SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ADVANCE HPPY BDAY JHO ERWIN P. LOVEDORIAL 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 1 3
PUTING TENGA JB VINLUAN 1 - 1 - 1 3
SPF RAS SIMEON HECTOR SAN PEDRO 1 - 1 - 1 3
WV GF-2 WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 0.5 - 1 - 1 2.5
AJM GRIFFIN GF KEN FALSIS 1 - 0 - 1 2
BLUE RAPTOR MAYA ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE 1 - 1 - 0 2
BM SAN ISIDRO - LANTIC RENATO VILAR / BOY MIAYO 1 - 1 - 0 2
BOLBOK NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN R. ESPINO 1 - 0 - 1 2
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 1 2
DANNY AND BEBOT KENNEDY TAN AND DANNY 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
GOLDEN GF TIRSO RAMOS 1 - 0 - 1 2
JDT GF SKY JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 2
JDT GF STORM JOEL TUNAY 0 - 1 - 1 2
JMC THUNDER MOUNTAIN 1 MARK AGUAS 1 - 0 - 1 2
KINAMBUD 2 BONG VALLE 1 - 1 - 0 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 2
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 1 2
MMDC / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
MP MALDITO 21ST ARJAE MANEZ 1 - 1 - 0 2
MUSANG ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL 1 - 0 - 1 2
NAF RENATO VILAR / NELSON ACSAY 1 - 0 - 1 2
NNL BROS 2325 NOEL AT NOLAN 0 - 1 - 1 2
NOEL 337 . JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
P.M / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 1 2
RED DRAGON POWER MAXX 1 RODOLFO JACELA 0 - 1 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
ROBERT KING / BPGF - RJ27 / NAT 28 ENGR. GARCIA / MR. RUSSEL JOCSON / MR. NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
RYGEL MA CUTE R. MALANGEN 1 - 1 - 0 2
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0 - 1 - 1 2
SPARTANS 2020 REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TEAM LEXI 1 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT JSTA CRUZ 1 - 1 - 0 2
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
BLISSFUL HONEY YU 1 - 0.5 - 0 1.5
BUENAS DIAS PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA 0.5 - 0 - 1 1.5
LANCE 5 DANNY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0.5 - 1 1.5
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0.5 - 1 1.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0 - 1 1.5
THUNDERBIRD JL ARANETA / S. DIAZ 1 - 0.5 - 0 1.5
656 GALOS RICHER MOLDEZ 0 - 1 - 0 1
A . B @ HAPPY LANG GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
CAPRE GRIFFIN GF KEN FALSIS 0 - 0 - 1 1
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA 111 1 - 0 - 0 1
EVERGREEN JONAS NAVARRO / DOC PERRY/ VIRGILIO RAPE 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 0 - 0 1
JH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 2 MARK AGUAS 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. LLABARES / PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
JRL ANTONIO B. LOYOLA JR. 0 - 0 - 1 1
MJ ACE 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONY PET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN ILAYA TONY PET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI 0 - 1 - 0 1
SKY DWELLER ERIC DUMAS / DON MONTERO 0 - 1 - 0 1
SWEET KOLOKOY 777 DARWIN TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 0 1
TEAM LEXI 2 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 1 - 0 - 0 1
TRB BUNNY JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TUKAYO / JF SABATAN FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO 1 - 0 - 0 1
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
WV GF-1 WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
GAROTTE 777 DARWIN TORRES 0.5 - 0 - 0 0.5
PURPLE HAZE A. BAGATSING 0.5 - 0 - 0 0.5
STONINO DE TAAL ENGR NERIO FRANI 0.5 - 0 - 0 0.5
ARLO RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 0 - 0 - 0 0
BEBOT AND DANNY KENNEDY TAN AND DANNY 0 - 0 - 0 0
HEATX FEVICOL CHARLIE CHAN 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA & ROLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
BATANG MALVAR 2
CARLO MIJARES
2360
1 - 0
JMC THUNDER MOUNTAIN 2
MARK AGUAS
2365
2
SWEET KOLOKOY 777
DARWIN TORRES / RYAN PINON
2115
0 - 1
WV GF-2
WALTER VILLANUEVA
2120
3
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
RADIO KELSO
CHARLIE CHAN
2210
0 - 1
MUSANG
DOM
ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL
2210
4
JDT GF STORM
BOSTON / SWEATER
JOEL TUNAY
2255
0 - 1
TUKAYO / JF SABATAN
FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO
2260
5
WHITE ROCK
KELSO CROSS
VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA
2240
0 - 1
GOLDEN GF
HATCH
TIRSO RAMOS
2240
6
BUGOY
ROLLY ZABALA
2165
0 - 1
TRANSPORTER 2 LB
GRAY
BAM SERRANO
2155
7
GAROTTE 777
DARWIN TORRES
1900
0.5 - 0.5
BUENAS DIAS
GULL X LEMON 84
PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA
1900
8
SUGAR 75
DON PACUNDO
2335
0.5 - 0.5
BATANG MALVAR 1
CARLO MIJARES
2355
9
A . B @ HAPPY LANG
GERALDO MALINIT
2300
0 - 1
WV GF-1
WALTER VILLANUEVA
2305
10
ARLO
ALBANI
RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA
2195
0 - 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ALBANY
MARK AGUAS
2195
11
ADVANCE HPPY BDAY JHO
KELSO
ERWIN P. LOVEDORIAL
2275
1 - 0
HEATX FEVICOL
KELSO
CHARLIE CHAN
2270
12
JDT GF SKY
KELSO
JOEL TUNAY
2270
1 - 0
MJ ACE 28
FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON
2270
13
TRB BUNNY
TRB GREYS
JUN BENEDICTO
2090
0 - 1
WHITE ROCK 2
SWEATER CROSS
VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA
2105
14
WHITE EYES
SWEATER
EDDIE MEDALLA
1995
0 - 1
BULLETFIRE
WHITE EARS KELSO / SWEATER
ARNOLD DIMAYUGA
2000
15
ST. NICHOLAS NAPOLEON
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
2170
0 - 1
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES
KELSO
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
2170
16
NNL BROS 2325
LEMON / SWEATER
NOEL AT NOLAN
1980
0 - 1
PUTING TENGA
ROUNDHEAD
JB VINLUAN
1985
17
JOKER
JOKER
2325
0 - 1
SWEET KOLOKOY 777
DARWIN TORRES / RYAN PINON
2325
18
JH MAAPAZ
BLACK
JON HERMOSO
1985
0 - 1
BLUE RAPTOR MAYA
BOSTON / SWEATER
ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE
1985
19
SIKAT NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI
2265
0 - 1
BUGOY
ROLLY ZABALA
2260
20
BOSS ETHAN
PARAWAKAN CROSS
R. ESPINO
2380
1 - 0
BATANG MALVAR 2
CARLO MIJARES
2380
21
RYGEL MA CUTE
R. MALANGEN
2310
1 - 0
SUGAR 75
DON PACUNDO
2315
22
GAROTTE 777
DARWIN TORRES
2120
0 - 1
WHITE EYES
SWEATER
EDDIE MEDALLA
2130
23
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ALBANY
MARK AGUAS
2355
0 - 1
JDT GF STORM
BOSTON / SWEATER
JOEL TUNAY
2335
24
BULLETFIRE
WHITE EARS KELSO / SWEATER
ARNOLD DIMAYUGA
1920
0 - 1
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
GOLD
CHARLIE CHAN
1925
25
MUSANG
DOM
ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL
2215
0 - 1
WHITE ROCK
GREY BLACK
VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA
2215
26
TUKAYO / JF SABATAN
FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO
2200
0 - 1
A . B @ HAPPY LANG
GERALDO MALINIT
2200
27
MJ ACE 28
FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON
2220
0 - 1
WV GF-2
WALTER VILLANUEVA
2220
28
GOLDEN GF
HATCH
TIRSO RAMOS
1940
0 - 1
RYGEL MA CUTE
R. MALANGEN
1955
29
NNL BROS 2325
LEMON / SWEATER
NOEL AT NOLAN
1930
1 - 0
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA
1930
30
JMC THUNDER MOUNTAIN 2
MARK AGUAS
2070
1 - 0
HEATX FEVICOL
SHELTON ROUNDHEAD
CHARLIE CHAN
2070
31
JDT GF SKY
BRASSBACK
JOEL TUNAY
2400
0 - 1
BATANG MALVAR 1
CARLO MIJARES
2400
32
MUSANG
DOM
ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL
2060
1 - 0
GAROTTE 777
DARWIN TORRES
2065
33
TRANSPORTER 2 LB
BRASSBACK
BAM SERRANO
2275
0 - 1
SUGAR 75
DON PACUNDO
2275
34
WHITE ROCK 2
KELSO CROSS
VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA
2110
1 - 0
ARLO
ALBANI
RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA
2110
35
WV GF-1
WALTER VILLANUEVA
2320
0 - 1
BUGOY
ROLLY ZABALA
2320
36
ADVANCE HPPY BDAY JHO
SWEATER
ERWIN P. LOVEDORIAL
2055
1 - 0
BULLETFIRE
WHITE EARS KELSO / SWEATER
ARNOLD DIMAYUGA
2060
37
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ALBANY
MARK AGUAS
2145
1 - 0
SWEET KOLOKOY 777
DARWIN TORRES / RYAN PINON
2125
38
PUTING TENGA
ROUNDHEAD
JB VINLUAN
1900
1 - 0
TRB BUNNY
TRB GREYS
JUN BENEDICTO
1915
39
BATANG MALVAR 2
CARLO MIJARES
2200
0 - 1
SIKAT NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI
2205
40
WV GF-2
WALTER VILLANUEVA
2190
1 - 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
2185
41
JH MAAPAZ
GILMORE
JON HERMOSO
2195
1 - 0
WHITE ROCK
GREY BLACK
VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA
2200
42
BLUE RAPTOR MAYA
BOSTON / SWEATER
ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE
2190
1 - 0
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES
DOME
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
2195
43
BOSS ETHAN
PARAWAKAN CROSS
R. ESPINO
2310
0 - 1
GOLDEN GF
HATCH
TIRSO RAMOS
2310
44
MJ ACE 28
FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON
2280
1 - 0
A . B @ HAPPY LANG
GERALDO MALINIT
2280
45
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS
COWAN ROUNDHEAD
CHARLIE CHAN
2045
1 - 0
RYGEL MA CUTE
R. MALANGEN
2050
46
JDT GF STORM
BOSTON / CLARET
JOEL TUNAY
2225
1 - 0
WV GF-1
WALTER VILLANUEVA
2235
47
TRANSPORTER 2 LB
GRAY
BAM SERRANO
2145
0 - 1
BATANG MALVAR 1
CARLO MIJARES
2150
48
WHITE ROCK 2
SWEATER CROSS
VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA
2045
0 - 1
BUENAS DIAS
TEYGREY
PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA
2045
49
TUKAYO / JF SABATAN
FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO
2270
0 - 1
BOSS ETHAN
PARAWAKAN CROSS
R. ESPINO
2270
50
JMC THUNDER MOUNTAIN 2
MARK AGUAS
2185
0 - 1
ADVANCE HPPY BDAY JHO
LEMON
ERWIN P. LOVEDORIAL
2185
51
TRB BUNNY
TRB GREYS
JUN BENEDICTO
2070
1 - 0
ARLO
ALBANI
RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA
2075
52
HEATX FEVICOL
KELSO
CHARLIE CHAN
1980
0 - 1
PUTING TENGA
ROUNDHEAD
JB VINLUAN
1970
53
ST. NICHOLAS NAPOLEON
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL
2245
0 - 1
JDT GF SKY
KELSO
JOEL TUNAY
2250
54
SIKAT NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI
2035
0 - 1
WHITE EYES
SWEATER
EDDIE MEDALLA
2035
55
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES
DEMOCRAT
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
1955
1 - 0
JH MAAPAZ
JON HERMOSO
1970
56
BLUE RAPTOR MAYA
BOSTON / SWEATER
ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE
1940
0 - 1
NNL BROS 2325
LEMON / SWEATER
NOEL AT NOLAN
1930