SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
3 BROTHERS FRANCIS & FRANK ARELLANO 1 - 1 - 1 3
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA III / ENGR ERNIE BALDO 1 - 1 - 1 3
FIRE BULLET ALEXANDER MOSCA / ANTHONY PATOLA 1 - 1 - 1 3
JA RDC JOSEPH AQUINO 1 - 1 - 1 3
JAILBIRD 7 JEBE GAYANELO 1 - 1 - 1 3
PAG ASA GOLD ATTY BONI CRUZ 1 - 1 - 1 3
RMMR RICHIE ROBES 1 - 1 - 1 3
ROBERT KYLE RENATO VILAR / MARK ROBERT ESCOTO 1 - 1 - 1 3
TIGER BLADE GF 1 MARK GONZALES / JOHAN ILAO 1 - 1 - 1 3
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 1 - 1 3
DREAMCOCK REX REFAMONTE 1 - 0.5 - 1 2.5
HARGON GF HARLEM GONZALES / NICK TOLENTINO 1 - 0.5 - 1 2.5
TIGER BLADE GF 2 MARK GONZALES / JOHAN ILAO 1 - 0.5 - 1 2.5
24 KARAT / GRUPO AGILA ANDREW CEPILLO / RON DEWISH METICA 0 - 1 - 1 2
AMPUTI LAYAG GF JB VINLUAN 0 - 1 - 1 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 1 - 0 - 1 2
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 1 - 0 2
BRGY. PUTING BATO J. CAUNTAY 1 - 0 - 1 2
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 1 - 1 - 0 2
DOUBLE A CHAMBA A LAGDAMEO / J OCSENA 1 - 1 - 0 2
DOUBLE A HERE I AM A LAGDAMEO / J OCSENA 0 - 1 - 1 2
ETO NA 777 GARROTTE.COM MR. DARWIN ONG TORRES 1 - 1 - 0 2
EVF LUCKY BROTHERS BULALAKAW GF ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO 1 - 1 - 0 2
FRED M GF ALFREDO MERCADO / RJH 0 - 1 - 1 2
GLIMMER & RANOLA GF / EFBEES EDDIE BOY BOY BANAAG / FERDIE BANAAG 0 - 1 - 1 2
GOLDEN WINGS WARRIORS SOFEO DANO 0 - 1 - 1 2
JDT GF JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 2
JRA / PFLUGERVILLE JD J REYES / L DELFINADO 1 - - 1 2
KING BRUTUS GF GERONIMO SONA III / ENGR ERNIE BALDO 0 - 1 - 1 2
MAA - M14 ALFREDO CANEO 0 - 1 - 1 2
MMDC / THUNDER BEE ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 1 2
MOSIC - MATADERO A JUAN PAULO RAMOS 1 - 1 - 0 2
NESTOR BARTE / THUNDER BEE ATTY DE CASTRO 1 - 0 - 1 2
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 1 - 1 - 0 2
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 0 2
RABATITAT A1 BOBBIT PLES 1 - 0 - 1 2
RABATITAT A2 BOBBIT PLES 0 - 1 - 1 2
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER 1 - 0 - 1 2
REDLAKES PLB GF / HARDROCK SUERTES GF HAPPY 2020 ENGR. DENNIS NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 1 - 0 2
SALAMAT LORD DOC TOLEE EDISON CEPEDA 0 - 1 - 1 2
SITIO KULIPAY EDDY PEÑA / EDITH BAETIONG 1 - 1 - 0 2
SOUTH GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 1 - 0 2
SOUTH GLAMDRING 2 RICKY EUSEBIO 1 - 0 - 1 2
SUPERMAN BOKAL JESSIE DE VEYRA 1 - 0 - 1 2
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 0 - 1 - 1 2
VICTORY D FARM JULY 9 FK SA SJC VAL DIZON 1 - 0 - 1 2
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0.5 - 0 - 1 1.5
BULITOG SANDRO P. CASTRILLO 1 - 0 - 0.5 1.5
DARPY DARRYL ANDREW LIM 0.5 - 0 - 1 1.5
JVD CALIBRE JIMMY DUMALAOG 0 - 0.5 - 1 1.5
MABOLO GF MACHO & J 1 - 0.5 - 0 1.5
MBGF 2 MARIO BAUTISTA 0 - 0.5 - 1 1.5
NS KATY COL. KATY KATIGBAK 0.5 - 0 - 1 1.5
R2J RAB J & R RABARA 1 - 0.5 - 0 1.5
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - - 1 1
ACG ALBERT GONZAGA 0 - 1 - 0 1
ANGAS NG BATANGAS DINO MARIVIC 1 - 0 - 0 1
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONG HAIR 0 - 1 - 0 1
ERL GF ERWIN LOVEDORIAL / RANDY LOVEDORIAL 0 - 0 - 1 1
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 0 - 1 - 0 1
GREENHILL BAUTISTA BROS 1 - 0 - 0 1
HAPPY FIESTA A. BAGATSING / ROBERTO FLORES 0 - 1 - 0 1
HBD BOSS A VIVA STO NIÑO MAR ALVIN BALINGIT 0 - 0 - 1 1
J.O.T SAN ANTONIO JEROME TORRES 1 - 0 - 1
JADEN BENEDICT J. CAUNTAY 1 - 0 - 0 1
JF CARLO GOLD WINGS GAME FARM JOVITO JAMELANO / CARLO MIJARES / JONARIE FORTALEZA 0 - 1 - 0 1
KANWARAPA ETNEB ETNEB ONE FIFTY CRIS JALANDI 1 - 0 - 0 1
KARRIZ TIRSO RAMOS 1 - 0 - 0 1
KOBE BRYANT LOMI HOUSE RUEL MONTALES 0 - 1 - 0 1
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 1 - 0 - 0 1
MASTER YODA L. VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
MAVERICK - JESTER RODNEY BALINGAS AND BROTHER 1 - 0 - 0 1
MOSIC - MATADERO B JUAN PAULO RAMOS 0 - 1 - 0 1
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 0 - 1 - 0 1
PROVIDENT 2 FRITZ JOGUILION / ENGR TOTO 0 - 0 - 1 1
PUTING BATO BOY G. 1 - 0 - 0 1
RABATITAT A3 BOBBIT PLES / MANLUSOK 0 - - 1 1
RAGNAR ENG SANTIAGO 1 - 0 - 0 1
RAGNAR 2 ENG SANTIAGO AND ALLEXANDER MOSCA 0 - 0 - 1 1
RED BULL KAP.J.B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 0 1
RISING SUN MARLON SALVADOR 0 - 1 - 0 1
RRA DRAGON RAMON ATAYDE 0 - 1 - 0 1
SAN RAFAEL MENER MERCADO / FERDIE MONTOYA 1 - - 1
ANGAS NG BATANGAS 1 DINO MARIVIC 0 - 0.5 - 0 0.5
MBGF 1 MARIO BAUTISTA 0 - 0.5 - 0 0.5
THIS IS IT!!! BOSS GREG / ALEXANDER MOSCA 0.5 - - 0 0.5
ECM GF FT. A.G.E EDWARD ESPINOSA AF / A.G.E / GHIE BORABIEN 0 - 0 - 0 0
ESJ - DAI 3884 EMIL SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
ETERNAL FLAME RICHARD TORRES - 0
GARDE N GARDE RAFAEL GARDE - 0
GEORGE N CHARLIE JORGE / CHARLIE MENDEZ - 0
GRAND SUPERNOVA EDWARD DE LEON - - - - 0
IRISH BIRD 1 RICARDO (DING) COMENDADOR / CD 0 - 0 - 0 0
IRISH BIRD 2 RICARDO (DING) COMENDADOR / CD 0 - 0 - 0 0
IRRA FARM / JF SABATAN ENGR. MON PINEDA / MARK FRANCO 0 - 0 - 0 0
JAILBIRD 6 JEBE GAYANELO 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT AND NEIL RUEL H. MONTALES 0 - 0 - 0 0
KOTA KINABALU DANIEL TORRES / JUN CUA - - - - 0
LEMERY JG LAPEZ - - - - 0
MACSEL & SINAGTALA MARK SELWYN SY & EDWIN TAN 0 - 0 - 0 0
OMARU THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 0 0
PASONG BUAYA TOTO & EMONG HECTOR CALIXTO & SOFEO DANO 0 - 0 - 0 0
PROVIDENT FRITZ JOGUILION / ENGR TOTO 0 - 0 - 0 0
R2J AREZA R. RABARA / D. AREZA 0 - 0 - 0 0
RED TULIP JOSE ROBERTO PILUT - - - - 0
ROSSO TORRO DANIEL REYES - 0
SILANG WARRIOR CAMPOS SANTOS JR - 0
STA CRUZ GAMEFARM RYAN VILLANUEVA - - - - 0
VILLA SAN PASCUAL ROBERT & JOSE PASCUAL - - - - 0
VJ DIAMOND Z BEBENG ZULUETA / JUN MANGUERA 0 - - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
LEMERY
JG LAPEZ
1970
337380
-
0285
KOTA KINABALU
DANIEL TORRES / JUN CUA
2000
2
STA CRUZ GAMEFARM
RYAN VILLANUEVA
2025
3014
-
30563
VILLA SAN PASCUAL
ROBERT & JOSE PASCUAL
2030
3
RED TULIP
JOSE ROBERTO PILUT
1920
23131
-
7793
GRAND SUPERNOVA
EDWARD DE LEON
1950
4
VILLA SAN PASCUAL
ROBERT & JOSE PASCUAL
1900
6744
-
0290
LEMERY
JG LAPEZ
1900
5
RED TULIP
JOSE ROBERTO PILUT
2000
14838
-
01009
KOTA KINABALU
DANIEL TORRES / JUN CUA
2000
6
GRAND SUPERNOVA
EDWARD DE LEON
2060
8939
-
48671
STA CRUZ GAMEFARM
RYAN VILLANUEVA
2060
7
RED TULIP
JOSE ROBERTO PILUT
1900
3076
-
08463
LEMERY
JG LAPEZ
1900
8
STA CRUZ GAMEFARM
RYAN VILLANUEVA
2120
1380
-
0045
KOTA KINABALU
DANIEL TORRES / JUN CUA
2150
9
GRAND SUPERNOVA
EDWARD DE LEON
1900
6718
-
660687
VILLA SAN PASCUAL
ROBERT & JOSE PASCUAL
1900
10
LEMERY
JG LAPEZ
1880
025
-
0271
STA CRUZ GAMEFARM
RYAN VILLANUEVA
1900
11
GRAND SUPERNOVA
EDWARD DE LEON
2020
225800
-
6735
KOTA KINABALU
DANIEL TORRES / JUN CUA
2050
12
VILLA SAN PASCUAL
ROBERT & JOSE PASCUAL
2170
0160
-
0118
RED TULIP
JOSE ROBERTO PILUT
2175
13
LEMERY
JG LAPEZ
1920
0351
-
2205
GRAND SUPERNOVA
EDWARD DE LEON
1950
14
KOTA KINABALU
DANIEL TORRES / JUN CUA
1900
7917
-
111764
VILLA SAN PASCUAL
ROBERT & JOSE PASCUAL
1900
15
STA CRUZ GAMEFARM
RYAN VILLANUEVA
2050
0254
-
337375
RED TULIP
JOSE ROBERTO PILUT
2050
16
R2J RAB
J & R RABARA
2050
1 - 0
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONG HAIR
2050
17
NSL GAMEFARM
NICOMEDES S. LINSANGAN
2185
1 - 0
MBGF 1
MARIO BAUTISTA
2180
18
RMMR
RICHIE ROBES
2270
1 - 0
IRISH BIRD 1
POSSUM
RICARDO (DING) COMENDADOR / CD
2290
19
JVD CALIBRE
JIMMY DUMALAOG
2090
0 - 1
LUCKY DIA
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2095
20
KOBE BRYANT AND NEIL
RUEL H. MONTALES
2280
0 - 1
JDT GF
JOEL TUNAY
2295
21
RAGNAR 2
ENG SANTIAGO AND ALLEXANDER MOSCA
2300
0 - 1
BULITOG
SANDRO P. CASTRILLO
2320
22
PASONG BUAYA TOTO & EMONG
HECTOR CALIXTO & SOFEO DANO
2185
0 - 1
PAG ASA GOLD
ATTY BONI CRUZ
2185
23
JOKER
JOKER
1900
0 - 1
NOXON 888
ENGR. ESME GELLIGAN
1900
24
R2J AREZA
R. RABARA / D. AREZA
2000
0 - 1
JAILBIRD 7
JEBE GAYANELO
2015
25
ROBERT KYLE
RENATO VILAR / MARK ROBERT ESCOTO
2195
1 - 0
MBGF 2
MARIO BAUTISTA
2185
26
IRISH BIRD 2
DEMOCRAT / MCLEAN
RICARDO (DING) COMENDADOR / CD
2240
0 - 1
GREENHILL
BLACK
BAUTISTA BROS
2260
27
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
2130
1 - 0
GLIMMER & RANOLA GF / EFBEES
EDDIE BOY BOY BANAAG / FERDIE BANAAG
2130
28
EVF LUCKY BROTHERS BULALAKAW GF
ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO
1945
1 - 0
GOLDEN WINGS WARRIORS
WHITE BELCRU
SOFEO DANO
1955
29
362 JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
2145
0 - 1
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2145
30
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
2170
1 - 0
RABATITAT A3
BOBBIT PLES / MANLUSOK
2170
31
MABOLO GF
MACHO & J
2230
1 - 0
ANGAS NG BATANGAS 1
DINO MARIVIC
2235
32
R2J RAB
J & R RABARA
2340
0.5 - 0.5
MBGF 1
MARIO BAUTISTA
2360
33
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONG HAIR
2080
1 - 0
BULITOG
SANDRO P. CASTRILLO
2090
34
LUCKY DIA
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2150
0 - 1
NSL GAMEFARM
NICOMEDES S. LINSANGAN
2155
35
KOBE BRYANT AND NEIL
RUEL H. MONTALES
2265
0 - 1
RMMR
RICHIE ROBES
2260
36
NOXON 888
ENGR. ESME GELLIGAN
1960
1 - 0
IRISH BIRD 1
SWEATER
RICARDO (DING) COMENDADOR / CD
1965
37
MBGF 2
MARIO BAUTISTA
2190
0.5 - 0.5
JVD CALIBRE
JIMMY DUMALAOG
2200
38
JDT GF
JOEL TUNAY
2115
0 - 1
PAG ASA GOLD
ATTY BONI CRUZ
2125
39
JAILBIRD 7
JEBE GAYANELO
2055
1 - 0
RAGNAR 2
ENG SANTIAGO AND ALLEXANDER MOSCA
2070
40
PASONG BUAYA TOTO & EMONG
HECTOR CALIXTO & SOFEO DANO
2330
0 - 1
ROBERT KYLE
RENATO VILAR / MARK ROBERT ESCOTO
2335
41
GOLDEN WINGS WARRIORS
BULIK BELCRU
SOFEO DANO
2160
1 - 0
R2J AREZA
R. RABARA / D. AREZA
2160
42
ANGAS NG BATANGAS 1
DINO MARIVIC
2035
0.5 - 0.5
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
2040
43
IRISH BIRD 2
DEMOCRAT / MCLEAN
RICARDO (DING) COMENDADOR / CD
2140
0 - 1
GLIMMER & RANOLA GF / EFBEES
EDDIE BOY BOY BANAAG / FERDIE BANAAG
2140
44
GREENHILL
BLACK
BAUTISTA BROS
2210
0 - 1
EVF LUCKY BROTHERS BULALAKAW GF
ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO
2210
45
RABATITAT A3
BOBBIT PLES / MANLUSOK
2150
-
362 JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
2150
46
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2045
1 - 0
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
2045
47
BULITOG
SANDRO P. CASTRILLO
2140
0.5 - 0.5
MABOLO GF
MACHO & J
2135
48
PAG ASA GOLD
ATTY BONI CRUZ
2105
1 - 0
ANGAS NG BATANGAS 1
DINO MARIVIC
2100
49
RMMR
RICHIE ROBES
2130
1 - 0
R2J RAB
J & R RABARA
2130
50
MBGF 2
MARIO BAUTISTA
2025
1 - 0
DYNAMIC STAR RSA
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONG HAIR
2035
51
LUCKY DIA
ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE
2160
0 - 1
JDT GF
JOEL TUNAY
2155
52
NSL GAMEFARM
NICOMEDES S. LINSANGAN
2165
0 - 1
RABATITAT A3
BOBBIT PLES / MANLUSOK
2170
53
DREAMCOCK
REX REFAMONTE
2040
1 - 0
IRISH BIRD 1
POSSUM
RICARDO (DING) COMENDADOR / CD
2040
54
GREENHILL
WHITE
BAUTISTA BROS
2160
0 - 1
JVD CALIBRE
JIMMY DUMALAOG
2165
55
MBGF 1
MARIO BAUTISTA
2185
0 - 1
RAGNAR 2
ENG SANTIAGO AND ALLEXANDER MOSCA
2190
56
GLIMMER & RANOLA GF / EFBEES
EDDIE BOY BOY BANAAG / FERDIE BANAAG
2105
1 - 0
KOBE BRYANT AND NEIL
RUEL H. MONTALES
2110
57
RAF
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
1930
1 - 0
PASONG BUAYA TOTO & EMONG
HECTOR CALIXTO & SOFEO DANO
1945
58
362 JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
2220
1 - 0
NOXON 888
ENGR. ESME GELLIGAN
2225
59
ROBERT KYLE
RENATO VILAR / MARK ROBERT ESCOTO
2385
1 - 0
R2J AREZA
R. RABARA / D. AREZA
2400
60
JAILBIRD 7
JEBE GAYANELO
2065
1 - 0
IRISH BIRD 2
DEMOCRAT / MCLEAN
RICARDO (DING) COMENDADOR / CD
2080
61
EVF LUCKY BROTHERS BULALAKAW GF
ENGR. EUGEN FAJARDO / VENER FAJARDO
2130
0 - 1
VIVA Z
JIMMY ZAPANTA
2125
62
MABOLO GF
MACHO & J
2020
0 - 1
GOLDEN WINGS WARRIORS
WHITE BELCRU
SOFEO DANO
2025