SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
3 KINGS 2 NESTOR SORIANO 1 - 1 - 1 3
ADVANCE HPPY BDAY JHO ERWIN P. LOVEDORIAL 1 - 1 - 1 3
ARLO 1 RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 1 - 1 - 1 3
BB KOLOKOY HENRY CHUA / RYAN PIÑON 1 - 1 - 1 3
BJB BOBBY DOMAGTOY / JHUN ELARMO / BONG ESPINO 1 - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
FDG CUYAPO 2 FIDEL DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 1 3
M4 ARCE JACKBULL RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 1 - 1 - 1 3
MSH REDWINGS ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS 1 - 1 - 1 3
PONGGO F RONNIE REYES / KF & ROY REYES 1 - 1 - 1 3
PUTING TENGA JB VINLUAN 1 - 1 - 1 3
SEPTEMBER BORN 1956 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
SINGLE STROKE ADRIANNE PORICALLAN 1 - 1 - 1 3
SPF RAS SIMEON HECTOR SAN PEDRO 1 - 1 - 1 3
TEAM GREEN CALATAGAN JR BAUSTISTA 1 - 1 - 1 3
TONY AT KATY TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
UNITED COLORS OF AMULET SANTI SOLIS 1 - 1 - 1 3
WV - GF WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
WV GF-2 WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 0.5 - 1 - 1 2.5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 1 - 1 2.5
HARING BASTOS KON. ALDWIN GARCIA 1 - 1 - 0.5 2.5
RAWLANDZ MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO 1 - 1 - 0.5 2.5
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON NOE M. REVILLA / JAY PATDU 0 - 1 - 1 2
AJM GRIFFIN GF KEN FALSIS 1 - 0 - 1 2
ALPI GF AL PINEDA / JUN ROXAS 0 - 1 - 1 2
BLUE RAPTOR MAYA ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE 1 - 1 - 0 2
BM SAN ISIDRO - LANTIC RENATO VILAR / BOY MIAYO 1 - 1 - 0 2
BOLBOK NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 0 2
BOSS ETHAN R. ESPINO 1 - 0 - 1 2
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 1 2
BUGOY 2 ROLLY ZABALA 1 - 0 - 1 2
CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 2
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 1 - 1 - 0 2
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 1 - 0 - 1 2
DANNY AND BEBOT KENNEDY TAN AND DANNY 1 - 0 - 1 2
DIANA GOLD BAR ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 1 2
DON PAOLO 318.DH JUN BUNDA & DANNY HALILI 1 - 1 - 0 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
EC LANDWIN ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA 1 - 1 - 0 2
ES TOTOY BIBO NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR. 1 - 0 - 1 2
GD AM GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M. 0 - 1 - 1 2
GENJENNY EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 2
GENJENNY 1 EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 2
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 2
GOLDEN GF TIRSO RAMOS 1 - 0 - 1 2
GREENDAY BAUTISTA BROS 1 - 1 - 0 2
GTL GF BUGTONG GRANDY LANTIN 1 - 1 - 0 2
HBD ESPM ED MASCARIÑA 0 - 1 - 1 2
J.D. PAAWA J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA 0 - 1 - 1 2
JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 1 - 1 2
JDT GF SKY JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 2
JDT GF STORM JOEL TUNAY 0 - 1 - 1 2
JETHRO - B JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 1 - 0 2
JGLB KING EUMER SET PRO JACK SERILLA / JUNIE BASA 0 - 1 - 1 2
JMC THUNDER MOUNTAIN 1 MARK AGUAS 1 - 0 - 1 2
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN MR. ANTONIO S. QUILATAN JR. 0 - 1 - 1 2
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 1 - 0 - 1 2
KINAMBUD 2 BONG VALLE 1 - 1 - 0 2
KINAMBUD V&V GF 1 BONG VALLE 1 - 0 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 1 2
MGC MARKAS MARK CASTRO 0 - 1 - 1 2
MJ ACE 28 1 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PIÑON 1 - 1 - 0 2
MMDC / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
MOUNTAIN RANGERS F. PUNZALAN JR 1 - 1 - 0 2
MP MALDITO 21ST ARJAE MANEZ 1 - 1 - 0 2
MS GF MARCO SISON 1 - 0 - 1 2
MS GF 1 MARCO SISON 0.5 - 1 - 0.5 2
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B. ANDRADE JR 1 - 0 - 1 2
MUSANG ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL 1 - 0 - 1 2
NAF RENATO VILAR / NELSON ACSAY 1 - 0 - 1 2
NNL BROS 2325 NOEL AT NOLAN 0 - 1 - 1 2
NOEL 337 . JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 2
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 1 2
P.M / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 2
PERFECT COMBINATION CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ 1 - 0 - 1 2
PERFECT COMBINATION 1 CARLO MIJARES / MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 0 2
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO - 1 - 1 2
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 1 2
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 2
RASTAG JURRY TAGNIA 1 - 1 - 0 2
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 2
RED DRAGON POWER MAXX 1 RODOLFO JACELA 0 - 1 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 2
RNC DINGRAS REN CASTRO 1 - 1 - 0 2
ROBERT KING / BPGF - RJ27 / NAT 28 ENGR. GARCIA / MR. RUSSEL JOCSON / MR. NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 0 - 1 2
RYGEL MA CUTE R. MALANGEN 1 - 1 - 0 2
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0 - 1 - 1 2
SB JELO JOSED OCA 1 - 0 - 1 2
SPARTANS 2020 REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
SUBOK LANG RICHIE ROBES 1 - 1 - 2
SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC 1 - 0 - 1 2
SUPERMAN JEJSSIE DE VEYRA 1 - 0 - 1 2
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TEAM BMJ BADONG / HOMER & B. GAMILLA 1 - 1 - 0 2
TEAM LEXI 1 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 1 2
THE RED SAINT JSTA CRUZ 1 - 1 - 0 2
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0 - 1 2
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC VAL DIZON 1 - 1 - 0 2
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 2
YELLOW ROSE BALAYONG RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN 1 - 1 - 0 2
BLISSFUL HONEY YU 1 - 0.5 - 0 1.5
BLUE RAPTOP MAYA ROMEL TAÑALA / BOGS / MIKE 0.5 - 0 - 1 1.5
BUENAS DIAS PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA 0.5 - 0 - 1 1.5
FDG CUYAPO 1 FIDEL DE GUZMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
FLAMEBIRD GAMEFARM BRGY. BUROL MARK ANTHONY DICHOSO 0 - 1 - 0.5 1.5
JERICO DOK RICO TORRES / JOSELITO FIGUEROA / RJH 0.5 - 0.5 - 0.5 1.5
JETHRO - A JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 0 - 0.5 1.5
JEWEL GF CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO 0.5 - 0 - 1 1.5
KIMUBAIN WARRIORS AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO 0.5 - 0 - 1 1.5
KOBE BRYANT LOMI HAUS 1 RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0.5 - 0 1.5
LANCE 5 DANNY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
LUCKY J 10 JEROME TORRES 0.5 - 1 - 0 1.5
NORTHERN FEATHER EDGAR GO 1 - 0 - 0.5 1.5
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0.5 - 1 1.5
PLB REDLAKES GF PERCY BURGOS / RAMIL VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 0.5 1.5
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 0.5 - 0 1.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 0 - 0.5 - 1 1.5
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0.5 - 1 1.5
SCARLET IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO 1 - 0 - 0.5 1.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0 - 1 1.5
TEAM MOSIC JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA 1 - 0 - 0.5 1.5
THUNDERBIRD JL ARANETA / S. DIAZ 1 - 0.5 - 0 1.5
WV GF-3 WALTER VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
YELLOW ORANGE DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH 0 - 1 - 0.5 1.5
3 KINGS 1 NESTOR SORIANO 0 - 1 - 0 1
3LLIUM MAD SCIENCE JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 0 - 1 - 0 1
656 GALOS RICHER MOLDEZ 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 1 CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 2 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
A . B @ HAPPY LANG GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
ADSAPU GIANT SLAYER AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO 0 - 0 - 1 1
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / MIKE OCHANGCO 0 - 0 - 1 1
ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 - 0 1
BALANGAW DENNIS DE LUZURIAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM BWENASWERTE EDWIN / JOEL / LITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BATANG CALATAGAN ARNIE BREVA 0 - 1 - 0 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 0 - 0 - 1 1
BLACK LABEL ANTONIO ALERIA 0 - 0 - 1 1
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 0.5 - 0 - 0.5 1
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 0 - 1 - 0 1
BULKAN TAAL RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 1 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
CAPRE GRIFFIN GF KEN FALSIS 0 - 0 - 1 1
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA 111 1 - 0 - 0 1
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 0 - 1 - 0 1
EC SAN RAEL EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ROLAND BALIAO 0 - 0 - 1 1
EVERGREEN JONAS NAVARRO / DOC PERRY/ VIRGILIO RAPE 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 0 - 0 1
GKD / EL NINO VER DIMARANAN 0 - 0 - 1 1
HIM WILFREDO HIMPISAO 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD X JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JCB GAMEFARM JASON BAUTISTA 0 - 1 - 0 1
JDO GAMEFARM ATTY. JUN DE OCAMPO 0 - 1 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
JH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JLB GAMEFARM ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JLC MAJESTIC JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 2 MARK AGUAS 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. LLABARES / PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
JPS PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
JRL ANTONIO B. LOYOLA JR. 0 - 0 - 1 1
K ADRIANE DDDDDMARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KG SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN 0 - 1 - 0 1
LATERITE ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MJ ACE 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
MMDC / THUNDER BEE ONE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
MONCADA OTB / VIVA SAN PABLO ALVINDIA MAYOR BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 0 - 1 1
MVM GF CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
ORAGON GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONY PET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN ILAYA TONY PET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
PROTOLYTE / SAMAHAN OTB GERALD CALIVOSO AND XAVIER RIVERA 1 - 0 - 0 1
PWT MASTER 1 VICTOR MARIANO 1 - 0 - 0 1
QUEEN LETTY LETICIA E. TALIDRO 0 - 0 - 1 1
R2J AREZA D. AREZA / R. RABARA 0 - 1 - 0 1
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 0 - 1 - 0 1
SAN JOSE GAME FARM ADIONG BORJA 0 - 0 - 1 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI 0 - 1 - 0 1
SKY DWELLER ERIC DUMAS / DON MONTERO 0 - 1 - 0 1
SUPER SLASHER ERIC RODRIGUEZ 0 - 0 - 1 1
SWEET KOLOKOY 777 DARWIN TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 0 1
TEAM LEXI 2 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 1
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 1 - 0 - 0 1
TRB BUNNY JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TUKAYO / JF SABATAN FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO 1 - 0 - 0 1
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 0 - 1 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
WILD BLUE EGG DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 0 1
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WRS RENE SANTOS AND D ARJUEJO 0 - 1 - 0 1
WV GF-1 WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
YELLOW ROSE ERNESTO D. BETITA / RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC 0 - 0 - 1 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0.5 0.5
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0 - 0 0.5
DTM VIMVITE DR. TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0.5 0.5
GAROTTE 777 DARWIN TORRES 0.5 - 0 - 0 0.5
GREEN MONARCH ATTY. FELIX GATCHALIAN 0.5 - 0 - 0 0.5
JA RDC JOSEPH AQUINO 0.5 - 0 - 0 0.5
NCC GAMEFARM CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA 0.5 - 0 - 0 0.5
PLB REDLAKES GF / PAREKOY PERCY BURGOS / EMON ENTOC 0.5 - 0 - 0 0.5
PURPLE HAZE A. BAGATSING 0.5 - 0 - 0 0.5
STONINO DE TAAL ENGR NERIO FRANI 0.5 - 0 - 0 0.5
THUNDERBIRD 1 JL ARANETA / S DIAZ 0.5 - 0 - 0 0.5
ARLO RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 0 - 0 - 0 0
AVIVA ALBERT LIM 0 - 0 - 0 0
BAYONG ACES - SANTI EDISON CEPEDA 0 - 0 - 0 0
BAYONG ACES - TOLEE EDISON CEPEDA 0 - 0 - 0 0
BEBOT AND DANNY KENNEDY TAN AND DANNY 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA 0 - 0 - 0 0
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 0 - 0 0
HARGON GF HARLEM GONZALES 0 - 0 - 0 0
HEATX FEVICOL CHARLIE CHAN 0 - 0 - 0 0
JARVIS NOEL PAJARA 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD V&V GF BONG VALLE - 0 - 0 0
MR. TOPLESS / AD EGAY LATAG / ALBERT DIN 0 - 0 - 0 0
PAG SUBOK LANG BOBBY CRUZ / LONGHAIR 0 - 0 - 0 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6 ANDRE PADILLA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA & ROLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0 0
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 0 - 0 0
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
BUGOY 2
SWEATER
ROLLY ZABALA
2010
1 - 0
MGC MARKAS
HATCH ROUNDHEAD CROSS
MARK CASTRO
2020
2
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2170
1 - 0
JCB GAMEFARM
GOLDEN BOY
JASON BAUTISTA
2175
3
PLB REDLAKES GF
KELSO
PERCY BURGOS / RAMIL VICENCIO / MICHAEL PINERO
1900
1 - 0
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
BOSTON ROUNDHEAD / KELSO
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
1910
4
BLUEFIRE ARYA SKY
SWEATER
NIO ASISTIO
2080
0 - 1
PROTOLYTE / SAMAHAN OTB
GERALD CALIVOSO AND XAVIER RIVERA
2080
5
DTM VIMVITE
LAHING MAGALING
DR. TED MACADAGDAG
2140
0 - 1
KOBE BRYANT LOMI HAUS 1
RUEL / AMBER MONTALES
2135
6
AVIVA
SWEATER KELSO
ALBERT LIM
1920
0 - 1
SINGLE STROKE
RADIO
ADRIANNE PORICALLAN
1920
7
3 KINGS 1
SWEATER
NESTOR SORIANO
2150
0 - 1
ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2155
8
RNC DINGRAS
RNC GREY
REN CASTRO
2165
1 - 0
FLAMEBIRD GAMEFARM BRGY. BUROL
KELSO SWEATER
MARK ANTHONY DICHOSO
2170
9
MJ ACE 28 1
MELSIMS DOM
FRANCISCO ZARASPE / RYAN PIÑON
2025
1 - 0
R2J AREZA
GOLD
D. AREZA / R. RABARA
2030
10
JERICO
SWEATER BOSTON
DOK RICO TORRES / JOSELITO FIGUEROA / RJH
2090
0.5 - 0.5
BLUE RAPTOP MAYA
BOSTON / GILMORE
ROMEL TAÑALA / BOGS / MIKE
2090
11
TEAM GREEN CALATAGAN
ML HATCH
JR BAUSTISTA
2125
1 - 0
PAG SUBOK LANG
SWEATER
BOBBY CRUZ / LONGHAIR
2130
12
JOKER
JOKER
2390
0 - 1
KINAMBUD V&V GF 1
KELSO
BONG VALLE
2390
13
THUNDERBIRD 1
CLARET ROUNDHEAD
JL ARANETA / S DIAZ
2145
0.5 - 0.5
MS GF 1
BUTCHER
MARCO SISON
2150
14
SUMMER SKYE
SWEATER GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
1985
1 - 0
BLACK LABEL
GOLDEN BOY SWEATER
ANTONIO ALERIA
1995
15
PLB REDLAKES GF / PAREKOY
SWEATER
PERCY BURGOS / EMON ENTOC
1970
0.5 - 0.5
BLUEFIRE ANTONINO
SWEATER
NIO ASISTIO
1970
16
ALPI GF
BLUEFACE
AL PINEDA / JUN ROXAS
2245
0 - 1
RAWLANDZ
MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO
2245
17
JA RDC
SWEATER
JOSEPH AQUINO
2375
0.5 - 0.5
GREEN MONARCH
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2400
18
362 JCD MASILAG
MELSIMS GREY
CHARLY AZUCENA
2285
0 - 1
3 KINGS 2
SWEATER
NESTOR SORIANO
2280
19
ANINO NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS / MIKE OCHANGCO
2290
0 - 1
GREENDAY
5K
BAUTISTA BROS
2295
20
JGLB KING EUMER SET PRO
MELSIMS
JACK SERILLA / JUNIE BASA
2305
0 - 1
BB KOLOKOY
LEMON
HENRY CHUA / RYAN PIÑON
2305
21
ARLO 1
ALBANI
RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA
2035
1 - 0
HIM
SWEATER
WILFREDO HIMPISAO
2035
22
KINAMBUD V&V GF
DOME
BONG VALLE
2090
-
PET GAMEFARM
RED
TONYPET DOMINGO
2090
23
3 KINGS 1
SWEATER
NESTOR SORIANO
2260
1 - 0
BUGOY 2
SWEATER
ROLLY ZABALA
2260
24
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2215
0 - 1
MGC MARKAS
HATCH ROUNDHEAD CROSS
MARK CASTRO
2220
25
PROTOLYTE / SAMAHAN OTB
GERALD CALIVOSO AND XAVIER RIVERA
2220
0 - 1
JCB GAMEFARM
MELSIMS
JASON BAUTISTA
2225
26
RNC DINGRAS
SWEATER CROSS
REN CASTRO
1980
1 - 0
PLB REDLAKES GF
KELSO
PERCY BURGOS / RAMIL VICENCIO / MICHAEL PINERO
1980
27
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
PURE YELLOW LEGGED HATCH
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
2080
1 - 0
SUMMER SKYE
SWEATER GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
2085
28
BLUEFIRE ARYA SKY
BROWN RED
NIO ASISTIO
2275
1 - 0
AVIVA
MELSIMS BLACK
ALBERT LIM
2280
29
DTM VIMVITE
LAHING MAGALING
DR. TED MACADAGDAG
2030
0 - 1
R2J AREZA
SWEATER
D. AREZA / R. RABARA
2030
30
KOBE BRYANT LOMI HAUS 1
RUEL / AMBER MONTALES
2120
0.5 - 0.5
JERICO
SWEATER BOSTON
DOK RICO TORRES / JOSELITO FIGUEROA / RJH
2110
31
THUNDERBIRD 1
CLARET ROUNDHEAD
JL ARANETA / S DIAZ
2230
0 - 1
ALPI GF
KELSO
AL PINEDA / JUN ROXAS
2240
32
3 KINGS 2
SWEATER
NESTOR SORIANO
2260
1 - 0
KINAMBUD V&V GF 1
KELSO
BONG VALLE
2260
33
JGLB KING EUMER SET PRO
SWEATER / KELSO
JACK SERILLA / JUNIE BASA
2205
1 - 0
ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2210
34
HIM
SWEATER
WILFREDO HIMPISAO
1940
0 - 1
SINGLE STROKE
GILMORE
ADRIANNE PORICALLAN
1945
35
ANINO NG ARAW
HATCH
JUN OLIVEROS / MIKE OCHANGCO
2290
0 - 1
FLAMEBIRD GAMEFARM BRGY. BUROL
KELSO SWEATER
MARK ANTHONY DICHOSO
2295
36
PLB REDLAKES GF / PAREKOY
SWEATER / BLACK
PERCY BURGOS / EMON ENTOC
2065
0 - 1
MJ ACE 28 1
KELSO
FRANCISCO ZARASPE / RYAN PIÑON
2065
37
MS GF 1
BLACK
MARCO SISON
2165
1 - 0
BLUE RAPTOP MAYA
BOSTON / GILMORE
ROMEL TAÑALA / BOGS / MIKE
2165
38
ARLO 1
ALBANI
RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA
2190
1 - 0
BLACK LABEL
GOLDEN BOY SWEATER
ANTONIO ALERIA
2180
39
GREENDAY
SWEATER
BAUTISTA BROS
2160
1 - 0
KINAMBUD V&V GF
DOME
BONG VALLE
2155
40
TEAM GREEN CALATAGAN
5K
JR BAUSTISTA
1945
1 - 0
BLUEFIRE ANTONINO
SWEATER
NIO ASISTIO
1955
41
BB KOLOKOY
CARDINAL KELSO
HENRY CHUA / RYAN PIÑON
2380
1 - 0
GREEN MONARCH
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2400
42
PAG SUBOK LANG
SWEATER
BOBBY CRUZ / LONGHAIR
2230
0 - 1
3 KINGS 2
SWEATER
NESTOR SORIANO
2230
43
RAWLANDZ
MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO
2195
1 - 0
R2J AREZA
GOLD
D. AREZA / R. RABARA
2195
44
BUGOY 2
SWEATER
ROLLY ZABALA
2370
1 - 0
JA RDC
WHITE
JOSEPH AQUINO
2360
45
362 JCD MASILAG
THOMPSON WHITE
CHARLY AZUCENA
2060
0 - 1
JGLB KING EUMER SET PRO
GREY
JACK SERILLA / JUNIE BASA
2065
46
MJ ACE 28 1
LEMON
FRANCISCO ZARASPE / RYAN PIÑON
2265
0 - 1
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2265
47
MGC MARKAS
HATCH ROUNDHEAD CROSS
MARK CASTRO
2300
1 - 0
3 KINGS 1
SWEATER
NESTOR SORIANO
2300
48
PET GAMEFARM
RED
TONYPET DOMINGO
2270
1 - 0
ARCHERS
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2275
49
GREENDAY
LEMON
BAUTISTA BROS
2095
0 - 1
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
5K SWEATER KELSO
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
2100
50
PLB REDLAKES GF
DOME
PERCY BURGOS / RAMIL VICENCIO / MICHAEL PINERO
2040
0.5 - 0.5
FLAMEBIRD GAMEFARM BRGY. BUROL
KELSO
MARK ANTHONY DICHOSO
2055
51
HIM
SWEATER
WILFREDO HIMPISAO
2120
1 - 0
PROTOLYTE / SAMAHAN OTB
GERALD CALIVOSO AND XAVIER RIVERA
2125
52
JERICO
SWEATER BOSTON
DOK RICO TORRES / JOSELITO FIGUEROA / RJH
2160
0.5 - 0.5
DTM VIMVITE
LAHING MAGALING
DR. TED MACADAGDAG
2160
53
BLACK LABEL
GOLDEN BOY SWEATER
ANTONIO ALERIA
2180
1 - 0
BLUEFIRE ARYA SKY
KELSO HATCH
NIO ASISTIO
2185
54
GREEN MONARCH
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2335
0 - 1
KINAMBUD V&V GF 1
KELSO
BONG VALLE
2335
55
JCB GAMEFARM
GOLDEN BOY
JASON BAUTISTA
2215
0 - 1
BB KOLOKOY
DOM
HENRY CHUA / RYAN PIÑON
2215
56
KOBE BRYANT LOMI HAUS 1
RUEL / AMBER MONTALES
2325
0 - 1
ALPI GF
BLUEFACE
AL PINEDA / JUN ROXAS
2330
57
SUMMER SKYE
SWEATER GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
2205
1 - 0
AVIVA
SWEATER KELSO
ALBERT LIM
2200
58
SINGLE STROKE
SWEATER
ADRIANNE PORICALLAN
2085
1 - 0
THUNDERBIRD 1
HATCH / GREY
JL ARANETA / S DIAZ
2085
59
PET GAMEFARM
GRAY
TONYPET DOMINGO
2005
1 - 0
PLB REDLAKES GF / PAREKOY
SWEATER /WHITE
PERCY BURGOS / EMON ENTOC
2000
60
KINAMBUD V&V GF
DOME
BONG VALLE
2090
0 - 1
TEAM GREEN CALATAGAN
CHOCO
JR BAUSTISTA
2085
61
BLUEFIRE ANTONINO
SWEATER
NIO ASISTIO
2055
0.5 - 0.5
362 JCD MASILAG
ROUNDHEAD
CHARLY AZUCENA
2055
62
BLUE RAPTOP MAYA
BOSTON / GILMORE
ROMEL TAÑALA / BOGS / MIKE
2135
1 - 0
RNC DINGRAS
SWEATER CROSS
REN CASTRO
2130
63
MS GF 1
BUTCHER
MARCO SISON
2170
0.5 - 0.5
RAWLANDZ
MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO
2170
64
PAG SUBOK LANG
SWEATER
BOBBY CRUZ / LONGHAIR
2105
0 - 1
ANINO NG ARAW
BLACK
JUN OLIVEROS / MIKE OCHANGCO
2110
65
JA RDC
HATCH
JOSEPH AQUINO
2285
0 - 1
ARLO 1
ALBANI
RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA
2285