SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ADVANCE HPPY BDAY JHO ERWIN P. LOVEDORIAL 1 - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 1 3
MSH REDWINGS ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS 1 - 1 - 1 3
PONGGO F RONNIE REYES / KF & ROY REYES 1 - 1 - 1 3
PUTING TENGA JB VINLUAN 1 - 1 - 1 3
SPF RAS SIMEON HECTOR SAN PEDRO 1 - 1 - 1 3
TONY AT KATY TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
UNITED COLORS OF AMULET SANTI SOLIS 1 - 1 - 1 3
WV GF-2 WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 0.5 - 1 - 1 2.5
AJM GRIFFIN GF KEN FALSIS 1 - 0 - 1 2
BLUE RAPTOR MAYA ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE 1 - 1 - 0 2
BM SAN ISIDRO - LANTIC RENATO VILAR / BOY MIAYO 1 - 1 - 0 2
BOLBOK NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN R. ESPINO 1 - 0 - 1 2
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 1 2
DANNY AND BEBOT KENNEDY TAN AND DANNY 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
GD AM GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M. 0 - 1 - 1 2
GENJENNY EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 2
GOLDEN GF TIRSO RAMOS 1 - 0 - 1 2
J.D. PAAWA J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA 0 - 1 - 1 2
JDT GF SKY JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 2
JDT GF STORM JOEL TUNAY 0 - 1 - 1 2
JMC THUNDER MOUNTAIN 1 MARK AGUAS 1 - 0 - 1 2
KINAMBUD 2 BONG VALLE 1 - 1 - 0 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 2
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 1 2
MMDC / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
MP MALDITO 21ST ARJAE MANEZ 1 - 1 - 0 2
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B. ANDRADE JR 1 - 0 - 1 2
MUSANG ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL 1 - 0 - 1 2
NAF RENATO VILAR / NELSON ACSAY 1 - 0 - 1 2
NNL BROS 2325 NOEL AT NOLAN 0 - 1 - 1 2
NOEL 337 . JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
P.M / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
PERFECT COMBINATION CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ 1 - 0 - 1 2
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
RED DRAGON POWER MAXX 1 RODOLFO JACELA 0 - 1 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
ROBERT KING / BPGF - RJ27 / NAT 28 ENGR. GARCIA / MR. RUSSEL JOCSON / MR. NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
RYGEL MA CUTE R. MALANGEN 1 - 1 - 0 2
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0 - 1 - 1 2
SB JELO JOSED OCA 1 - 0 - 1 2
SPARTANS 2020 REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TEAM LEXI 1 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT JSTA CRUZ 1 - 1 - 0 2
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
BLISSFUL HONEY YU 1 - 0.5 - 0 1.5
BUENAS DIAS PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA 0.5 - 0 - 1 1.5
JEWEL GF CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO 0.5 - 0 - 1 1.5
LANCE 5 DANNY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
LUCKY J 10 JEROME TORRES 0.5 - 1 - 0 1.5
NORTHERN FEATHER EDGAR GO 1 - 0 - 0.5 1.5
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0.5 - 1 1.5
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 0.5 - 0 1.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 0 - 0.5 - 1 1.5
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0.5 - 1 1.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0 - 1 1.5
THUNDERBIRD JL ARANETA / S. DIAZ 1 - 0.5 - 0 1.5
WV GF-3 WALTER VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
YELLOW ORANGE DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH 0 - 1 - 0.5 1.5
656 GALOS RICHER MOLDEZ 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 1 CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 2 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
A . B @ HAPPY LANG GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM BWENASWERTE EDWIN / JOEL / LITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 0 - 0 - 1 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
CAPRE GRIFFIN GF KEN FALSIS 0 - 0 - 1 1
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA 111 1 - 0 - 0 1
EVERGREEN JONAS NAVARRO / DOC PERRY/ VIRGILIO RAPE 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 0 - 0 1
JDO GAMEFARM ATTY. JUN DE OCAMPO 0 - 1 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
JH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 2 MARK AGUAS 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. LLABARES / PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
JPS PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
JRL ANTONIO B. LOYOLA JR. 0 - 0 - 1 1
KG SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN 0 - 1 - 0 1
LATERITE ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MJ ACE 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
MVM GF CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONY PET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN ILAYA TONY PET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
PWT MASTER 1 VICTOR MARIANO 1 - 0 - 0 1
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI 0 - 1 - 0 1
SKY DWELLER ERIC DUMAS / DON MONTERO 0 - 1 - 0 1
SWEET KOLOKOY 777 DARWIN TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 0 1
TEAM LEXI 2 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 1 - 0 - 0 1
TRB BUNNY JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TUKAYO / JF SABATAN FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO 1 - 0 - 0 1
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
WV GF-1 WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
GAROTTE 777 DARWIN TORRES 0.5 - 0 - 0 0.5
NCC GAMEFARM CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA 0.5 - 0 - 0 0.5
PURPLE HAZE A. BAGATSING 0.5 - 0 - 0 0.5
STONINO DE TAAL ENGR NERIO FRANI 0.5 - 0 - 0 0.5
ARLO RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 0 - 0 - 0 0
BEBOT AND DANNY KENNEDY TAN AND DANNY 0 - 0 - 0 0
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 0 - 0 0
HARGON GF HARLEM GONZALES 0 - 0 - 0 0
HEATX FEVICOL CHARLIE CHAN 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6 ANDRE PADILLA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA & ROLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
LATERITE
GREY
ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU
2325
1 - 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6
BLACK
ANDRE PADILLA
2325
2
JDO GAMEFARM
5K SWEATER
ATTY. JUN DE OCAMPO
2290
0 - 1
TATA REY DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2300
3
BATCH 40
SWEATER CROSSES
EDISON CEPEDA
2360
0 - 1
TONY AT KATY
TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK
2385
4
DREAMCOCK
PUMPKINS
REX REFAMONTE
2105
0 - 1
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP
GOLD LEMON
RONNIE B. ANDRADE JR
2105
5
PERFECT COMBINATION
CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ
2165
1 - 0
GD AM GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M.
2170
6
PWT MASTER 1
RYL
VICTOR MARIANO
2085
1 - 0
:) SMILEY 1
BLUEBAND
CHITO POLINTAN
2085
7
RIVER STATE GF
HATCH GREY
EDWARD LOZANO
2150
0 - 1
SB JELO
KELSO
JOSED OCA
2150
8
BLUE AQUARIUS
RH / HATCH
FRANCIS GABUDAO
2200
1 - 0
KG SUMMER SKYE
SWEATER BOSTON
RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN
2200
9
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2075
0 - 1
JDUMA75
RWL
JIMMY DUMALAOG
2075
10
NCC GAMEFARM
SWEATER GILMORE
CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA
2220
0.5 - 0.5
LUCKY J 10
SWEATER
JEROME TORRES
2220
11
TATA REY UNO
BLACK SPARTANS
REY BRIONES
2135
1 - 0
SALAMAT LORD
BAYONG LINES
EDISON CEPEDA
2145
12
NORTHERN FEATHER
DOME
EDGAR GO
2190
1 - 0
JPS
SWEATER
PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS
2190
13
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC
MS HATCH
VAL DIZON
2150
1 - 0
PWT MASTER
RYL
VICTOR MARIANO
2150
14
WV GF-3
WALTER VILLANUEVA
2070
0.5 - 0.5
JEWEL GF
RED / YL
CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO
2060
15
:) SMILEY 2
GILMORE
CHITO POLINTAN
2020
0 - 1
PONGGO F
WHITE
RONNIE REYES / KF & ROY REYES
2020
16
HARGON GF
SWEATER
HARLEM GONZALES
2175
0 - 1
MVM GF
CARLO MIJARES
2175
17
GENJENNY
RED / YLH
EUGENIO (GENE) PEREZ
2060
1 - 0
BANABA FARM BWENASWERTE
EDWIN / JOEL / LITO EBORA
2060
18
YELLOW ORANGE
SWEATER
DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH
1920
0 - 1
MSH REDWINGS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS
1900
19
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2050
0 - 1
SAKSAK SALAG
HATCH
LARRY CARINO
2055
20
JOKER
JOKER
2400
0 - 1
UNITED COLORS OF AMULET
AMULET DOM
SANTI SOLIS
2400
21
LATERITE
HATCH
ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU
1940
0 - 1
PONGGO F
WHITE
RONNIE REYES / KF & ROY REYES
1950
22
GD AM GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M.
2120
1 - 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6
BLACK
ANDRE PADILLA
2115
23
JPS
SWEATER
PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS
2185
0 - 1
JDO GAMEFARM
BOSTON ROUNDHEAD
ATTY. JUN DE OCAMPO
2180
24
TATA REY DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2015
0 - 1
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2020
25
BATCH 40
SWEATER CROSSES
EDISON CEPEDA
2260
0 - 1
BLUE AQUARIUS
RH / HATCH
FRANCIS GABUDAO
2260
26
PERFECT COMBINATION
CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ
2200
0 - 1
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC
RED KELSO
VAL DIZON
2200
27
TONY AT KATY
TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK
2340
1 - 0
PWT MASTER 1
BULIK
VICTOR MARIANO
2350
28
RIVER STATE GF
HATCH GREY
EDWARD LOZANO
1980
1 - 0
DREAMCOCK
PUMPKINS
REX REFAMONTE
1985
29
MSH REDWINGS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS
1930
1 - 0
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP
RED LEMON
RONNIE B. ANDRADE JR
1945
30
:) SMILEY 1
BLUEBAND
CHITO POLINTAN
1990
1 - 0
NORTHERN FEATHER
KELSO WHITE
EDGAR GO
1995
31
JDUMA75
RWL
JIMMY DUMALAOG
2145
0 - 1
TATA REY UNO
BLACK SPARTANS
REY BRIONES
2135
32
SB JELO
GREY
JOSED OCA
2300
0 - 1
LUCKY J 10
SWEATER
JEROME TORRES
2305
33
KG SUMMER SKYE
SWEATER BOSTON
RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN
2160
1 - 0
BANABA FARM BWENASWERTE
EDWIN / JOEL / LITO EBORA
2165
34
WV GF-3
WALTER VILLANUEVA
2130
1 - 0
NCC GAMEFARM
SWEATER GILMORE
CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA
2130
35
SAKSAK SALAG
BLACK VELCRO GOLD
LARRY CARINO
2125
0.5 - 0.5
SALAMAT LORD
BAYONG LINES
EDISON CEPEDA
2125
36
JEWEL GF
RED / YL
CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO
2130
0 - 1
PONGGO F
GULL
RONNIE REYES / KF & ROY REYES
2135
37
:) SMILEY 2
SWEATER
CHITO POLINTAN
2145
0 - 1
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2150
38
HARGON GF
SWEATER
HARLEM GONZALES
2100
0 - 1
YELLOW ORANGE
MELSIM GIL
DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH
2095
39
PWT MASTER
WYL
VICTOR MARIANO
1975
1 - 0
JDUMA75
RWL
JIMMY DUMALAOG
1980
40
MVM GF
CARLO MIJARES
2090
0 - 1
GENJENNY
RED / YLH
EUGENIO (GENE) PEREZ
2090
41
JPS
SWEATER
PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS
2235
1 - 0
LATERITE
HATCH
ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU
2220
42
KG SUMMER SKYE
SWEATER BOSTON
RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN
2270
0 - 1
UNITED COLORS OF AMULET
AMULET GREY
SANTI SOLIS
2275
43
BLUE AQUARIUS
RH / HATCH
FRANCIS GABUDAO
2080
1 - 0
NCC GAMEFARM
SWEATER GILMORE
CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA
2080
44
PWT MASTER 1
GOLD
VICTOR MARIANO
2255
0 - 1
BATCH 40
SWEATER CROSSES
EDISON CEPEDA
2260
45
LUCKY J 10
MALATUBA
JEROME TORRES
2385
0 - 1
TONY AT KATY
TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK
2390
46
TATA REY DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2040
1 - 0
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2050
47
JDO GAMEFARM
LIEPER / BOSTON
ATTY. JUN DE OCAMPO
2160
0 - 1
:) SMILEY 2
GILMORE
CHITO POLINTAN
2160
48
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2010
1 - 0
DREAMCOCK
PUMPKINS
REX REFAMONTE
2010
49
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP
RED KELSO
RONNIE B. ANDRADE JR
2090
1 - 0
WV GF-3
WALTER VILLANUEVA
2090
50
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6
BLACK
ANDRE PADILLA
1985
0 - 1
SALAMAT LORD
BAYONG LINES
EDISON CEPEDA
1990
51
SAKSAK SALAG
HATCH
LARRY CARINO
2160
0 - 1
PERFECT COMBINATION
CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ
2160
52
GD AM GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO & DANTE M.
2205
1 - 0
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC
WHITE KELSO
VAL DIZON
2210
53
BANABA FARM BWENASWERTE
EDWIN / JOEL / LITO EBORA
2010
1 - 0
:) SMILEY 1
KELSO
CHITO POLINTAN
1995
54
MSH REDWINGS
KELSO CROSS
ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS
1900
1 - 0
RIVER STATE GF
HATCH GREY
EDWARD LOZANO
1910
55
SB JELO
DOM
JOSED OCA
2070
1 - 0
HARGON GF
SWEATER
HARLEM GONZALES
2075
56
JEWEL GF
RED / YL
CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO
1960
1 - 0
TATA REY UNO
BLACK SPARTANS
REY BRIONES
1970
57
GENJENNY
RED / YLH
EUGENIO (GENE) PEREZ
2190
0 - 1
PWT MASTER
RGL
VICTOR MARIANO
2190
58
YELLOW ORANGE
MELSIM GIL
DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH
2105
0.5 - 0.5
NORTHERN FEATHER
DOME
EDGAR GO
2115
59
UNITED COLORS OF AMULET
AMULET WHITE
SANTI SOLIS
2400
1 - 0
MVM GF
CARLO MIJARES
2400