SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ADVANCE HPPY BDAY JHO ERWIN P. LOVEDORIAL 1 - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
FDG CUYAPO 2 FIDEL DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 1 3
MSH REDWINGS ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS 1 - 1 - 1 3
PONGGO F RONNIE REYES / KF & ROY REYES 1 - 1 - 1 3
PUTING TENGA JB VINLUAN 1 - 1 - 1 3
SEPTEMBER BORN 1956 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
SPF RAS SIMEON HECTOR SAN PEDRO 1 - 1 - 1 3
TONY AT KATY TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
UNITED COLORS OF AMULET SANTI SOLIS 1 - 1 - 1 3
WV GF-2 WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 0.5 - 1 - 1 2.5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 1 - 1 2.5
HARING BASTOS KON. ALDWIN GARCIA 1 - 1 - 0.5 2.5
AJM GRIFFIN GF KEN FALSIS 1 - 0 - 1 2
BLUE RAPTOR MAYA ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE 1 - 1 - 0 2
BM SAN ISIDRO - LANTIC RENATO VILAR / BOY MIAYO 1 - 1 - 0 2
BOLBOK NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN R. ESPINO 1 - 0 - 1 2
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 1 2
CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 1 - 1 - 0 2
DANNY AND BEBOT KENNEDY TAN AND DANNY 1 - 0 - 1 2
DON PAOLO 318.DH JUN BUNDA & DANNY HALILI 1 - 1 - 0 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
GD AM GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M. 0 - 1 - 1 2
GENJENNY EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN GF TIRSO RAMOS 1 - 0 - 1 2
HBD ESPM ED MASCARIÑA 0 - 1 - 1 2
J.D. PAAWA J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA 0 - 1 - 1 2
JDT GF SKY JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 2
JDT GF STORM JOEL TUNAY 0 - 1 - 1 2
JETHRO - B JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 1 - 0 2
JMC THUNDER MOUNTAIN 1 MARK AGUAS 1 - 0 - 1 2
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 1 - 0 - 1 2
KINAMBUD 2 BONG VALLE 1 - 1 - 0 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 2
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 1 2
MMDC / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
MP MALDITO 21ST ARJAE MANEZ 1 - 1 - 0 2
MS GF MARCO SISON 1 - 0 - 1 2
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B. ANDRADE JR 1 - 0 - 1 2
MUSANG ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL 1 - 0 - 1 2
NAF RENATO VILAR / NELSON ACSAY 1 - 0 - 1 2
NNL BROS 2325 NOEL AT NOLAN 0 - 1 - 1 2
NOEL 337 . JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 1 2
P.M / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
PERFECT COMBINATION CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ 1 - 0 - 1 2
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 2
RED DRAGON POWER MAXX 1 RODOLFO JACELA 0 - 1 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
ROBERT KING / BPGF - RJ27 / NAT 28 ENGR. GARCIA / MR. RUSSEL JOCSON / MR. NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
RYGEL MA CUTE R. MALANGEN 1 - 1 - 0 2
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0 - 1 - 1 2
SB JELO JOSED OCA 1 - 0 - 1 2
SPARTANS 2020 REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
SUPERMAN JEJSSIE DE VEYRA 1 - 0 - 1 2
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TEAM BMJ BADONG / HOMER & B. GAMILLA 1 - 1 - 0 2
TEAM LEXI 1 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT JSTA CRUZ 1 - 1 - 0 2
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
BLISSFUL HONEY YU 1 - 0.5 - 0 1.5
BUENAS DIAS PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA 0.5 - 0 - 1 1.5
FDG CUYAPO 1 FIDEL DE GUZMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
JETHRO - A JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 0 - 0.5 1.5
JEWEL GF CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO 0.5 - 0 - 1 1.5
LANCE 5 DANNY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
LUCKY J 10 JEROME TORRES 0.5 - 1 - 0 1.5
NORTHERN FEATHER EDGAR GO 1 - 0 - 0.5 1.5
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0.5 - 1 1.5
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 0.5 - 0 1.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 0 - 0.5 - 1 1.5
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0.5 - 1 1.5
SCARLET IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0 - 1 1.5
TEAM MOSIC JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA 1 - 0 - 0.5 1.5
THUNDERBIRD JL ARANETA / S. DIAZ 1 - 0.5 - 0 1.5
WV GF-3 WALTER VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
YELLOW ORANGE DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH 0 - 1 - 0.5 1.5
3LLIUM MAD SCIENCE JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 0 - 1 - 0 1
656 GALOS RICHER MOLDEZ 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 1 CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 2 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
A . B @ HAPPY LANG GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM BWENASWERTE EDWIN / JOEL / LITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 0 - 0 - 1 1
BULKAN TAAL RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 1 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
CAPRE GRIFFIN GF KEN FALSIS 0 - 0 - 1 1
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA 111 1 - 0 - 0 1
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 0 - 1 - 0 1
EVERGREEN JONAS NAVARRO / DOC PERRY/ VIRGILIO RAPE 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 0 - 0 1
GKD / EL NINO VER DIMARANAN 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD X JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JDO GAMEFARM ATTY. JUN DE OCAMPO 0 - 1 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
JH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JLB GAMEFARM ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JLC MAJESTIC JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 2 MARK AGUAS 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. LLABARES / PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
JPS PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
JRL ANTONIO B. LOYOLA JR. 0 - 0 - 1 1
K ADRIANE DDDDDMARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KG SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN 0 - 1 - 0 1
LATERITE ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MJ ACE 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
MVM GF CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
ORAGON GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONY PET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN ILAYA TONY PET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
PWT MASTER 1 VICTOR MARIANO 1 - 0 - 0 1
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 0 - 1 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI 0 - 1 - 0 1
SKY DWELLER ERIC DUMAS / DON MONTERO 0 - 1 - 0 1
SUPER SLASHER ERIC RODRIGUEZ 0 - 0 - 1 1
SWEET KOLOKOY 777 DARWIN TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 0 1
TEAM LEXI 2 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 1
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 1 - 0 - 0 1
TRB BUNNY JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TUKAYO / JF SABATAN FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO 1 - 0 - 0 1
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
WRS RENE SANTOS AND D ARJUEJO 0 - 1 - 0 1
WV GF-1 WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
GAROTTE 777 DARWIN TORRES 0.5 - 0 - 0 0.5
NCC GAMEFARM CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA 0.5 - 0 - 0 0.5
PURPLE HAZE A. BAGATSING 0.5 - 0 - 0 0.5
STONINO DE TAAL ENGR NERIO FRANI 0.5 - 0 - 0 0.5
ARLO RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 0 - 0 - 0 0
BEBOT AND DANNY KENNEDY TAN AND DANNY 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA 0 - 0 - 0 0
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 0 - 0 0
HARGON GF HARLEM GONZALES 0 - 0 - 0 0
HEATX FEVICOL CHARLIE CHAN 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
MR. TOPLESS / AD EGAY LATAG / ALBERT DIN 0 - 0 - 0 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6 ANDRE PADILLA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA & ROLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0 0
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 0 - 0 0
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
NSL GAMEFARM
HATCH
NICOMEDES S. LINSANGAN
2135
0 - 1
JETHRO - B
MELSIMS BLACK
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2140
2
TEAM BMJ
SWEATER
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2135
1 - 0
K ADRIANE
SWEATER
MARILYN CELESTE
2135
3
JPC MAJESTIC 2
HATCH ROUNDHEAD
PHILIP NERI
2045
1 - 0
RB SAKURA
MELSIMS HATCH
RONNIE BELGA
2040
4
GKD
VER DIMARANAN
2205
1 - 0
3LLIUM MAD SCIENCE
KELSO
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2210
5
BULKAN TAAL
RUEL / AMBER MONTALES
2230
0 - 1
JAILBIRD X
JB WHITE HACKLE
JEB GAYANELO
2230
6
GREENGOLD UNO
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
1925
0.5 - 0.5
FDG CUYAPO 1
RYL
FIDEL DE GUZMAN
1930
7
SCARLET
PENNY
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
1915
1 - 0
TOP OF THE LINE 2
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
1925
8
HBD ESPM
YLH
ED MASCARIÑA
2180
0 - 1
SUPERMAN
SWEATER
JEJSSIE DE VEYRA
2180
9
ORAGON GANADOR MAX
DOM
JOSE RODERICK RANOLA II
2270
1 - 0
DYNAMIC STAR RSA
SWEATER
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
2275
10
SUPER SLASHER
SWEATER CROSSES
ERIC RODRIGUEZ
2070
0 - 1
SEPTEMBER BORN 1956
SWEATER
NICOMEDES S. LINSANGAN
2075
11
DOUBLE A
GREY
ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA
2240
0 - 1
TEAM MOSIC
GREY
JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA
2240
12
JETHRO - A
MELSIMS BLACK
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2020
1 - 0
JLC MAJESTIC
HATCH ROUNDHEAD
JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI
2025
13
GKD / EL NINO
VER DIMARANAN
2255
0 - 1
CAPTAIN
MELSIMS
CAPT. RAUL PANIZAL
2255
14
FDG CUYAPO 2
CARDINAL KELSO
FIDEL DE GUZMAN
2055
1 - 0
MR. TOPLESS / AD
ROUNDHEAD
EGAY LATAG / ALBERT DIN
2055
15
GREENGOLD DOS
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
2095
1 - 0
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2100
16
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2105
1 - 0
KAI ROJENCA
SWEATER
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2110
17
HARING BASTOS
GILMORE / DOM
KON. ALDWIN GARCIA
2060
1 - 0
JLB GAMEFARM
POPEYE GRAY
ROGIE BIBOSO
2065
18
WRS
CLARET ROUNDHEAD
RENE SANTOS AND D ARJUEJO
2000
0 - 1
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAIN
JUN BUNDA & DANNY HALILI
2005
19
VIVA Z
DINKPRER
JIMMY ZAPANTA
2145
0 - 1
MS GF
SWEATER CROSSES
MARCO SISON
2155
20
SCARLET
PENNY
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
2090
0 - 1
NSL GAMEFARM
KELSO
NICOMEDES S. LINSANGAN
2095
21
JETHRO - B
5K LINE
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2180
1 - 0
ORAGON GANADOR MAX
SPANGLE
JOSE RODERICK RANOLA II
2180
22
JAILBIRD X
JB KELSO
JEB GAYANELO
2135
0 - 1
TEAM BMJ
SWEATER
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2135
23
SUPERMAN
SWEATER
JEJSSIE DE VEYRA
2075
0 - 1
K ADRIANE
SWEATER
MARILYN CELESTE
2075
24
FDG CUYAPO 1
RYL
FIDEL DE GUZMAN
2160
0 - 1
GKD
VER DIMARANAN
2165
25
3LLIUM MAD SCIENCE
KELSO
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2075
1 - 0
TOP OF THE LINE 2
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2080
26
SEPTEMBER BORN 1956
HATCH ROUNDHEAD
NICOMEDES S. LINSANGAN
2100
1 - 0
JPC MAJESTIC 2
HATCH ROUNDHEAD
PHILIP NERI
2100
27
RB SAKURA
SWEATER
RONNIE BELGA
2005
1 - 0
JETHRO - A
5K LINE
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2015
28
HBD ESPM
MCLEAN HATCH
ED MASCARIÑA
2195
1 - 0
BULKAN TAAL
RUEL / AMBER MONTALES
2185
29
GREENGOLD UNO
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
2155
1 - 0
DOUBLE A
GREY
ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA
2165
30
MR. TOPLESS / AD
GOLDEN BOY ROUNDHEAD
EGAY LATAG / ALBERT DIN
2030
0 - 1
JLB GAMEFARM
REGULAR GRAY
ROGIE BIBOSO
2035
31
JLC MAJESTIC
HATCH ROUNDHEAD
JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI
1945
0 - 1
DYNAMIC STAR RSA
SWEATER
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
1945
32
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAIN
JUN BUNDA & DANNY HALILI
1975
1 - 0
TEAM MOSIC
SWEATER
JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA
1970
33
CAPTAIN
MONKEY GREY
CAPT. RAUL PANIZAL
2340
1 - 0
SUPER SLASHER
SWEATER CROSSES
ERIC RODRIGUEZ
2370
34
GKD / EL NINO
VER DIMARANAN
2355
0 - 1
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2370
35
JETHRO - B
MELSIMS BLACK
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2145
0 - 1
FDG CUYAPO 2
CARDINAL KELSO
FIDEL DE GUZMAN
2145
36
KAI ROJENCA
SWEATER
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1970
0 - 1
GREENGOLD DOS
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
1955
37
3LLIUM MAD SCIENCE
KELSO
JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO
2090
0 - 1
HARING BASTOS
GILMORE / DOM
KON. ALDWIN GARCIA
2090
38
MS GF
SWEATER CROSSES
MARCO SISON
2070
0 - 1
NSL GAMEFARM
SWEATER
NICOMEDES S. LINSANGAN
2070
39
DOUBLE A
RED
ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA
2310
0 - 1
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2320
40
FDG CUYAPO 1
RYL
FIDEL DE GUZMAN
1955
1 - 0
VIVA Z
BULIK
JIMMY ZAPANTA
1960
41
JLB GAMEFARM
HIGH ACTION HATCH
ROGIE BIBOSO
1935
0 - 1
WRS
CLARET ROUNDHEAD
RENE SANTOS AND D ARJUEJO
1940
42
CAPTAIN
GREY
CAPT. RAUL PANIZAL
2045
0 - 1
JPC MAJESTIC 2
HATCH ROUNDHEAD
PHILIP NERI
2045
43
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAIN
JUN BUNDA & DANNY HALILI
2120
0 - 1
GREENGOLD UNO
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
2125
44
RB SAKURA
SWEATER
RONNIE BELGA
2245
1 - 0
ORAGON GANADOR MAX
GREY
JOSE RODERICK RANOLA II
2250
45
SUPER SLASHER
SWEATER CROSSES
ERIC RODRIGUEZ
2370
1 - 0
GKD
VER DIMARANAN
2360
46
TEAM BMJ
SWEATER
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2165
0 - 1
FDG CUYAPO 2
CARDINAL KELSO
FIDEL DE GUZMAN
2160
47
K ADRIANE
SWEATER
DDDDDMARILYN CELESTE
2025
0 - 1
SEPTEMBER BORN 1956
KELSO
NICOMEDES S. LINSANGAN
2030
48
BULKAN TAAL
RUEL / AMBER MONTALES
2170
1 - 0
TOP OF THE LINE 2
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2175
49
JAILBIRD X
JB KELSO
JEB GAYANELO
2085
0 - 1
GREENGOLD DOS
RED GREENGOLD
ROD ADVINCULA
2090
50
MR. TOPLESS / AD
GOLDEN BOY KELSO
EGAY LATAG / ALBERT DIN
2330
0 - 1
HBD ESPM
DOME / GILMORE
ED MASCARIÑA
2325
51
TEAM MOSIC
DOM
JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA
1900
0.5 - 0.5
SCARLET
RH
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
1900
52
JLC MAJESTIC
HATCH ROUNDHEAD
JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI
2120
1 - 0
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2120
53
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2280
0 - 1
GKD / EL NINO
VER DIMARANAN
2285
54
HARING BASTOS
GILMORE / DOM
KON. ALDWIN GARCIA
2230
0.5 - 0.5
JETHRO - A
THOMSON WHITE
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2220
55
DYNAMIC STAR RSA
SWEATER
SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR
2260
0 - 1
SUPERMAN
SWEATER
JEJSSIE DE VEYRA
2260
56
VIVA Z
BOSTON
JIMMY ZAPANTA
1930
0 - 1
KAI ROJENCA
WHITE KELSO
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
1935
57
WRS
CLARET ROUNDHEAD
RENE SANTOS AND D ARJUEJO
1990
0 - 1
MS GF
SWEATER CROSSES
MARCO SISON
1990