SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
AGENT LAMABE 2 SANDRO P. CASTRILLO 1 - 1 - 1 3
C & M 4 EVER CEZAR TANAQUIN UMCGBA 1 - 1 - 1 3
ES TOTOY BIBO NORIEL MIRANDA 1 - 1 - 1 3
GREENDAY JASON BAUTISTA 1 - 1 - 1 3
JC ANAK NG BULKAN J. CAUNTAY 1 - 1 - 1 3
JEDINI / MILS MASAYA GF ROGER CAUNIAN / DOK RICO TORRES / RJH 1 - 1 - 1 3
K ADRIANE MARILYN CELESTE 1 - 1 - 1 3
M4CBC A. SAPANGHILA 1 - 1 - 1 3
MAMA MEL JON HERMOSO 1 - 1 - 1 3
MS GF MARCO SISON 1 - 1 - 1 3
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
PARA SA TAAL HAVY HABAGAT BAGATSING 1 - 1 - 1 3
PURA SANGRE - 2 ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 1 - 1 - 1 3
REDBULL SILANG DOS ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 3
REDBULL SILANG UNO ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 1 - 1 3
SAMPAGA - B MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 1 3
SAMPAGA - C MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 1 3
SANTO BENEDICTO BENEDICTO C CABUNGCAL JR + MONCHING MEDALLA 1 - 1 - 1 3
ST. NICHOLAS ORA MCRAE ENGR NICK MAMARIL / ENGR JOHN EUCLID NAVARRO 1 - 1 - 1 3
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 1 - 1 - 1 3
TEAM BROTHERS BENEDICTO C CABUNGCAL JR + ROLAND BALIAO 1 - 1 - 1 3
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN 1 - 1 - 1 3
YELLOW ROSE BALAYONG NOEL FUNDAN / RUEL ATIENZA 1 - 1 - 1 3
ARSCE A CESAR ANCAYAN 1 - 0.5 - 1 2.5
CONQUEROR TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 1 - 0.5 - 1 2.5
ESV FARM EDGARDO VALMOCINA 1 - 0.5 - 1 2.5
GTL GF BUGTONG GRANDY LANTIN 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0.5 2.5
LUCKY 14 RENATO VILAR / JONREY SANCHEZ / RAMJAY 1 - 0.5 - 1 2.5
TAMPOY VICTOR MARIANO 1 - 1 - 0.5 2.5
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0.5 - 1 2.5
928 WSD - RBD CAPT. NEMESIO D. DESALES 0 - 1 - 1 2
A.C. GONZALES 1 TEOFILO GONZALES 0 - 1 - 1 2
AGENT LAMABE SANDRO P. CASTRILLO 1 - 0 - 1 2
AMM 23 / TAMPALASAN ARNEL MARASIGAN / DANTE MATALA 0 - 1 - 1 2
ARC GUTARAN SAN LUIS ALAN DE CASTRO / IRISH DE CASTRO / CYRIL JESALVA 0 - 1 - 1 2
BALTIK LEVEL 5 ENGR. SONNIE MAGTIBAY 1 - 0 - 1 2
BANGIS NG DISE / ARJO GF ROBERT BALBOA / JOAR ALONTAGA 1 - 1 - 0 2
CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
CAVITE DRAGON JAYDEE DONES AND JUN BALATBAT 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLD BAR TONY ALERIA 1 - 0 - 1 2
DIANNE BATMAN DANNY ESPINOSA 0 - 1 - 1 2
HAPPY BDAY PAPA HAVY BAGATSING 0 - 1 - 1 2
JAILBIRD 9 JEBE GAYANELO 1 - 0 - 1 2
JC CALACA ACES J. CAUNTAY 1 - 1 - 0 2
JGLB KING EUMER SET PRO JACK SERILLA / JUNIE BESA / UMCGBA 1 - 1 - 0 2
JPC MAJESTIC 1 JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI 1 - 1 - 0 2
JRA JHUN REYES 1 - 0 - 1 2
JVD CALIBRE 2 JIMMY DUMALAOG 1 - 1 - 0 2
KMC BROS MARK AGUAS 1 - 0 - 1 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
MBA SAMPAGA MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 0 2
NAGKARLAN LYNDON ANGELES / ROMULO ANGELES 1 - 0 - 1 2
NHL GF NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 1 2
NJR FARM GAUDENCIO RAMOS 1 - 1 - 0 2
NLH 1128 NHELVIN HENAVE 0 - 1 - 1 2
OKI DOC FARM DR. PETER SALES 1 - 1 - 0 2
OVL / SPJ SUPER CAT - B SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA 0 - 1 - 1 2
PURA SANGRE - 1 ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA 0 - 1 - 1 2
PURPLE HAZE / CAT A. BAGATSING / JSC 0 - 1 - 1 2
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO 0 - 1 - 1 2
RED AND BLUE A BIBOY SISON 1 - 0 - 1 2
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 1 - 1 - 0 2
ROCHE ERIC DUMAS 1 - 1 - 0 2
RRA DRAGON RAMON ATAYDE 1 - 0 - 1 2
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0.5 - 1 - 0.5 2
SAMPAGA - A MICHAEL ALVAREZ 1 - 0 - 1 2
SAN JOSE GF ADIONG BORJA 0 - 1 - 1 2
SEPTEMBER BORN 1956 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 0 - 1 2
SILICON VALLEY ERWIN DIAMANTE / FERDINAN LIZARDO 1 - 1 - 0 2
STA ELENA / ARSCE JORGE BRIONES / ERWIN LOVEDORIAL 1 - 1 - 0 2
STA. CECILIA GF 1 ANDREW MALABAG 1 - 1 - 0 2
SUTIL KOMBINASIYON ED & MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 0 2
TANAUAN ACES JESS CARANDANG 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT RMP JOVY STA CRUZ & RM PASTRANA 1 - 0 - 1 2
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 1 2
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 2
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 0 - 1 - 1 2
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 1 - 0 - 1 2
WHITE SHADOW EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ARBIE 0 - 1 - 1 2
YELLOW ROSE RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC 1 - 0 - 1 2
:) EMILIO CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0.5 1.5
GREENHILL BAUSTISTA BROS 0.5 - 0 - 1 1.5
JARVIS GF NOEL PAJARA 0.5 - 0 - 1 1.5
JF CARLO GOLD WINGS GF CARLO MIJARES / JONARIE 1 - 0.5 - 0 1.5
JL CRYSTAL GF / NOEL 337 NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 0.5 - 0 1.5
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 0 - 1 - 0.5 1.5
MONTE ENARA 1 EKING ARANETA 0 - 0.5 - 1 1.5
MONTE ENARA 2 EKING ARANETA - 0.5 - 1 1.5
OVL / SPJ SUPER CAT - A SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA 0 - 1 - 0.5 1.5
RED COBRA AND PIT VIPER ENGR. SONNIE MAGTIBAY / JOEY SY 0.5 - 1 - 0 1.5
REDBULL ATTY. CARLOS TUMPALAN 0.5 - 1 - 0 1.5
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G. GAMBOA 1 - 0.5 - 0 1.5
SAP HAPPY ANNIVERSARY - 1 GIE BORABIEN 0 - 0.5 - 1 1.5
SB JELO JOSED OCA 0 - 0.5 - 1 1.5
0MARO / THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
216 WESTSPRING POLARIS CAPT. NEMESIO D. DESALES 1 - 0 - 0 1
777 GARROTTE.COM MR. DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
A.C. GONZALES 2 TEOFILO GONZALES 1 - 0 - 0 1
ANNUNAKKI!!! MARVIN PEREZ / NOMAR TAYTAYAN 0 - 0 - 1 1
AREZA R2J DANNY AREZA / RANDY RABARA 1 - 0 - 0 1
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 0 1
BARAKO KING COL KATY KATIGBAK 0 - 0.5 - 0.5 1
BIG DADDY KOLOKOY DARWIN TORRES / RYAN PIÑON 0 - 1 - 0 1
BIGO SA PAGIBIG JAY JAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0.5 - 0 1
BRGY HULO HONEY YU 0 - 0 - 1 1
BRGY. STO ANGEL JOHN PATRICK DIMAPASOC / CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
BUDONG 888 GF DASMA CAVITE WENE ROMANO JR 0 - 0 - 1 1
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 0 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 0 - 0 - 1 1
COMBINERS BEBOT TAN 0 - 1 - 0 1
DIAMOND SPUR EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ARBIE 0 - 0 - 1 1
DIEGO MASTER DIEGO MATEO / MELVIN RAYMUNDO 0 - 1 - 0 1
DREAM BIG MARK AGUAS 0 - 0 - 1 1
EVF / EJK LUCKY BROS. BULALAKAW GF ENGR. EUGEN FAJARFO / VENER 0 - 0 - 1 1
FARMVIEW STOCK FARM EDGAR GO 0 - 0 - 1 1
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 0 - 0 1
GOLDQUEST HAGIBIS LDI OSANG DELA CRUZ 1 - 0 - 0 1
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 1 - 0 - 0 1
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
HAPPY BIRTHDAY 2 ATTY. LAWRENCE VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
J.T.I SANDRO P. CASTILLO 1 - 0 - 0 1
JA RDC JOSEPH AQUINO 0 - 1 - 0 1
JCD MASILAG 2 CHARLIE AZUCENA 0 - 0 - 1 1
JCD MASILAG 3 CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 1 1
JLB GAMEFARM ROGIE BIBOSO 1 - 0 - 0 1
JRL - GALIT NA C MRS ANTONIO B. LOYOLA JR. 1 - 0 - 0 1
JT SAN ANTONIO MR. JEROME TORRES 0 - 1 - 0 1
JUNGLEWILD ATTY JUN CAPARROSO 1 - 0 - 0 1
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 0 - 0 1
KINAMBUD BONG VALLE 0 - 0 - 1 1
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL H. MONTALES 0 - 1 - 0 1
LIPA FARMS 2 ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 1
MABOLO GF EDGAR SAMURAY 0 - 1 - 0 1
MARCUS SOFEO DANO 0 - 0 - 1 1
MMDC / THUNDER BEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
MONCADA OTB VIVA SAN PABLO ALVINDIA FLOR MALLARI / MAYOR BENITO E. AQUINO 0 - 1 - 0 1
MRG GF RONALDO BELEN 0 - 1 - 0 1
MT. KITANGLAD / PLB GF ENGR. D. NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 0 - 0 1
NEMA BREAKER NERI Q. MAMANSAG 0 - 0 - 1 1
P.M. / THUNDER BEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
PIDOY BERNARD REYES 1 - 0 - 0 1
QUEEN LETTY (DJT FARM) LETICIA (LETTY) E. TALIDRO 1 - 0 - 0 1
RAM GURKHAS ANGELO MALIG 0 - 0 - 1 1
RAWLANDZ MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO 0 - 0 - 1 1
RBL SN VICENTE / LBL HOT SHOT LOUIE & BENG LAZO / ZALDY PADILLA 0 - 1 - 0 1
SAP HAPPY ANNIVERSARY - 2 GIE BORABIEN 0 - 0 - 1 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 0 - 0 1
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 0 - 1 - 1
THINK POSITIVE DR PERCY MODOMO - 0 - 1 1
TRAJAN MOHAWK ALLAN MORENO 1 - 0 - 0 1
TRB JUN BENEDICTO 1 - 0 - 0 1
VIRJUN ATTY. VIRGILIO MANGUERA 0 - 1 - 0 1
WILD SPARTANS REY BRIONES 0 - 1 - 0 1
ZEMD 1624 GAMEFARM MEDZ BALAGTAS WILLIAM CORONADO & DERICK LEDESMA 1 - 0 - 0 1
BIRTHDAY NI SIR JOEL OCSENA 0 - 0.5 - 0 0.5
BRGY. SUPLANG AEJ AEJ / EDDIE MEDALLA / DANTE MEDALLA 0 - 0 - 0.5 0.5
HI - 5 MR. JEROME TORRES 0 - 0.5 - 0 0.5
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER 0.5 - 0 - 0 0.5
ROMEGA CMC ROMER GOZO / CESAR CALVO 0 - 0 - 0.5 0.5
SAMPAGA - D MICHAEL ALVAREZ 0 - 0.5 - 0 0.5
STA. CECILIA GF 2 ANDREW MALABAG 0.5 - 0 - 0 0.5
3LLIUM CEMUENCA BOYS JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 0 - 0 - 0 0
3RB GF-N.E PAUL BUSTOS / BRIAN BUSTOS / MEDZ BALAGTAS / DERICK LEDESMA 0 - 0 - 0 0
:) SMILEY CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0 0
ANG CAVITEÑO JERRY CASTAÑER - 0
BATANG SABUNGERO ACE SAMSON - 0
BOMBON GF NOEL MEDROSO - 0
DG YUMYUMYUM DAX GANZON 0 - 0 - 0 0
GARDE N GARDE RAF GARDE - 0
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0 - 0 - 0 0
HBD 3RDY LUIS YUSI 0 - 0 - 0 0
I AM THE KING TEDDY CHOY - 0
JAILBIRD 8 INDAY LEAH JEB GAYANELO 0 - 0 - 0 0
JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0 0
JVD CALIBRE 1 JIMMY DUMALAOG 0 - 0 - 0 0
LOGAN / R & R / SILVER WIND ODIE GUEVARA / ZALDY CRUZ / TED TAN 0 - 0 - 0 0
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 0 - 0 - 0 0
MBA SAMPAGA 2 MICHAEL ALVAREZ 0 - 0 - 0 0
PERFECT COMBINATION RICCI AND RICARDO REYES - 0
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
RL22 PLB REDLAKES GF HAPPY 2020 PERCY BURGOS / CARLO BUESER / ANDREW BUESER 0 - 0 - 0 0
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0 - 0 0
TAPATAN INI POCHOLO LEGISMA - 0
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 0 - 0 - 0 0
TKFK C,E,F / PLB REDLAKES GF HAPPY 2020 PERCY BURGOS / ANATALIO BALBIERAN 0 - 0 - 0
ULTIMO MAXIMO AL VILLANUEVA - 0
WINE RED JOEY LICON 0 - 0 - 0 0
ZALDY`S FOWLS ZALDY AUSTRIA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
JAILBIRD 9
JB STRAIGHT COMB
JEBE GAYANELO
2105
1 - 0
928 WSD - RBD
MORTON GOLD
CAPT. NEMESIO D. DESALES
2100
2
RAWLANDZ
MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO
2050
0 - 1
JPC MAJESTIC 1
BUTCHER ROUNDHEAD
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI
2045
3
GREENDAY
GREY
JASON BAUTISTA
1960
1 - 0
:) EMILIO
BOSTON
CHITO POLINTAN
1955
4
CAVITE DRAGON
SWEATER
JAYDEE DONES AND JUN BALATBAT
2205
1 - 0
PURA SANGRE - 1
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
2210
5
REDBULL
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2195
0.5 - 0.5
RED COBRA AND PIT VIPER
ROUNDHEAD / HATCH
ENGR. SONNIE MAGTIBAY / JOEY SY
2195
6
RAF
MELSIMS
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
2220
0.5 - 0.5
STA. CECILIA GF 2
ANDREW MALABAG
2215
7
TEAM BROTHERS
BENEDICTO C CABUNGCAL JR + ROLAND BALIAO
2395
1 - 0
LIPA FARMS 2
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2400
8
SAMPAGA - C
MICHAEL ALVAREZ
2225
1 - 0
BUGOY
SWEATER
ROLLY ZABALA
2225
9
3RB GF-N.E
RADIO KELSO
PAUL BUSTOS / BRIAN BUSTOS / MEDZ BALAGTAS / DERICK LEDESMA
2300
0 - 1
TRAJAN MOHAWK
SWEATER ROUNDHEAD
ALLAN MORENO
2295
10
216 WESTSPRING POLARIS
SWEATER GILMORE
CAPT. NEMESIO D. DESALES
1980
1 - 0
:) SMILEY
HATCH / BOSTON SWEATE
CHITO POLINTAN
1990
11
JARVIS GF
HATCH
NOEL PAJARA
1900
0.5 - 0.5
GREENHILL
BLACK
BAUSTISTA BROS
1900
12
JRA
MWK
JHUN REYES
1900
1 - 0
JPC MAJESTIC 2
HATCH ROUNDHEAD
PHILIP NERI
1900
13
BRGY HULO
HONEY YU
2085
0 - 1
PURA SANGRE - 2
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
2090
14
JOKER
JOKER
2400
0 - 1
SANTO BENEDICTO
BENEDICTO C CABUNGCAL JR + MONCHING MEDALLA
2400
15
STA. CECILIA GF 1
ANDREW MALABAG
2190
1 - 0
AMM 23 / TAMPALASAN
KELSO
ARNEL MARASIGAN / DANTE MATALA
2185
16
ZEMD 1624 GAMEFARM
SWEATER 226
MEDZ BALAGTAS WILLIAM CORONADO & DERICK LEDESMA
2290
1 - 0
SAMPAGA - D
MICHAEL ALVAREZ
2290
17
ZALDY`S FOWLS
HATCH KELSO
ZALDY AUSTRIA
2255
0 - 1
MT. KITANGLAD / PLB GF
HATCH GREY
ENGR. D. NUNEZ / PERCY BURGOS
2250
18
BRGY. SUPLANG AEJ
GOLDEN BOY
AEJ / EDDIE MEDALLA / DANTE MEDALLA
2315
0 - 1
AGENT LAMABE 2
SWEATER HATCH
SANDRO P. CASTRILLO
2325
19
JCD MASILAG 3
CHARLY AZUCENA
2340
0 - 1
SILICON VALLEY
ALBANY DOM
ERWIN DIAMANTE / FERDINAN LIZARDO
2340
20
JAILBIRD 9
JB STRAIGHT COMB
JEBE GAYANELO
2025
0 - 1
GREENDAY
BOSTON
JASON BAUTISTA
2030
21
3RB GF-N.E
PURE KELSO
PAUL BUSTOS / BRIAN BUSTOS / MEDZ BALAGTAS / DERICK LEDESMA
2100
0 - 1
928 WSD - RBD
REGULAR GREY
CAPT. NEMESIO D. DESALES
2100
22
RED COBRA AND PIT VIPER
ROUNDHEAD / HATCH
ENGR. SONNIE MAGTIBAY / JOEY SY
2280
1 - 0
STA. CECILIA GF 2
ANDREW MALABAG
2285
23
SAMPAGA - C
MICHAEL ALVAREZ
2375
1 - 0
RAWLANDZ
MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO
2375
24
JPC MAJESTIC 1
BUTCHER ROUNDHEAD
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI
2040
1 - 0
JARVIS GF
HATCH
NOEL PAJARA
2040
25
RAF
SWEATER CROSS
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
1995
0 - 1
:) EMILIO
BOSTON
CHITO POLINTAN
2000
26
LIPA FARMS 2
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2305
0 - 1
PURA SANGRE - 1
BROWN RED
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
2310
27
ZALDY`S FOWLS
HATCH KELSO
ZALDY AUSTRIA
2225
0 - 1
REDBULL
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2240
28
TRAJAN MOHAWK
SWEATER ROUNDHEAD
ALLAN MORENO
2395
0 - 1
CAVITE DRAGON
SWEATER
JAYDEE DONES AND JUN BALATBAT
2395
29
216 WESTSPRING POLARIS
GILMORE
CAPT. NEMESIO D. DESALES
2200
0 - 1
TEAM BROTHERS
BENEDICTO C CABUNGCAL JR + ROLAND BALIAO
2200
30
BUGOY
SWEATER
ROLLY ZABALA
2390
1 - 0
JCD MASILAG 3
CHARLY AZUCENA
2390
31
:) SMILEY
HATCH / BOSTON SWEATE
CHITO POLINTAN
1925
0 - 1
JPC MAJESTIC 2
HATCH ROUNDHEAD
PHILIP NERI
1925
32
JRA
MWK
JHUN REYES
1990
0 - 1
PURA SANGRE - 2
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1990
33
AMM 23 / TAMPALASAN
KELSO
ARNEL MARASIGAN / DANTE MATALA
2120
1 - 0
BRGY HULO
HONEY YU
2135
34
GREENHILL
GOLD
BAUSTISTA BROS
2345
0 - 1
SANTO BENEDICTO
BENEDICTO C CABUNGCAL JR + MONCHING MEDALLA
2345
35
STA. CECILIA GF 1
ANDREW MALABAG
2150
1 - 0
ZEMD 1624 GAMEFARM
CARDINAL KELSO
MEDZ BALAGTAS WILLIAM CORONADO & DERICK LEDESMA
2150
36
:) EMILIO
BOSTON
CHITO POLINTAN
1970
0.5 - 0.5
SAMPAGA - D
MICHAEL ALVAREZ
1980
37
MT. KITANGLAD / PLB GF
GOLDEN BOY
ENGR. D. NUNEZ / PERCY BURGOS
2170
0 - 1
SILICON VALLEY
ALBANY DOM
ERWIN DIAMANTE / FERDINAN LIZARDO
2175
38
BUGOY
SWEATER
ROLLY ZABALA
2180
0 - 1
JAILBIRD 9
JB STRAIGHT COMB
JEBE GAYANELO
2180
39
RAWLANDZ
MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO
2295
1 - 0
3RB GF-N.E
SWEATER KELSO
PAUL BUSTOS / BRIAN BUSTOS / MEDZ BALAGTAS / DERICK LEDESMA
2290
40
BRGY. SUPLANG AEJ
GILMORE
AEJ / EDDIE MEDALLA / DANTE MEDALLA
2170
0 - 1
JRA
GH
JHUN REYES
2170
41
RED COBRA AND PIT VIPER
GULL / ROUNDHEAD
ENGR. SONNIE MAGTIBAY / JOEY SY
2120
0 - 1
928 WSD - RBD
MELSIMS BLACK
CAPT. NEMESIO D. DESALES
2120
42
ZALDY`S FOWLS
HATCH KELSO
ZALDY AUSTRIA
2280
0 - 1
AGENT LAMABE 2
SWEATER ROUNDHEAD
SANDRO P. CASTRILLO
2275
43
SAMPAGA - D
MICHAEL ALVAREZ
2210
0 - 1
GREENHILL
BLACK
BAUSTISTA BROS
2210
44
PURA SANGRE - 2
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
1980
1 - 0
:) SMILEY
HATCH / BOSTON SWEATE
CHITO POLINTAN
1980
45
JPC MAJESTIC 1
BUTCHER ROUNDHEAD
JOSEPH CHUA / PETER CHUA / PHILIP NERI
2045
0 - 1
SANTO BENEDICTO
BENEDICTO C CABUNGCAL JR + MONCHING MEDALLA
2065
46
LIPA FARMS 2
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2375
1 - 0
CAVITE DRAGON
SWEATER
JAYDEE DONES AND JUN BALATBAT
2375
47
SILICON VALLEY
ALBANY DOM
ERWIN DIAMANTE / FERDINAN LIZARDO
2150
0 - 1
GREENDAY
T. WHITE
JASON BAUTISTA
2150
48
TRAJAN MOHAWK
SWEATER ROUNDHEAD
ALLAN MORENO
2255
0 - 1
SAMPAGA - C
MICHAEL ALVAREZ
2255
49
PURA SANGRE - 1
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR PAUL SOLLEZA
2260
1 - 0
STA. CECILIA GF 2
ANDREW MALABAG
2265
50
BRGY HULO
HONEY YU
2360
1 - 0
RAF
REGULAR GREY
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
2345
51
REDBULL
SWEATER
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2105
0 - 1
TEAM BROTHERS
BENEDICTO C CABUNGCAL JR + ROLAND BALIAO
2110
52
216 WESTSPRING POLARIS
GOLDEN BOY
CAPT. NEMESIO D. DESALES
2025
0 - 1
JARVIS GF
HATCH
NOEL PAJARA
2000
53
JPC MAJESTIC 2
HATCH ROUNDHEAD
PHILIP NERI
1930
0.5 - 0.5
BRGY. SUPLANG AEJ
GILMORE
AEJ / EDDIE MEDALLA / DANTE MEDALLA
1935
54
AGENT LAMABE 2
ALLEN ROUNDHEAD
SANDRO P. CASTRILLO
2155
1 - 0
STA. CECILIA GF 1
ANDREW MALABAG
2160
55
MT. KITANGLAD / PLB GF
HATCH GREY
ENGR. D. NUNEZ / PERCY BURGOS
2380
0 - 1
JCD MASILAG 3
CHARLY AZUCENA
2380
56
ZEMD 1624 GAMEFARM
5K SWEATER
MEDZ BALAGTAS WILLIAM CORONADO & DERICK LEDESMA
2215
0 - 1
AMM 23 / TAMPALASAN
KELSO
ARNEL MARASIGAN / DANTE MATALA
2215