SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
RB SAKURA RONNIE BELGA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
TEAM BMJ BADONG / HOMER & B. GAMILLA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 6
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
BOLBOK NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
KINAMBUD V&V GF 1 BONG VALLE 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5.5
MT. BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B. ANDRADE JR 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 1 5.5
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON NOE M. REVILLA / JAY PATDU 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
AJM GRIFFIN GF KEN FALSIS 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
DANNY AND BEBOT KENNEDY TAN AND DANNY 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
MUSANG ONNIE TAN / REMCAR TIMBOL 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 5
NOEL 337 . JL CRYSTAL GF NOEL LEE / JAIME LEE 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
SCARLET IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 5
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 5
THE RED SAINT JSTA CRUZ 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
BM SAN ISIDRO - LANTIC RENATO VILAR / BOY MIAYO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 4
CAPTAIN CAPT. RAUL PANIZAL 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
EC LANDWIN ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
GENJENNY EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GENJENNY 1 EUGENIO (GENE) PEREZ 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 4
GKD VER DIMARANAN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
GOLDEN GF TIRSO RAMOS 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
HBD ESPM ED MASCARIÑA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
J.D. PAAWA J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
JDT GF STORM JOEL TUNAY 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0.5 4
JETHRO - B JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 4
KINAMBUD 2 BONG VALLE 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0.5 - 1 - 0 4
MMDC / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0.5 - 1 4
MS GF 1 MARCO SISON 0.5 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 - 1 4
NNL BROS 2325 NOEL AT NOLAN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
PWT MASTER VICTOR MARIANO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
QUEEN LETTY LETICIA E. TALIDRO 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 4
RASTAG JURRY TAGNIA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
RED DRAGON POWER MAXX 1 RODOLFO JACELA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 4
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
REDBULL C ATTY. CARLOS TUMPALAN 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
ROBERT KING / BPGF - RJ27 / NAT 28 ENGR. GARCIA / MR. RUSSEL JOCSON / MR. NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
SB JELO JOSED OCA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
TEAM LEXI 1 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
YELLOW ROSE BALAYONG RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 1 - 0.5 4
BUENAS DIAS PETE / MIKE & ARCH. PETER BUENDIA 0.5 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
DON PAOLO 318.DH JUN BUNDA & DANNY HALILI 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3.5
GD AM GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO & DANTE M. 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 3.5
JGLB KING EUMER SET PRO JACK SERILLA / JUNIE BASA 0 - 1 - 1 - 0.5 - 1 - 0 - 0 3.5
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN MR. ANTONIO S. QUILATAN JR. 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 0 - 1 3.5
MGC MARKAS MARK CASTRO 0 - 1 - 1 - 0.5 - 0 - 1 - 0 3.5
NAF RENATO VILAR / NELSON ACSAY 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3.5
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0 3.5
RNC DINGRAS REN CASTRO 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 3.5
TIGER BLADE GF MARK GONZALES 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 3.5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 3.5
3 KINGS 2 NESTOR SORIANO 1 - 1 - 1 3
ADVANCE HPPY BDAY JHO ERWIN P. LOVEDORIAL 1 - 1 - 1 3
ALPI GF AL PINEDA / JUN ROXAS 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 3
ARLO 1 RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 1 - 1 - 1 3
BB KOLOKOY HENRY CHUA / RYAN PIÑON 1 - 1 - 1 3
BJB BOBBY DOMAGTOY / JHUN ELARMO / BONG ESPINO 1 - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
BOSS ETHAN R. ESPINO 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0.5 - 0 - 0 3
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 3
DIANA GOLD BAR ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
ES TOTOY BIBO NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR. 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
FDG CUYAPO 2 FIDEL DE GUZMAN 1 - 1 - 1 3
GREENDAY BAUTISTA BROS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
GREENGOLD DOS ROD ADVINCULA 1 - 1 - 1 3
JDT GF SKY JOEL TUNAY 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JMC THUNDER MOUNTAIN 1 MARK AGUAS 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
JPC MAJESTIC 2 PHILIP NERI 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO 1 - 1 - 1 3
LMB / ELP - KEANDRA LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
M4 ARCE JACKBULL RICHARD ARCE / MELVIN FORTUNA 1 - 1 - 1 3
MP MALDITO 21ST ARJAE MANEZ 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
MSH REDWINGS ENGR. NICK MAMARIL / EDGAR GRANADOS 1 - 1 - 1 3
P.M / THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
PONGGO F RONNIE REYES / KF & ROY REYES 1 - 1 - 1 3
PUTING TENGA JB VINLUAN 1 - 1 - 1 3
SALDUA BROS 2 ABET SALDUA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 3
SEPTEMBER BORN 1956 NICOMEDES S. LINSANGAN 1 - 1 - 1 3
SINGLE STROKE ADRIANNE PORICALLAN 1 - 1 - 1 3
SPF RAS SIMEON HECTOR SAN PEDRO 1 - 1 - 1 3
TEAM GREEN CALATAGAN JR BAUSTISTA 1 - 1 - 1 3
TONY AT KATY TONY YASAY / COL. KATY KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
UNITED COLORS OF AMULET SANTI SOLIS 1 - 1 - 1 3
VICTORY D FARM JUL 9 FK SA SJC VAL DIZON 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 3
WV - GF WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
WV GF-2 WALTER VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 0.5 - 1 - 1 2.5
CHARLIZE AND KEIRA TONY HERNANDEZ 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0.5 2.5
GREENGOLD UNO ROD ADVINCULA 0.5 - 1 - 1 2.5
HARING BASTOS KON. ALDWIN GARCIA 1 - 1 - 0.5 2.5
RAWLANDZ MONCHING MEDALLA + ROLAND BALIAO 1 - 1 - 0.5 2.5
VIVA PENAFRANCIA MARITES ZERRUDO 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 2.5
BLUE RAPTOR MAYA ROMEL H. TANALA / BOGS / MIKE 1 - 1 - 0 2
BUGOY ROLLY ZABALA 0 - 1 - 1 2
BUGOY 2 ROLLY ZABALA 1 - 0 - 1 2
DR FIXIT WATERPROOFING EXPERTS CHARLIE CHAN 0 - 1 - 1 2
GTL GF BUGTONG GRANDY LANTIN 1 - 1 - 0 2
JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 1 - 1 2
KOBE BRYANT LOMI HAUS AMBER / RUEL MONTALES 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS 1 ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 1 - 0 2
MJ ACE 28 1 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PIÑON 1 - 1 - 0 2
MOUNTAIN RANGERS F. PUNZALAN JR 1 - 1 - 0 2
MS GF MARCO SISON 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
NSL GAMEFARM NICOMEDES S. LINSANGAN 0 - 1 - 1 2
PERFECT COMBINATION CARLO MIJARES / MIKE ALVAREZ 1 - 0 - 1 2
PERFECT COMBINATION 1 CARLO MIJARES / MICHAEL ALVAREZ 1 - 1 - 0 2
PET GAMEFARM TONYPET DOMINGO - 1 - 1 2
PRINCE RAMSES PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 1 2
RYGEL MA CUTE R. MALANGEN 1 - 1 - 0 2
SPARTANS 2020 REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
SUBOK LANG RICHIE ROBES 1 - 1 - 2
SUPERMAN JEJSSIE DE VEYRA 1 - 0 - 1 2
WHITE ROCK 2 VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 0 2
BLISSFUL HONEY YU 1 - 0.5 - 0 1.5
BLUE RAPTOP MAYA ROMEL TAÑALA / BOGS / MIKE 0.5 - 0 - 1 1.5
FDG CUYAPO 1 FIDEL DE GUZMAN 0.5 - 0 - 1 1.5
FLAMEBIRD GAMEFARM BRGY. BUROL MARK ANTHONY DICHOSO 0 - 1 - 0.5 1.5
JERICO DOK RICO TORRES / JOSELITO FIGUEROA / RJH 0.5 - 0.5 - 0.5 1.5
JETHRO - A JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 1 - 0 - 0.5 1.5
JEWEL GF CRISTOPHER BONZA / JLITO RABINO 0.5 - 0 - 1 1.5
KIMUBAIN WARRIORS AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO 0.5 - 0 - 1 1.5
KOBE BRYANT LOMI HAUS 1 RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0.5 - 0 1.5
LANCE 5 DANNY ESPINOSA 0.5 - 0 - 1 1.5
LUCKY J 10 JEROME TORRES 0.5 - 1 - 0 1.5
NORTHERN FEATHER EDGAR GO 1 - 0 - 0.5 1.5
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0.5 - 1 1.5
PLB REDLAKES GF PERCY BURGOS / RAMIL VICENCIO / MICHAEL PINERO 1 - 0 - 0.5 1.5
SAKSAK SALAG LARRY CARINO 1 - 0.5 - 0 1.5
SALAMAT LORD EDISON CEPEDA 0 - 0.5 - 1 1.5
SALDUA BROS 1 ABET SALDUA 0 - 0.5 - 1 1.5
SUGAR 75 DON PACUNDO 0.5 - 0 - 1 1.5
TEAM MOSIC JUAN PAULO RAMOS & B. GAMILLA 1 - 0 - 0.5 1.5
THUNDERBIRD JL ARANETA / S. DIAZ 1 - 0.5 - 0 1.5
WV GF-3 WALTER VILLANUEVA 0.5 - 1 - 0 1.5
YELLOW ORANGE DOK RICO TORRES / ROGER CAUINIAN /JOSELITO FIGUEROA/RJH 0 - 1 - 0.5 1.5
3 KINGS 1 NESTOR SORIANO 0 - 1 - 0 1
3LLIUM MAD SCIENCE JOJO MARASIGAN / EDIL CHUA / J TOLENTINO 0 - 1 - 0 1
656 GALOS RICHER MOLDEZ 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 1 CHITO POLINTAN 0 - 1 - 0 1
:) SMILEY 2 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 1 1
A . B @ HAPPY LANG GERALDO MALINIT 0 - 1 - 0 1
ADSAPU GIANT SLAYER AVIATOR GAMEFARM/CAPT. SONNY CRUZ/CAPT. THEO FORTE/DR. JOSEPH SARMIENTO 0 - 0 - 1 1
ANINO NG ARAW JUN OLIVEROS / MIKE OCHANGCO 0 - 0 - 1 1
ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 - 0 1
BALANGAW DENNIS DE LUZURIAGA / JUDD CAUNTAY 0 - 1 - 0 1
BANABA FARM BWENASWERTE EDWIN / JOEL / LITO EBORA 0 - 0 - 1 1
BATANG CALATAGAN ARNIE BREVA 0 - 1 - 0 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 0 - 0 - 1 1
BLACK LABEL ANTONIO ALERIA 0 - 0 - 1 1
BLUEFIRE ANTONINO NIO ASISTIO 0.5 - 0 - 0.5 1
BLUEFIRE ARYA SKY NIO ASISTIO 0 - 1 - 0 1
BULKAN TAAL RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 1 1
BULLETFIRE ARNOLD DIMAYUGA 1 - 0 - 0 1
CAPRE GRIFFIN GF KEN FALSIS 0 - 0 - 1 1
CIRCLE 8 GF GERONIMO SONA 111 1 - 0 - 0 1
DYNAMIC STAR RSA SAMUEL M. / ARNEL A. / LONGHAIR 0 - 1 - 0 1
EC SAN RAEL EDIL CABUNGCAL / VINCENT ESCARZA / ROLAND BALIAO 0 - 0 - 1 1
EVERGREEN JONAS NAVARRO / DOC PERRY/ VIRGILIO RAPE 0 - 1 - 0 1
FLAMEBIRD GAMEFARM MARK ANTHONY DICHOSO / ARTEMIO MAUNAHAN 1 - 0 - 0 1
GKD / EL NINO VER DIMARANAN 0 - 0 - 1 1
HIM WILFREDO HIMPISAO 0 - 0 - 1 1
JAILBIRD X JEB GAYANELO 1 - 0 - 0 1
JCB GAMEFARM JASON BAUTISTA 0 - 1 - 0 1
JDO GAMEFARM ATTY. JUN DE OCAMPO 0 - 1 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 1 - 0 - 0 1
JH MAAPAZ JON HERMOSO 0 - 1 - 0 1
JLB GAMEFARM ROGIE BIBOSO 0 - 1 - 0 1
JLC MAJESTIC JUN DELA CRUZ / PHILIP NERI 0 - 0 - 1 1
JMC THUNDER MOUNTAIN 2 MARK AGUAS 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK BUENAS DIAS ENGR. LLABARES / PETER BUENDIA 0 - 0 - 1 1
JPS PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
JRL ANTONIO B. LOYOLA JR. 0 - 0 - 1 1
K ADRIANE MARILYN CELESTE 0 - 1 - 0 1
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 0 - 1 1
KG SUMMER SKYE RENATO VILAR / KURT GELLI PESIGAN 0 - 1 - 0 1
LATERITE ENGR. CONRADO TAMBILOC / JK ESPIRITU 1 - 0 - 0 1
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 1 - 0 1
MJ ACE 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
MMDC / THUNDER BEE ONE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
MONCADA OTB / VIVA SAN PABLO ALVINDIA MAYOR BENITO E. AQUINO / FLOR MALLARI 0 - 0 - 1 1
MVM GF CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
ORAGON GANADOR MAX JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 0 - 0 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN TONY PET DOMINGO 0 - 0 - 1 1
PET GAMEFARM BRGY HILAITAN ILAYA TONY PET DOMINGO 0 - 1 - 0 1
PROTOLYTE / SAMAHAN OTB GERALD CALIVOSO AND XAVIER RIVERA 1 - 0 - 0 1
PWT MASTER 1 VICTOR MARIANO 1 - 0 - 0 1
R2J AREZA D. AREZA / R. RABARA 0 - 1 - 0 1
RIVER STATE GF EDWARD LOZANO 0 - 1 - 0 1
SAN JOSE GAME FARM ADIONG BORJA 0 - 0 - 1 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS / PATRICK SIOCHI 0 - 1 - 0 1
SKY DWELLER ERIC DUMAS / DON MONTERO 0 - 1 - 0 1
SUPER SLASHER ERIC RODRIGUEZ 0 - 0 - 1 1
SWEET KOLOKOY 777 DARWIN TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 0 1
TEAM LEXI 2 MARVIN MANUEL / BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 1 - 0 - 0 1
TRB BUNNY JUN BENEDICTO 0 - 0 - 1 1
TUKAYO / JF SABATAN FRANCIS GUILLANO / FRANCIS FRANCO 1 - 0 - 0 1
WHITE ROCK VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 0 - 1 - 0 1
WILD BLUE EGG DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 1 - 0 - 0 1
WILD DINOSAUR DARLITO DE GUZMAN / BARRY BARICAR 0 - 1 - 0 1
WRS RENE SANTOS AND D ARJUEJO 0 - 1 - 0 1
WV GF-1 WALTER VILLANUEVA 1 - 0 - 0 1
YELLOW ROSE ERNESTO D. BETITA / RICHARD HARRIS / WILBERT LEBLANC 0 - 0 - 1 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0 - 0 - 0.5 0.5
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 0.5 - 0 - 0 0.5
DTM VIMVITE DR. TED MACADAGDAG 0 - 0 - 0.5 0.5
GAROTTE 777 DARWIN TORRES 0.5 - 0 - 0 0.5
GREEN MONARCH ATTY. FELIX GATCHALIAN 0.5 - 0 - 0 0.5
JA RDC JOSEPH AQUINO 0.5 - 0 - 0 0.5
NCC GAMEFARM CHRISTIAN PANGANIBAN / NOEL PEÑA 0.5 - 0 - 0 0.5
PLB REDLAKES GF / PAREKOY PERCY BURGOS / EMON ENTOC 0.5 - 0 - 0 0.5
PURPLE HAZE A. BAGATSING 0.5 - 0 - 0 0.5
STONINO DE TAAL ENGR NERIO FRANI 0.5 - 0 - 0 0.5
THUNDERBIRD 1 JL ARANETA / S DIAZ 0.5 - 0 - 0 0.5
ARLO RAY ORTEGA / TONETTE LUZURIAGA 0 - 0 - 0 0
AVIVA ALBERT LIM 0 - 0 - 0 0
BAYONG ACES - SANTI EDISON CEPEDA 0 - 0 - 0 0
BAYONG ACES - TOLEE EDISON CEPEDA 0 - 0 - 0 0
BEBOT AND DANNY KENNEDY TAN AND DANNY 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A ANTONIO LAGDAMEO JR / JOEL OCSENA 0 - 0 - 0 0
DREAMCOCK REX REFAMONTE 0 - 0 - 0 0
HARGON GF HARLEM GONZALES 0 - 0 - 0 0
HEATX FEVICOL CHARLIE CHAN 0 - 0 - 0 0
JARVIS NOEL PAJARA 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD 1 BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD V&V GF BONG VALLE - 0 - 0 0
MR. TOPLESS / AD EGAY LATAG / ALBERT DIN 0 - 0 - 0 0
PAG SUBOK LANG BOBBY CRUZ / LONGHAIR 0 - 0 - 0 0
RASTAMAN 1 COCK DAYTIME DERBY SA PASAY APRIL 6 ANDRE PADILLA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA & ROLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
REDBULL D ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0
ST. NICHOLAS NAPOLEON ENGR. NICK MAMARIL 0 - 0 - 0 0
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 0 - 0 - 0 0
VIRJUN JUN MANGUERA 0 - 0 - 0 0
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
KANAWAYON CROSSES
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
2230
1 - 0
GREENDAY
SG
BAUTISTA BROS
2240
2
MS GF 1
GOLD
MARCO SISON
2185
1 - 0
CAPTAIN
YLH SWEATER
CAPT. RAUL PANIZAL
2185
3
KINAMBUD V&V GF 1
SWEATER DOM
BONG VALLE
2030
0.5 - 0.5
BOLBOK
NOMAR TAYTAYAN
2030
4
RASTAG
SWEATER
JURRY TAGNIA
2150
1 - 0
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ROUNDHEAD
MARK AGUAS
2155
5
YELLOW ROSE BALAYONG
GREY
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
2030
0 - 1
RB SAKURA
SWEATER
RONNIE BELGA
2035
6
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2080
1 - 0
LMB / ELP - KEANDRA
SWEATER
LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II
2080
7
QUEEN LETTY
SWEATER HATCH
LETICIA E. TALIDRO
2200
1 - 0
GKD
VER DIMARANAN
2200
8
HBD ESPM
YLH
ED MASCARIÑA
2325
1 - 0
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2330
9
JGLB KING EUMER SET PRO
JACK SERILLA / JUNIE BASA
2075
0.5 - 0.5
SCARLET
JOE GOODE GRAY
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
2075
10
MS GF
MS / BMJ CROSS
MARCO SISON
2075
0 - 1
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2080
11
KINAMBUD 2
SWEATER GILMORE
BONG VALLE
2200
0.5 - 0.5
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
ROUNDHEAD KELSO
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
2200
12
JETHRO - B
5K DINK
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2180
0 - 1
GENJENNY 1
RED YELLOW LEG
EUGENIO (GENE) PEREZ
2160
13
ALPI GF
BLUEFACE
AL PINEDA / JUN ROXAS
2160
1 - 0
ES TOTOY BIBO
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
2160
14
RNC DINGRAS
RNC WHITE
REN CASTRO
2115
1 - 0
JPC MAJESTIC 2
SWEATER HATCH
PHILIP NERI
2120
15
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAINS
JUN BUNDA & DANNY HALILI
2100
0 - 1
TEAM BMJ
SWEATER
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2110
16
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2320
0 - 1
SUMMER SKYE
GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
2320
17
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2005
0 - 1
CSS GF
GREY
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2010
18
MGC MARKAS
BLUEFACE CROSS
MARK CASTRO
1990
0.5 - 0.5
YELLOW ROSE BALAYONG
DOME
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
2000
19
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
ROUNDHEAD CROSS
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
2290
1 - 0
CAPTAIN
SWEATER
CAPT. RAUL PANIZAL
2290
20
GREENDAY
SG
BAUTISTA BROS
2110
0 - 1
KINAMBUD V&V GF 1
SWEATER DOM
BONG VALLE
2110
21
RB SAKURA
SWEATER
RONNIE BELGA
2080
1 - 0
MS GF 1
BUTCHER
MARCO SISON
2090
22
BOLBOK
NOMAR TAYTAYAN
2120
1 - 0
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ROUNDHEAD
MARK AGUAS
2130
23
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2220
0 - 1
RASTAG
GREY
JURRY TAGNIA
2225
24
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2400
0 - 1
QUEEN LETTY
SWEATER HATCH
LETICIA E. TALIDRO
2400
25
GENJENNY 1
RED YELLOW LEG
EUGENIO (GENE) PEREZ
1945
0 - 1
GKD
VER DIMARANAN
1945
26
HBD ESPM
YLH
ED MASCARIÑA
2250
0 - 1
JGLB KING EUMER SET PRO
JACK SERILLA / JUNIE BASA
2240
27
ALPI GF
SWEATER
AL PINEDA / JUN ROXAS
1900
0 - 1
SCARLET
YLH
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
1900
28
LMB / ELP - KEANDRA
SWEATER
LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II
1930
0 - 1
YELLOW ROSE BALAYONG
RED
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
1940
29
SUMMER SKYE
SWEATER GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
2330
1 - 0
MS GF
MS / BMJ CROSS
MARCO SISON
2340
30
ES TOTOY BIBO
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
2095
0 - 1
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2110
31
RNC DINGRAS
RNC WHITE
REN CASTRO
2195
0.5 - 0.5
KINAMBUD 2
SWEATER GILMORE
BONG VALLE
2190
32
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
SWEATER KELSO
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
2345
0 - 1
RB SAKURA
MCLEAN KELSO
RONNIE BELGA
2350
33
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2130
1 - 0
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2130
34
RASTAG
SWEATER
JURRY TAGNIA
2215
0 - 1
JETHRO - B
MUFF
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2215
35
BOLBOK
NOMAR TAYTAYAN
1950
1 - 0
JPC MAJESTIC 2
SWEATER HATCH
PHILIP NERI
1970
36
TEAM BMJ
ROUNDHEAD
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2120
1 - 0
MGC MARKAS
BLUEFACE CROSS
MARK CASTRO
2120
37
KINAMBUD V&V GF 1
SWEATER DOM
BONG VALLE
2150
1 - 0
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAINS
JUN BUNDA & DANNY HALILI
2150
38
CAPTAIN
SWEATER
CAPT. RAUL PANIZAL
2215
1 - 0
CSS GF
SWEATER
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2220
39
MS GF 1
BLACK
MARCO SISON
2275
0 - 1
LMB / ELP - KEANDRA
DOME
LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II
2270
40
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2115
0 - 1
GREENDAY
SG
BAUTISTA BROS
2115
41
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
ROUNDHEAD CROSS
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
2345
0 - 1
KINAMBUD 2
SWEATER GILMORE
BONG VALLE
2340
42
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ROUNDHEAD
MARK AGUAS
2320
1 - 0
HBD ESPM
SWEATER
ED MASCARIÑA
2315
43
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2285
0 - 1
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2270
44
GKD
VER DIMARANAN
2205
1 - 0
ALPI GF
BLUEFACE
AL PINEDA / JUN ROXAS
2210
45
JPC MAJESTIC 2
SWEATER HATCH
PHILIP NERI
2060
0 - 1
QUEEN LETTY
SWEATER HATCH
LETICIA E. TALIDRO
2075
46
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2330
1 - 0
MS GF
RH CROSS
MARCO SISON
2330
47
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2370
1 - 0
JGLB KING EUMER SET PRO
JACK SERILLA / JUNIE BASA
2365
48
SCARLET
YLH
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
2055
1 - 0
CSS GF
SWEATER
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2070
49
JETHRO - B
MELSIMS
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2050
0 - 1
ES TOTOY BIBO
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
2055
50
GENJENNY 1
RED YELLOW LEG
EUGENIO (GENE) PEREZ
2020
0 - 1
BOLBOK
NOMAR TAYTAYAN
2020
51
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
SWEATER KELSO
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
2290
0 - 1
MS GF 1
HATCH GREY
MARCO SISON
2290
52
TEAM BMJ
SWEATER ROUNDHEAD
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2010
1 - 0
RNC DINGRAS
RNC WHITE
REN CASTRO
2015
53
YELLOW ROSE BALAYONG
DOME
RUEL ATIENZA / NOEL FUNDAN
2040
0.5 - 0.5
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAINS
JUN BUNDA & DANNY HALILI
2050
54
GKD
VER DIMARANAN
2175
0 - 1
MGC MARKAS
BLUEFACE CROSS
MARK CASTRO
2180
55
QUEEN LETTY
HATCH GREY
LETICIA E. TALIDRO
2315
0 - 1
SUMMER SKYE
SWEATER GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
2310
56
888 HOUSE AND LOT / RED AND GOLD DRAGON
ROUNDHEAD CROSS
NOE M. REVILLA / JAY PATDU
2265
1 - 0
MS GF
MS / BMJ CROSS
MARCO SISON
2255
57
KINAMBUD V&V GF 1
SWEATER DOM
BONG VALLE
2190
1 - 0
RASTAG
SWEATER
JURRY TAGNIA
2190
58
RB SAKURA
SWEATER
RONNIE BELGA
1915
1 - 0
GREENDAY
SG
BAUTISTA BROS
1920
59
CAPTAIN
YLH SWEATER
CAPT. RAUL PANIZAL
2195
1 - 0
J.D. PAAWA
J. DIMAUNAHAN / LITO EBORA
2200
60
JMC THUNDER MOUNTAIN 1
CLARET ROUNDHEAD
MARK AGUAS
2025
0 - 1
TEAM BMJ
SWEATER ROUNDHEAD
BADONG / HOMER & B. GAMILLA
2025
61
LMB / ELP - KEANDRA
SWEATER
LEE MARK BOCO / JOSE RODERICK RANOLA II
2185
0 - 1
JETHRO - B
5K DINK
JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA
2185
62
DIANA GOLD BAR
SWEATER ROUNDHEAD
ANTONIO ALERIA
2390
0 - 1
JMN DANNA ALECTRYON / TENTEN
SWEATER
MR. ANTONIO S. QUILATAN JR.
2390
63
JGLB KING EUMER SET PRO
JACK SERILLA / JUNIE BASA
1975
0 - 1
JPC MAJESTIC 2
SWEATER HATCH
PHILIP NERI
1975
64
MGC MARKAS
BLUEFACE CROSS
MARK CASTRO
2390
0 - 1
HBD ESPM
SWEATER
ED MASCARIÑA
2395
65
SCARLET
RH
IAN DE GUZMAN AND JHUNE DE CASTRO
2055
1 - 0
EC LANDWIN
ELMER CABUNGAL / EDIL CABUNGCAL / MONCHING MEDALLA
2060
66
TOP OF THE LINE 1
GRADED ASIL
BORGY ZOLETA
2040
0.5 - 0.5
CHARLIZE AND KEIRA
TONY HERNANDEZ
2040
67
SUMMER SKYE
SWEATER GILMORE
RENATO VILAR / KURT PESIGAN / JMC
2135
1 - 0
KINAMBUD 2
SWEATER GILMORE
BONG VALLE
2145
68
CSS GF
SWEATER
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR
2135
0 - 1
GENJENNY 1
RED YELLOW LEG
EUGENIO (GENE) PEREZ
2135
69
ES TOTOY BIBO
NORIEL MIRANDA / JESSIE COMIA JR.
2090
0 - 1
DON PAOLO 318.DH
LEMON STRAINS
JUN BUNDA & DANNY HALILI
2090
70
RNC DINGRAS
RNC WHITE
REN CASTRO
1900
-
ALPI GF
SWEATER
AL PINEDA / JUN ROXAS
1900