SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ADVANCE HPPY BDAY JHO ERWIN P. LOVEDORIAL 1 - 1 - 1 3
BJB BOBBY DOMAGTOY / JHUN ELARMO / BONG ESPINO 1 - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
FDG CUYAPO 2 FIDEL DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 1 3
M4 ARCE JACKBULL RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 1 - 1 - 1 3
MSH REDWINGS ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS 1 - 1 - 1 3
PONGGO F RONNIE REYES / KF & ROY REYES 1 - 1 - 1 3
PUTING TENGA JB VINLUAN 1 - 1 - 1 3
SEPTEMBER BORN 1956 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
SPF RAS SIMEON HECTOR SAN PEDRO 1 - 1 - 1 3
TONY AT KATY TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
UNITED COLORS OF AMULET SANTI SOLIS 1 - 1 - 1 3
WV - GF WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
WV GF-2 WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 0.5 - 1 - 1 2.5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 1 - 1 2.5
HARING BASTOS KON. ALDWIN GARCIA 1 - 1 - 0.5 2.5
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON NOE M. REVILLA / JAY PATDU 0 - 1 - 1 2
AJM GRIFFIN GF KEN FALSIS 1 - 0 - 1 2
BLUE RAPTOR MAYA ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE 1 - 1 - 0 2
BM SAN ISIDRO - LANTIC RENATO VILAR / BOY MIAYO 1 - 1 - 0 2
BOLBOK NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN R. ESPINO 1 - 0 - 1 2
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 1 2
CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 1 - 1 - 0 2
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 1 - 0 - 1 2
DANNY AND BEBOT KENNEDY TAN AND DANNY 1 - 0 - 1 2
DON PAOLO 318.DH JUN BUNDA & DANNY HALILI 1 - 1 - 0 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
EC LANDWIN ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA 1 - 1 - 0 2
ES TOTOY BIBO NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR. 1 - 0 - 1 2
GD AM GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M. 0 - 1 - 1 2
GENJENNY EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 2
GENJENNY 1 EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN GF TIRSO RAMOS 1 - 0 - 1 2
GTL GF BUGTONG GRANDY LANTIN 1 - 1 - 0 2
HBD ESPM ED MASCARIÑA 0 - 1 - 1 2
J.D. PAAWA J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA 0 - 1 - 1 2
JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 1 - 1 2
JDT GF SKY JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 2
JDT GF STORM JOEL TUNAY 0 - 1 - 1 2
JETHRO - B JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 1 - 0 2
JMC THUNDER MOUNTAIN 1 MARK AGUAS 1 - 0 - 1 2
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 1 - 0 - 1 2
KINAMBUD 2 BONG VALLE 1 - 1 - 0 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 1 2
MMDC / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
MOUNTAIN RANGERS F. PUNZALAN JR 1 - 1 - 0 2
MP MALDITO 21ST ARJAE MANEZ 1 - 1 - 0 2
MS GF MARCO SISON 1 - 0 - 1 2
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B. ANDRADE JR 1 - 0 - 1 2
MUSANG ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL 1 - 0 - 1 2
NAF RENATO VILAR / NELSON ACSAY 1 - 0 - 1 2
NNL BROS 2325 NOEL AT NOLAN 0 - 1 - 1 2
NOEL 337 . JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 1 2
P.M / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
PERFECT COMBINATION CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ 1 - 0 - 1 2
PERFECT COMBINATION 1 CARLO MIJARES / MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 0 2
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
RASTAG JURRY TAGNIA 1 - 1 - 0 2
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 2
RED DRAGON POWER MAXX 1 RODOLFO JACELA 0 - 1 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
ROBERT KING / BPGF - RJ27 / NAT 28 ENGR. GARCIA / MR. RUSSEL JOCSON / MR. NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
RYGEL MA CUTE R. MALANGEN 1 - 1 - 0 2
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0 - 1 - 1 2
SB JELO JOSED OCA 1 - 0 - 1 2
SPARTANS 2020 REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
SUBOK LANG RICHIE ROBES 1 - 1 - 2
SUPERMAN JEJSSIE DE VEYRA 1 - 0 - 1 2
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TEAM BMJ BADONG / HOMER & B. GAMILLA 1 - 1 - 0 2
TEAM LEXI 1 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT JSTA CRUZ 1 - 1 - 0 2
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
YELLOW ROSE BALAYONG RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN 1 - 1 - 0 2
BLISSFUL HONEY YU 1 - 0.5 - 0 1.5
BUENAS DIAS PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA 0.5 - 0 - 1 1.5
FDG CUYAPO 1 FIDEL DE GUZMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
JETHRO - A JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 0 - 0.5 1.5
JEWEL GF CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO 0.5 - 0 - 1 1.5
KIMUBAIN WARRIORS AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO 0.5 - 0 - 1 1.5
LANCE 5 DANNY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
LUCKY J 10 JEROME TORRES 0.5 - 1 - 0 1.5
NORTHERN FEATHER EDGAR GO 1 - 0 - 0.5 1.5
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0.5 - 1 1.5
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 0.5 - 0 1.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 0 - 0.5 - 1 1.5
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0.5 - 1 1.5
SCARLET IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0 - 1 1.5
TEAM MOSIC JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA 1 - 0 - 0.5 1.5
THUNDERBIRD JL ARANETA / S. DIAZ 1 - 0.5 - 0 1.5
WV GF-3 WALTER VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
YELLOW ORANGE DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH 0 - 1 - 0.5 1.5
3LLIUM MAD SCIENCE JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 0 - 1 - 0 1
656 GALOS RICHER MOLDEZ 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 1 CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 2 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
A . B @ HAPPY LANG GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
ADSAPU GIANT SLAYER AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO 0 - 0 - 1 1
BALANGAW DENNIS DE LUZURIAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM BWENASWERTE EDWIN / JOEL / LITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BATANG CALATAGAN ARNIE BREVA 0 - 1 - 0 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 0 - 0 - 1 1
BULKAN TAAL RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 1 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
CAPRE GRIFFIN GF KEN FALSIS 0 - 0 - 1 1
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA 111 1 - 0 - 0 1
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 0 - 1 - 0 1
EC SAN RAEL EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ROLAND BALIAO 0 - 0 - 1 1
EVERGREEN JONAS NAVARRO / DOC PERRY/ VIRGILIO RAPE 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 0 - 0 1
GKD / EL NINO VER DIMARANAN 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD X JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JDO GAMEFARM ATTY. JUN DE OCAMPO 0 - 1 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
JH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JLB GAMEFARM ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JLC MAJESTIC JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 2 MARK AGUAS 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. LLABARES / PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
JPS PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
JRL ANTONIO B. LOYOLA JR. 0 - 0 - 1 1
K ADRIANE DDDDDMARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KG SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN 0 - 1 - 0 1
LATERITE ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MJ ACE 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
MMDC / THUNDER BEE ONE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
MONCADA OTB / VIVA SAN PABLO ALVINDIA MAYOR BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 0 - 1 1
MVM GF CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
ORAGON GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONY PET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN ILAYA TONY PET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
PWT MASTER 1 VICTOR MARIANO 1 - 0 - 0 1
QUEEN LETTY LETICIA E. TALIDRO 0 - 0 - 1 1
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 0 - 1 - 0 1
SAN JOSE GAME FARM ADIONG BORJA 0 - 0 - 1 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI 0 - 1 - 0 1
SKY DWELLER ERIC DUMAS / DON MONTERO 0 - 1 - 0 1
SUPER SLASHER ERIC RODRIGUEZ 0 - 0 - 1 1
SWEET KOLOKOY 777 DARWIN TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 0 1
TEAM LEXI 2 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 1
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 1 - 0 - 0 1
TRB BUNNY JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TUKAYO / JF SABATAN FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO 1 - 0 - 0 1
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
WILD BLUE EGG DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 0 1
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WRS RENE SANTOS AND D ARJUEJO 0 - 1 - 0 1
WV GF-1 WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
YELLOW ROSE ERNESTO D. BETITA / RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC 0 - 0 - 1 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0 - 0 0.5
GAROTTE 777 DARWIN TORRES 0.5 - 0 - 0 0.5
NCC GAMEFARM CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA 0.5 - 0 - 0 0.5
PURPLE HAZE A. BAGATSING 0.5 - 0 - 0 0.5
STONINO DE TAAL ENGR NERIO FRANI 0.5 - 0 - 0 0.5
ARLO RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 0 - 0 - 0 0
BAYONG ACES - SANTI EDISON CEPEDA 0 - 0 - 0 0
BAYONG ACES - TOLEE EDISON CEPEDA 0 - 0 - 0 0
BEBOT AND DANNY KENNEDY TAN AND DANNY 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA 0 - 0 - 0 0
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 0 - 0 0
HARGON GF HARLEM GONZALES 0 - 0 - 0 0
HEATX FEVICOL CHARLIE CHAN 0 - 0 - 0 0
JARVIS NOEL PAJARA 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
MR. TOPLESS / AD EGAY LATAG / ALBERT DIN 0 - 0 - 0 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6 ANDRE PADILLA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA & ROLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0 0
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 0 - 0 0
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
WILD DINOSAUR
BLUE EGG KELSO
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2200
0 - 1
BJB
BOBBY DOMAGTOY / JHUN ELARMO / BONG ESPINO
2205
2
REDBULL C
SWEATER ROUNDHEAD
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1950
1 - 0
QUEEN LETTY
KELSO
LETICIA E. TALIDRO
1950
3
YELLOW ROSE BALAYONG
YELLOW ROSE RED ROOSTER DOME
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
2090
1 - 0
EC SAN RAEL
EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ROLAND BALIAO
2090
4
GTL GF BUGTONG
RED KELSO
GRANDY LANTIN
2160
1 - 0
JARVIS
HATCH GREY
NOEL PAJARA
2170
5
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
RADIO
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
2110
0 - 1
CSS GF
SWEATER
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2115
6
BATANG CALATAGAN
ARNIE BREVA
2110
0 - 1
RASTAG
SWEATER
JURRY TAGNIA
2105
7
ADSAPU GIANT SLAYER
SWEATER BUTCHER
AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO
2025
0 - 1
ES TOTOY BIBO
SWEATER
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
2015
8
BAYONG ACES - SANTI
BAYONG
EDISON CEPEDA
2095
0 - 1
WV - GF
WALTER VILLANUEVA
2100
9
WILD BLUE EGG
BLUE EGG KELSO
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2045
1 - 0
JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
2050
10
REDBULL D
SWEATER ROUNDHEAD
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2220
0 - 1
PERFECT COMBINATION 1
CARLO MIJARES / MICHAEL ALVAREZ
2220
11
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2000
1 - 0
BALANGAW
SWEATER
DENNIS DE LUZURIAGA / JUDD CAUNTAY
2000
12
YELLOW ROSE
YELLOW ROSE RED ROOSTER DOME
ERNESTO D. BETITA / RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC
2250
0 - 1
M4 ARCE JACKBULL
BOSTON SWEATER
RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA
2260
13
MMDC / THUNDER BEE ONE
ATTY. ART DE CASTRO
2055
0 - 1
GENJENNY 1
RED YELLOW LEGGED
EUGENIO (GENE) PEREZ
2055
14
MONCADA OTB / VIVA SAN PABLO ALVINDIA
KIDLAT / THOMPSON WHITE
MAYOR BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
2130
0 - 1
LIPA FARMS 1
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2130
15
KIMUBAIN WARRIORS
DOM
AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO
1945
0.5 - 0.5
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1945
16
BAYONG ACES - TOLEE
BAYONG
EDISON CEPEDA
2135
0 - 1
SUBOK LANG
RICHIE ROBES
2150
17
SAN JOSE GAME FARM
KELSO
ADIONG BORJA
2135
0 - 1
MOUNTAIN RANGERS
SWEATER
F. PUNZALAN JR
2135
18
WILD DINOSAUR
BLUE EGG WHITE HATCH
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2060
1 - 0
REDBULL C
SWEATER ROUNDHEAD
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2075
19
BJB
BOBBY DOMAGTOY / JHUN ELARMO / BONG ESPINO
2135
1 - 0
ES TOTOY BIBO
MELSIMS
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
2135
20
QUEEN LETTY
HATCH GREY
LETICIA E. TALIDRO
2215
0 - 1
RASTAG
DOME
JURRY TAGNIA
2215
21
YELLOW ROSE BALAYONG
YELLOW ROSE RED ROOSTER DOME
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
2380
1 - 0
BAYONG ACES - SANTI
BAYONG
EDISON CEPEDA
2385
22
EC SAN RAEL
EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ROLAND BALIAO
1905
0 - 1
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
DOME
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
1935
23
CSS GF
ROUNDHEAD
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2250
0 - 1
GTL GF BUGTONG
GILMORE
GRANDY LANTIN
2250
24
BALANGAW
SWEATER
DENNIS DE LUZURIAGA / JUDD CAUNTAY
1900
1 - 0
JARVIS
KELSO
NOEL PAJARA
1900
25
BATANG CALATAGAN
ARNIE BREVA
2000
1 - 0
ADSAPU GIANT SLAYER
SWEATER BUTCHER
AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO
1990
26
WV - GF
WALTER VILLANUEVA
2200
1 - 0
MMDC / THUNDER BEE ONE
ATTY. ART DE CASTRO
2200
27
M4 ARCE JACKBULL
HATCH
RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA
2190
1 - 0
WILD BLUE EGG
BLUE EGG FROST G.
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2180
28
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
1990
0 - 1
MOUNTAIN RANGERS
SUPER BROWN RED
F. PUNZALAN JR
2000
29
MONCADA OTB / VIVA SAN PABLO ALVINDIA
KIDLAT / THOMPSON WHITE
MAYOR BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
2220
0 - 1
JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
2220
30
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2310
1 - 0
REDBULL D
SWEATER ROUNDHEAD
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2320
31
PERFECT COMBINATION 1
CARLO MIJARES / MICHAEL ALVAREZ
2030
1 - 0
YELLOW ROSE
YELLOW ROSE RED ROOSTER DOME
ERNESTO D. BETITA / RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC
2040
32
GENJENNY 1
RED YELLOW LEGGED
EUGENIO (GENE) PEREZ
1980
1 - 0
SAN JOSE GAME FARM
DOM
ADIONG BORJA
1985
33
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
GAL ROUNDHEAD
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
2190
1 - 0
WILD DINOSAUR
BLUE EGG KELSO
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2195
34
BJB
BOBBY DOMAGTOY / JHUN ELARMO / BONG ESPINO
2225
1 - 0
KIMUBAIN WARRIORS
DOM
AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO
2225
35
LIPA FARMS 1
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2090
1 - 0
BALANGAW
SWEATER
DENNIS DE LUZURIAGA / JUDD CAUNTAY
2090
36
REDBULL C
SWEATER ROUNDHEAD
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2150
1 - 0
BAYONG ACES - TOLEE
BAYONG
EDISON CEPEDA
2140
37
MOUNTAIN RANGERS
SWEATER
F. PUNZALAN JR
2270
0 - 1
QUEEN LETTY
SWEATER HATCH
LETICIA E. TALIDRO
2270
38
SUBOK LANG
RICHIE ROBES
2050
1 - 0
WILD BLUE EGG
BLUE EGG FROST G.
DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR
2050
39
M4 ARCE JACKBULL
BOSTON SWEATER
RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA
2370
1 - 0
YELLOW ROSE BALAYONG
YELLOW ROSE RED ROOSTER DOME
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
2360
40
EC SAN RAEL
EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ROLAND BALIAO
2155
1 - 0
JARVIS
KELSO
NOEL PAJARA
2155
41
JCD MASILAG
CHARLY AZUCENA
2070
1 - 0
GTL GF BUGTONG
WHITE KELSO
GRANDY LANTIN
2080
42
CSS GF
SWEATER
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2330
1 - 0
BAYONG ACES - SANTI
BAYONG
EDISON CEPEDA
2330
43
ES TOTOY BIBO
SWEATER
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
1975
1 - 0
BATANG CALATAGAN
ARNIE BREVA
1975
44
RASTAG
YLH
JURRY TAGNIA
2100
0 - 1
ADSAPU GIANT SLAYER
SWEATER BUTCHER
AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO
2100
45
WV - GF
WALTER VILLANUEVA
2025
1 - 0
GENJENNY 1
RED YELLOW LEGGED
EUGENIO (GENE) PEREZ
2035
46
SUBOK LANG
RICHIE ROBES
2185
-
REDBULL D
SWEATER ROUNDHEAD
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2170
47
MMDC / THUNDER BEE ONE
ATTY. ART DE CASTRO
2225
1 - 0
PERFECT COMBINATION 1
CARLO MIJARES / MICHAEL ALVAREZ
2225
48
YELLOW ROSE
YELLOW ROSE RED ROOSTER DOME
ERNESTO D. BETITA / RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC
2300
1 - 0
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2290
49
KIMUBAIN WARRIORS
DOM
AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO
2110
1 - 0
BAYONG ACES - TOLEE
BAYONG
EDISON CEPEDA
2110
50
LIPA FARMS 1
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2280
0 - 1
SAN JOSE GAME FARM
KELSO
ADIONG BORJA
2285
51
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
2120
0 - 1
MONCADA OTB / VIVA SAN PABLO ALVINDIA
KIDLAT / THOMPSON WHITE
MAYOR BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI
2130