGATSING 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR & JOMAR 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 1 / BIGSTAR GF RAMON MAXIMO / DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MAMAY APEN 2 TATO DIMAYUGA / DAYO ARTILLAGA 0 - 1 - 0 1
MAMAY APEN II RAMON MAXIMO AND DAYO ARTILLAGA 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANGZEE FARM BAGUIO BOBBY DEL ROSARIO 0 - 0 - 1 1
MANGZEE FARM LIPA BOBBY DEL ROSARIO 0 - 1 - 0 1
MANGZEE LIPA BOBBY DEL ROSARIO 1 - 0 - 0 1
MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN - 1 ROAN DI NATUTO JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARCH BORN ROAN TRIPLE - J JON LASCO / JUN BACOLOD / JUN BUDLAT 0 - 1 - 0 1
MARINER & D` SCREENER 2 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 1 - 0 1
MIGS 3 NESTOR MACAPAGAL JR. / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
MINIMUM BET 1 RONIE DUMANDAN 1 - 0 - 0 1
MT. VICTORIA XVI DIAMOND R. VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
NLH GF 8425 NHELVIN HENAVE 1 - 0 - 0 1
NNL BROS 2325 - NOLAN NOEL AND NOLAN LALO 1 - 0 - 0 1
POWER UP HON 888 ENGR. HANSON YU 0 - 0 - 1 1
PREYING MANTIS JUN GARBES 0 - 1 - 0 1
PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 0 - 1 - 0 1
PUSOY / THUNDER BEE ATTY. DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 1 - 0 1
RAD CROE ERIC DUMAS 0 - 0 - 1 1
RANCHOTEL MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 1
RBU DALUBHASA THEO JOHN LUMDANG 0 - 0 - 1 1
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY RANDOLF CLARK BARANDINO 1 - 0 - 0 1
RED MASTER RODOLFO JACELA 0 - 0 - 1 1
REDBULL UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RMMR RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
RSM SKYLER 2 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SAGITTARIUS PRINCESS `15 JUN M TADIOS 0 - 1 - 0 1
SILVER BLADE RENE KATIGBAK 1 - 0 - 0 1
SUPER KING BP BOYET PLAZA 1 - 0 - 0 1
SUPER VITAMINA B BEBOT TAN 1 - 0 - 0 1
TEAM SPARTANS REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
TITAN GILBERT PADERES 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
UNICA HIJA JOEL OCSENA 0 - 0 - 1 1
V & A GF VLADY / ATHAN / RAY-AN 0 - 1 - 0 1
VHM COGEO 1 VG MARTIN 1 - 0 - 0 1
WATER GATE BENSON PATRICIO 1 - 0 - 0 1
WILD LINE BIMBIM ANTONIO SOPIO 1 - 0 - 0 1
WINDJAMMER KD RAPIDO 2 KEVIN DIMUYAGA 1 - 0 - 0 1
WING FURY GF - 2 FLAMEBIRD SALAMANGKERO MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN / ARMAN EUSEBIO 0 - 1 - 0 1
13RAM31 ANGELO MALIG 0.5 - 0 - 0 0.5
482 RRS JADEN JA 2 B. SEELIN / JUN APROVICHADO 0 - 0 - 0.5 0.5
AREZA R2J DANNY AREZA 0 - 0.5 - 0 0.5
BLACK FIGHTER BCO TRIPLE - B BEN O. / BUDLAT J. / BACOLOD J. 0 - 0 - 0.5 0.5
CGP RAPTOR ENGR. CARMELO PANONCILLO/CAPT R. MENDOZA/GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 0 0.5
DREAMCOCK TIME REX REFAMONTE 0 - 0 - 0.5 0.5
EMMETT DALE FLOATZ ATIENZA 0.5 - 0 - 0 0.5
LAW DYES ATTY. L. VILLANUEVA 0 - 0.5 - 0 0.5
SKY DEWLLER (GIO) DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 0 - 0.5 0.5
TEAM GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 0 - 0.5 0.5
AA MACABUD ANDREW ALVARADO 0 - 0 - 0 0
ALPHA - A NELSON SANTOS 0 - 0 - 0 0
BANGIS NG DISE / AVFIRE ROBERT BALBOA / ALEJANDRO VERGARA 0 - 0 - 0 0
C & M 4EVER / DTM GF CEZAR TANAQUIN / DR TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0 0
CALIBOYS E.D RADU GF / VG 0 - 0 - 0 0
GANGKA / J.C.O. JIMMY OLALIA 0 - 0 - 0 0
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 0 0
GREENHILL GF BAUTISTA BROS 0 - 0 - 0 0
HMARIA / MYJ WAG KANG DADAING ENGR. NICK MAMARIL / TED ASENCI / MIKE AYANGCO 0 - 0 - 0 0
IBM GF ENGR RENE MORALITA 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 3 / F FERRIOLS JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JC SAN BENEDICTO JUDD CAUNTAY 0 - 0 - 0 0
JOE DR. MABANTA 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG / ENG SANTIAGO 0 - 0 - 0 0
KING JEROME GF JEROME QUILANTANG 0 - 0 - 0 0
M4 ARCE ALABASTER RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 0 - 0 - 0
MARINER & D` SCREENER 3 JUN JUN APROVICHADO / ENGR. MERQUITA 0 - 0 - 0 0
MGC MARCAS SILANG MARK CASTRO 0 - 0 - 0 0
MGF AND MB RONIE DUMANDAN AND GIL 0 - 0 - 0
NEVER SAY DIE JOHN GUEVARRA / D.O.T 0 - 0 - 0 0
OLIVER SCIRE G.F. 2 DING HERRERA - 0 - 0 0
RAM 3113 ANGELO MALIG 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RGT EROS GF SAN JOSE SONNY AGUILAR / ONNIE TAN / REMCAR 0 - 0 - 0 0
RRS / THUNDER BEE ATTY. DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
SCIRE GF / JEP GF TMCCC DING HERRERA / JEP COLORADO 0 - 0 - 0 0
SEÑOR IBARRA GF 2 BARRY CRISOSTOMO 0 - 0 - 0 0
SKCS USN RET / DAN REINHER CRIS N PEREA / DANDY PAMIENTA 0 - 0 - 0 0
SUPER KING BOYET PLAZA 0 - 0 - 0 0
TOMATO PASTE GLENFORD MIGUEL 0 - 0 - 0 0
TR BEXAN XP CAPSULE JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 0 - 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2060
BAK 5925
1 - 0
BAK 3604
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
2060
2
EDISON / JULLIANBOY / RJF
ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO
1925
BAK 0754
0 - 1
BAK 3521
NSL 2
NICOMEDES S. LINSANGAN
1925
3
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
1895
DIG 493481
1 - 0
DIG 194391
SUPER VITAMINA A
BEBOT TAN
1890
4
SALBAHI
TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD
1765
SAL 107331
0 - 1
DIG 744676
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1765
5
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
2060
DIG 689830
0 - 1
BAK 1763
KINAMBUD
BONG VALLE
2060
6
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1740
DIG 293963
1 - 0
BAK 5255
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH
1750
7
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2035
DIG 039213
1 - 0
DIG 455158
WOLVERINE
GILBERT PADERES
2045
8
MS GF LANTIK
MARCO SISON
1955
BAK 4448
0 - 1
BAK 1035
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO
ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD
1960
9
JONASHUA / JC GARCIA FARM
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
2010
DIG 682217
0 - 1
BAK 7903
PAANG BUNDOK
FERDINAND MAMUCOD
2010
10
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
1905
DIG 693769
1 - 0
BAK 5554
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
1900
11
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
1850
BAK 5846
1 - 0
DIG 628342
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1845
12
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
2150
DIG 689841
0.5 - 0.5
DIG 428160
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
2140
13
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA
JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO
2065
BAK 9241
1 - 0
DIG 320598
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
2065
14
SABRINA CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
2080
BAK 6812
1 - 0
BAK 3831
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
2085
15
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1850
SAL 17238
0.5 - 0.5
BAK 3695
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED
ZALDY AUSTRIA
1855
16
KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE
2070
DIG 698903
0 - 1
BAK 4179
SEÑOR IBARRA GF 1
BARRY CRISOSTOMO
2065
17
BADA
MONET LAO
2120
DIG 451511
0.5 - 0.5
BAK 5261
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2120
18
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1840
DIG 306719
0 - 1
BAK 3894
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1835
19
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1840
DIG 689850
1 - 0
BAK 0004
WELCOME
WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II
1840
20
VHM COGEO 2
VG MARTIN
1955
DIG 160394
0 - 1
BAK 4743
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
1960
21
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1880
DIG 429460
0 - 1
SAL 105205
BLACK MAMAG
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
1880
22
KGB ONEFLY GF
BLUE EGG KELSO
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
2135
BAK 5967
1 - 0
DIG 384574
928 WSD - ALBOR
CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO
2130
23
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
2015
BAK 5893
0.5 - 0.5
BAK 8458
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2020
24
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
2005
BAK 0650
1 - 0
BAK 4967
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
2005
25
PAANG BUNDOK
FERDINAND MAMUCOD
1900
BAK 7938
0 - 1
BAK 4131
SALAMAT LORD
EDISON CEPEDA
1900
26
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1905
DIG 744690
0.5 - 0.5
BAK 5939
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
1910
27
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
2070
DIG 689852
0.5 - 0.5
BAK 3804
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
2070
28
EDISON / JULLIANBOY / RJF
ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO
1895
BAK 1092
1 - 0
DIG 293943
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
1895
29
NSL 2
NICOMEDES S. LINSANGAN
2050
BAK 3544
1 - 0
DIG 693574
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
2045
30
SUPER VITAMINA A
BEBOT TAN
1770
DIG 194421
0 - 1
DIG 306721
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1770
31
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
1930
BAK 6016
1 - 0
SAL 107327
SALBAHI
TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD
1930
32
KINAMBUD
BONG VALLE
2080
BAK 4495
1 - 0
BAK 5599
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
2080
33
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH
2020
BAK 5427
0 - 1
BAK 6856
SABRINA CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
2025
34
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1810
DIG 039239
0 - 1
BAK 4462
MS GF LANTIK
MARCO SISON
1820
35
WOLVERINE
GILBERT PADERES
2130
DIG 454981
0 - 1
BAK 9073
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA
JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO
2125
36
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
1900
DIG 689876
1 - 0
SAL 75260
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO
ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD
1905
37
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2080
DIG 628358
0 - 1
DIG 698916
KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE
2080
38
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
2095
DIG 428147
0 - 1
DIG 451481
BADA
MONET LAO
2095
39
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
2165
DIG 320637
0 - 1
DIG 003750
KGB ONEFLY GF
BLUE EGG KELSO
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
2175
40
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
2015
BAK 3813
1 - 0
BAK 3822
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
2015
41
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1870
SAL 107345
0 - 1
DIG 689866
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1865
42
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2190
BAK 8442
1 - 0
BAK 3624
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED
ZALDY AUSTRIA
2185
43
SEÑOR IBARRA GF 1
BARRY CRISOSTOMO
1940
BAK 4114
1 - 0
DIG 500000
VHM COGEO 2
VG MARTIN
1940
44
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1940
BAK 2938
1 - 0
BAK 0012
WELCOME
WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II
1945
45
WOLVERINE
GILBERT PADERES
1845
DIG 455139
1 - 0
DIG 293979
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1840
46
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
1700
BAK 2104
0 - 1
BAK 3983
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1720
47
SALBAHI
TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD
1780
SAL 107251
0 - 1
BAK 4725
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
1795
48
928 WSD - ALBOR
CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO
1980
DIG 384518
1 - 0
DIG 429481
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1985
49
BLACK MAMAG
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
2005
BAK 7389
0 - 1
DIG 689878
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
2000
50
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
1995
BAK 5826
0 - 1
BAK 8417
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
1995
51
PAANG BUNDOK
FERDINAND MAMUCOD
1950
BAK 7229
1 - 0
DIG 494174
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
1950
52
JONASHUA / JC GARCIA FARM
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
1875
DIG 682225
0 - 1
BAK 0882
EDISON / JULLIANBOY / RJF
ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO
1880
53
NSL 2
NICOMEDES S. LINSANGAN
2075
BAK 3510
1 - 0
DIG 698911
KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE
2075
54
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
1920
DIG 293935
1 - 0
BAK 4653
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
1925
55
SALAMAT LORD
EDISON CEPEDA
1780
BAK 4163
0 - 1
SAL 107314
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1770
56
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH
2035
BAK 5381
1 - 0
DIG 194379
SUPER VITAMINA A
BEBOT TAN
2035
57
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
1965
BAK 5676
0 - 1
DIG 744673
BUENAS DIAS
JAA OAKGROVE PICKLE ROUNDHEAD
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1960
58
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
2180
DIG 689751
1 - 0
BAK 9133
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA
JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO
2175
59
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
2010
BAK 2113
1 - 0
BAK 3831
KINAMBUD
BONG VALLE
2010
60
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1810
DIG 293885
1 - 0
BAK 0393
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1810
61
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2030
DIG 496060
0 - 1
DIG 039214
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2030
62
MS GF LANTIK
MARCO SISON
1725
BAK 4405
1 - 0
BAK 5259
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1730
63
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO
ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD
1910
BAK 1101
0 - 1
BAK 4068
BLACK MAMAG
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
1915
64
SABRINA CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1925
BAK 6859
1 - 0
DIG 682218
JONASHUA / JC GARCIA FARM
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
1925
65
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED
ZALDY AUSTRIA
1990
BAK 3745
0 - 1
BAK 2075
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
1990
66
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
2140
BAK 5991
1 - 0
BAK 6011
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
2140
67
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1800
BAK 3886
1 - 0
DIG 689879
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1805
68
SALAMAT LORD
EDISON CEPEDA
1730
BAK 4159
0.5 - 0.5
DIG 320563
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
1735
69
SEÑOR IBARRA GF 1
BARRY CRISOSTOMO
2100
BAK 4106
1 - 0
DIG 451560
BADA
MONET LAO
2110
70
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
1930
BAK 4765
1 - 0
BAK 0010
WELCOME
WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II
1935
71
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
2075
BAK 3839
1 - 0
DIG 039256
REDBULL DOS
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2075
72
BLUEFIRE ARYA SKY
NIO ASISTIO
1860
DIG 689839
0 - 1
DIG 293956
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1865
73
VHM COGEO 2
VG MARTIN
1915
DIG 160432
0 - 1
BAK 7329
BLACK MAMAG
RUSTOM VITOR / NOLI MONARES
1920
74
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1940
DIG 429408
1 - 0
BAK 6807
SABRINA CDM
RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO
1940
75
KAI ROJENCA
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2200
BAK 0326
1 - 0
DIG 003727
KGB ONEFLY GF
BLUE EGG KELSO
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
2200
76
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
1990
BAK 2965
1 - 0
DIG 384569
928 WSD - ALBOR
CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO
1990
77
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
1945
BAK 6619
1 - 0
DIG 306558
GREEN MINDED GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / BING CARINO
1950
78
ALEXA TABING ILOG 88
ARISTOTLE AGUIRRE
2050
DIG 428223
1 - 0
BAK 6934
482 RRS JADEN JA 1
B. SEELIN / JUN APROVICHADO
2050
79
GKD / KGA RAPTOR
VER DIMARANAN
1990
BAK 3729
1 - 0
BAK 4994
WOLVERINE
GILBERT PADERES
1990
80
SUPER VITAMINA A
BEBOT TAN
1945
DIG 194350
0 - 1
BAK 2091
EDISON / JULLIANBOY / RJF
ED MASCARIÑA / HOMECILLO FLORENTINO
1945
81
VELOX PEDES
RCM / DARYLL BROSOTO
1985
DIG 320636
1 - 0
BAK 3303
NSL 2
NICOMEDES S. LINSANGAN
1990
82
VIVA STA MONICA / RSA
ZALDY AUSTRIA
1885
DIG 306662
1 - 0
BAK 5306
MILS MASAYA GF
ENGR. ROGELIO CAUINIAN / RJH
1885
83
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
1785
DIG 628373
0.5 - 0.5
SAL 107239
SALBAHI
TITO REYES / ROGIE / TIRSO / BERNARD
1775
84
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA
1870
DIG 744667
1 - 0
BAK 0035
WELCOME
WELL COME AND JOSE RODERICK RANOLA II
1875
85
KC FANTASTIC
JUN GUIA / CHITO POLINTAN
1840
BAK 5614
0 - 1
DIG 689832
BLUEFIRE ANTONINO
NIO ASISTIO
1840
86
KINAMBUD
BONG VALLE
1975
BAK 3837
0 - 1
BAK 4228
CONQUEROR
TIMENG GELARSO/ROGER JAMISOLA/CELSO PANCHO
1980
87
BADA
MONET LAO
1950
DIG 451597
0 - 1
DIG 293788
LUCKY 3RD GF GEGAR GF
GERALD GARCIA / ENGR. ERIC LANZUELA
1955
88
NIKKI JD SUMIT DRIVE JA
JOHNY UY RAFAEL JD J. APROVICHADO
2135
BAK 9034
0 - 1
BAK 4482
MS GF LANTIK
MARCO SISON
2140
89
ROAN / PKP SOUTH STAR DI NATUTO
ALDRIN CORDERO / NORIEL MANALO / JUN BACOLOD
1830
SAL 72024
1 - 0
BAK 4915
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
1830
90
JONASHUA / JC GARCIA FARM
DR. JESSIE ESTRADA / JC GARCIA
1930
DIG 682215
0 - 1
DIG 160387
VHM COGEO 2
VG MARTIN
1930
91
DRAGON BOY 8888
ANGELINO CAYAO
1900
BAK 3858
0 - 1
BAK 7802
PAANG BUNDOK
FERDINAND MAMUCOD
1900
92
DARPY
DARRYL ANDREW LIM
1880
BAK 2103
0 - 1
BAK 4165
SALAMAT LORD
EDISON CEPEDA
1880
93
KILL THEM ALL
DEXTER LONGNO / ERWIN DIAMANTE
1965
DIG 698878
0 - 1
BAK 6103
NAT28/FVGF/BPGF RJ27
NIÑO ALADIN TOLENTINO / ANTONIO VILLANUEVA / RUSSEL JOCSON
1970
94
JUWARAK
TITO REYES / ROGIE / MAU / OTOY
1755
SAL 107269
0 - 1
BAK 6011
HGM JARSEN
HECTOR MAGPANTAY
1755
95
KGB ONEFLY GF
BLUE EGG KELSO
BARRY BARICAR / DARLITO DE GUZMAN
2095
DIG 003779
0 - 1
BAK 3665
VIVA STA MONICA / Z&A COMBINED
ZALDY AUSTRIA
2095
96
MACHULET BF
NIO ASISTIO / YONG ASISTIO
1860
DIG 689900
1 - 0
DIG 429453
FFG ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1870
97
928 WSD - ALBOR
CAPT. DESALES / MELVIN COLIGADO
2110
DIG 384515
1 - 0
BAK 4033
SEÑOR IBARRA GF 1
BARRY CRISOSTOMO
2105
98
9 DE PEBRERO
TONY ESPINOSA
1830
BAK 3890
1 - 0
BAK 4769
MVF CALEB
ARIEL MALIJAN / EDDIE MEDALLA
1835