SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
216 WESTSPRING POLARIS RBD CAPT. NEMESIO D. DESALES 1 - 1 - 1 3
ARTQUEL GF / SUERTES HARDROCK / REDLAKES PLB ARTHUR V. PAULE / MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 1 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE 1 NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BOLBOK MARVIN PEREZ / NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 1 3
BORIAS WARRIORS RENATO VILAR / JOSEPH ZOHAN ABALLE 1 - 1 - 1 3
CZAR - CBGF / LONGHAIR CECILLANO BROS 1 - 1 - 1 3
EDSELEK@CHRIS PURPLE MANNY DE GUZMAN AND CHRIS SIOSON 1 - 1 - 1 3
EVO & YSANG GF WELMER LIMSIACO 1 - 1 - 1 3
FTE FANTASTIC FERDIE EUSEBIO 1 - 1 - 1 3
GOD OF WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 1 3
GUSTILO GF ELOY AND LEO VALENCIANO 1 - 1 - 1 3
HURRICANE BERNARD CABILING / MARK AGUAS 1 - 1 - 1 3
JA PG JOSEPH AQUINO 1 - 1 - 1 3
KATY LANG COL. KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
MAAPAZ JON HERMOSO 1 - 1 - 1 3
MAD SCIENCE 3LLIUM JAY TOLENTINO / EDIL CHUA / JOJO MARASIGAN 1 - 1 - 1 3
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 1 3
R2J JRAB J & R RABARA 1 - 1 - 1 3
SAKSAK SALAG LARRY CARIÑO 1 - 1 - 1 3
SHOUT TIGER ROLLY ZABALA 1 - 1 - 1 3
SILVER WIND 2020 -1 TED TAN / A. ABUNDO 1 - 1 - 1 3
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 1 3
SUPER SLASHER 1 ERIC RODRIGUEZ / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 1 3
THUNDERBIRD JL ARANETA / S DIAZ 1 - 1 - 1 3
TR SUPER SLASHER JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 1 3
AC TRIPLE A-2 JOVITO JAMELANO / JAMES JAMELANO 1 - 0.5 - 1 2.5
ARLII GF / SUERTES HARDROCK / REDLAKES PLB ARNEL ALFARO / MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 0.5 - 1 - 1 2.5
ARNIES ARNIE / MONET LAO 1 - 1 - 0.5 2.5
BALAYONG NOEL FUNDAN 1 - 1 - 0.5 2.5
BONGIGAN R MALANGEN 1 - 1 - 0.5 2.5
GREENDAY JASON BAUTISTA 1 - 0.5 - 1 2.5
HAPPY B-DAY TROY / ETON GF LARRY REYES 1 - 1 - 0.5 2.5
JOEY AND SON ENGR. SONNIE MAGTIBAY AND JOEY 1 - 1 - 0.5 2.5
LAGALAG WINE RED JOEY LICON 1 - 1 - 0.5 2.5
SAN ANTONIO NEBBA GLADIATOR LARRY BAUTISTA / JOEL JAVIER / THEO FORTE 0.5 - 1 - 1 2.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 1 - 0.5 2.5
TRIPLE A A LAGDAMEO / JOEL OCSENA 1 - 0.5 - 1 2.5
A @ B GERALDO A. MALINIT 0 - 1 - 1 2
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO 1 - 0 - 1 2
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 1 - 0 2
AJD DINDO RIVERA & ARJAY SALANGSANG 1 - 1 - 0 2
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 0 - 1 - 1 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 2
BANTAM FESTIVAL JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 1 - 1 2
BOSS BOGIE BOGIE TENORIO & NOGAT DE OCAMPO 0 - 1 - 1 2
BUTCHER'S VILLE TEROY AND ADRIAN RAMOS 0 - 1 - 1 2
BUTCHOK DENNIS LONTOC / VER LONTOC 0 - 1 - 1 2
CNP SKCS USN / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 1 - 1 - 0 2
CONQUISTADOR TIMENG GELARSO / CELSO PANCHO / ROGER JAMISOLA 1 - 0 - 1 2
COVID-19 MANUEL SY 0 - 1 - 1 2
CP RAHAJWIN CESAR M. PEDRAJA 1 - 1 - 0 2
DOUBLE B WARRIORS 2 BERNARDO BIALA 1 - 1 - 0 2
EEG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 - 1 2
ERICK RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 2
ESV FARM EDGARGO S. VALMOCINA 1 - 0 - 1 2
GOLDEN J JOEL DANO / NOLI MONARES 1 - 0 - 1 2
GREEN ARCHER DR. R. FULGENCIO 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 1 2
GREENGOLD SPARTANS ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
GTL GF BUGTONG GRANDY LANTIN 1 - 1 - 0 2
JAILBIRD XI JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 2
JAT JOEL TIONGCO 1 - 1 - 0 2
JT SAN ANTONIO MAICA JEROME TORRES 0 - 1 - 1 2
K @ M WEEN WEEN / ALAGANG BUKID GERALDO M / JONG ALTAREZ 1 - 1 - 0 2
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 1 - 1 2
KAMAGONG 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 1 2
KOBIE MAC MARK AGUAS 0 - 1 - 1 2
LANGHAP SARAP DARWIN ONG TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 1 2
LEDDAS FARM PETER CAYANAN & DAN BELNAS 0 - 1 - 1 2
LET THE GOOD TIMES ROLL 1 QYGF ARIES BOY 2020 ZALDY BERROYA PADILLA / KAPITAN LOUIE LAZO 0 - 1 - 1 2
LET THE GOOD TIMES ROLL 2 RBL GF KAPITAN LOUIE LAZO / ZALDY BERROYA PADILLA 0 - 1 - 1 2
LIVEWIRE (LIGA) CLARISSA & JAP 1 - 1 - 0 2
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 0 - 1 - 1 2
MAYA ALEJANDRO TRINIDAD 1 - 0 - 1 2
MIGC ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 - 1 2
MMDC THUNDERBEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 1 - 0 2
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 1 - 0 2
MT. VICTORIA IX R. VILLANUEVA 1 - 0.5 - 0.5 2
ON THE LINE / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 1 - 0.5 - 0.5 2
PALPORIAN IAN PALICPIC 1 - 1 - 0 2
PANGIL NG FLAMEBIRD MARK ANTHONY DICHOSO / ASTOVEZA BROTHERS 1 - 1 - 0 2
PULANDUTA ARCH. RICKY AROLLADO 0 - 1 - 1 2
QUEZON QUEZON GLADIATORS VIC TIAMA 1 - 0 - 1 2
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
RON KHAEL RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 2
RRA DRAGON RAMON ATAYDE 1 - 0 - 1 2
SAN ANTONIO WARRIOR LARRY BAUTISTA / JOEL JAVIER / THEO FORTE 1 - 1 - 0 2
SAP TEKSAS GIE BORABIEN 0 - 1 - 1 2
SPARTANS GREENGOLD REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 2
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 2
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 2
TIGER SHOUT ROLLY ZABALA 1 - 1 - 0 2
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 2
TRB LSB JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1 2
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL. ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR 1 - 0 - 1 2
UNCLE JT CALIBRE JOJO B NISAY / JIMMY DUMALAOG 1 - 0.5 - 0.5 2
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 0 - 1 - 1 2
VIVA PENAFRANCIA / DIEGOS FARM MARITES ZERRUDO 1 - 0 - 1 2
VRF GAME FARM ENGR ED MASALAGA 1 - 1 - 0 2
WING FURY GF ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN EUSEBIO 1 - 0 - 1 2
ZEMD GF HAPPY BIRTHDAY WENDEL UY & MAR MEDZ BALAGTAS / WILLIAM CORONADO / DERRICK LEDESMA 1 - 1 - 0 2
"TIPOLO" 2 ATTY. L. VILLANUEVA / RICRIC BAUTISTA 1 - 0 - 0.5 1.5
CHRIS PURPLE "RELOAD PLUS" CHRISTOPHER SIOSON 0 - 0.5 - 1 1.5
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA III 0.5 - 0 - 1 1.5
CNP SKCS USN CRIS N. PEREA 1 - 0 - 0.5 1.5
GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 0 - 0.5 - 1 1.5
GREEN FOREST TIRSO V. RAMOS 0 - 1 - 0.5 1.5
JEC 11 DIAMON E. AGUILAR 0.5 - 1 - 1.5
JRA / CPO JHUN REYES / PONG ARAGON 1 - 0.5 - 0 1.5
KONTAG EDDIE MEDALLA 1 - 0 - 0.5 1.5
KOWEN MARCO MARK AGUAS 1 - 0 - 0.5 1.5
NDC JHUNE DE CASTRO / BEN ANDAYA 0 - 1 - 0.5 1.5
RCF GAMEFARM RAUL FLORES 0 - 0.5 - 1 1.5
RED AND BLUE A BIBOY SISON 0.5 - 1 - 0 1.5
RISING SUN MARLON / NELDA SALVADOR 1 - 0.5 - 0 1.5
STA ELENA ERWIN LOVEDORIAL / JORGE BRIONES 0 - 1 - 0.5 1.5
SUPER SLASHER 2 ERIC RODRIGUEZ 0.5 - 1 - 0 1.5
TEAM GREEN CALATAGAN JR. BAUTISTA 0 - 0.5 - 1 1.5
YESH AND NANAY ONNIE TAN 1 - 0.5 - 0 1.5
3 BROTHERS FRANCIS ARELLANO / FRANK 1 - 0 - 0 1
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0.5 - 0 - 0.5 1
ARC GUTARAN SAN LUIS ALLAN DECASTRO / IRISH DECASTRO / CYRIL JESALVA 0 - 0 - 1 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 1 - 0 - 0 1
BCO ROAN DI NA TUTO BEN ORTIS / BACOLOD JUN / BUDLAT JUN 1 - 0 - 0 1
BEG BRGY. LUMBANG G.F. / SLASHER 2 ELMER. BONG. CORONEL / DING HERRERA 0 - 1 - 0 1
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 0 1
CHRIS PURPLE "BITAMAX" CHRISTOPHER SIOSON 0 - 1 - 0 1
COMMODORE ARTHUR CAPADA 0 - 0 - 1 1
CONQUEROR TIMENG GELARSO / CELSO PANCHO / ROGER JAMISOLA 1 - 0 - 0 1
CREEK WARRIORS FLORENCE CAYAO 1 - 0 - 0 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
DANDANDAVE DOMING UY 1 - 0 - 0 1
DANDANDAVE GF DOMING UY 0 - 1 - 0 1
DIANA GOLD BAR ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 0 1
DON CERIO MARINO HERNANDEZ / DENNIS MATALA 1 - 0 - 0 1
DR FIX IT WATERPROOFING EXPERTO CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
EPC - SILANG EDISON CEPEDA 1 - 0 - 0 1
FEVICOL MARINES CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
GARROTTE DOUBLE R DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 0 - 0 1
GLOBAL CHERISH C.M.U CHITO UMALI / HENRY PAMENIANO 0 - 0 - 1 1
GOLDEN WINGS NJ JOEBERT ESCARDA / NOLI MONARES 0 - 0 - 1 1
HBD BOSS JUN JUN ELARMO / R. ESPINO 0 - 1 - 0 1
HBD NAY EMIL SAN JUAN / BARRY CHRISOSTOMO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD X2 JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JARVIS / PALABAN NOEL / JP PAJARA 1 - 0 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 0 - 1 - 0 1
JOE BLACK ENGR. ED LLBARES / ARCH PETE BUENDIA 0 - 1 - 1
JRJ TRIUMPH / RCB BASILAN APRIL 16 4 COCK CORON RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO 0 - 0 - 1 1
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PENAFLOR 0 - 0 - 1 1
KALTUGIN DARYL BROSOTO / ELMER BROSOTO 1 - 0 - 0 1
KAMAGONG 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 - 0 1
LWJON BALAGBAG R.MANAHAN / J.G 0 - 1 - 0 1
M.A. TENTEN / 524 UHQ MARCO ONRUBIA / ARSENIO SORONIO JR 1 - 0 - 0 1
MABOLO GF EDGAR SAMURAY 0 - 1 - 0 1
MAD SCIENCE ALPHA I JAY TOLENTINO / EDIL CHUA / JOJO MARASIGAN 0 - 1 - 0 1
MANTIS KAMA! KAMA! JUN G AND POKS 0 - - 1 1
MIANI THUNDERBEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
MVG MASIGASIG ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 1 - 0 1
NBMC R2J MARCH 4 1COCK ULUTAN SPC DANNY AREZA / RANDY RABARA - 0 - 1 1
NF / PADI ROY NOEL FELICIANO / ROY REYES 0 - - 1 1
OK FINE / CIRCLE 8 ZALDY BALUYO / GERONIMO SONA III 0 - 0 - 1 1
PAG-ASA GOLD ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA 0.5 - 0 - 0.5 1
PUSOY THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER 0 - 0 - 1 1
RANCHOTEL MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU 1 - 0 - 0 1
RBB E AND J ERWIN DIAMANTE / RAMON VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
REDONIE THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 0 - 1 1
SALDUA BROS A ABET SALDUA 0 - 1 - 0 1
SALDUA BROS B ABET SALDUA 1 - 0 - 0 1
SEMI-BROS / DASMA COL. RYAN SARIMOS 0 - 0 - 1 1
SILVER WIND 2020 - 2 TED TAN / A. ABUNDO 1 - 0 - 1
SKY DWELLER DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SPECIAL FLIGHT 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
VDR FARM 2 JULY 9 FK SA SJC VAL DIZON 0 - 1 - 0 1
WINE RED / MSC JOEY LICON / MANUEL S. CALILUNG 1 - 0 - 0 1
"TIPOLO" 1 ATTY. L. VILLANUEVA / ALLAN DORIA 0 - 0.5 - 0 0.5
656 GALLOS MR RICHER MOLDEZ 0 - 0.5 - 0 0.5
:) SMILEY 4 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0.5 0.5
A.A.D.A GAMEFARM / VIVA PENAFRANCIA BENJAMEM GLORY / MARITES ZERRUDO 0.5 - 0 - 0 0.5
AKO LANG TO REY MORLA 0.5 - 0 - 0 0.5
BEG BRGY. LUMBANG G.F. / SLASHER ELMER. BONG. CORONEL / DING HERRERA 0.5 - 0 - 0 0.5
DOUBLE B WARRIORS 1 BERNARDO BIALA 0 - 0.5 - 0 0.5
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 0 - 0.5 - 0 0.5
K ADRIANE MARILYN CELESTE 0 - 0.5 - 0 0.5
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC / CLARISSA SALAZAR 0 - 0 - 0.5 0.5
MANTIS HIGANTES JUN G AND POKS 0 - 0 - 0.5 0.5
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO 0 - 0 - 0.5 0.5
SPEED & POWER GF FMPUNZALAN 0 - 0.5 - 0 0.5
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 0 - 0 - 0.5 0.5
AC TRIPLE A-1 JOVITO JAMELANO / JAMES JAMELANO 0 - 0 - 0 0
BLUEFIRE 2 NIO ASISTIO 0 - 0 - 0 0
BPGF-RJ27 / NAT28 RUSSEL JOCSON / NINO ALLADIN TOLENTINO 0 - 0 - 0 0
DIANA GOLD BAR / LIBMANAN ANTONIO ALERIA 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A A LAGDAMEO / JOEL OCSENA 0 - 0 - 0 0
FIREHAWK JLC ENGR ROLAND MAGNAYE 0 - 0 - 0 0
JENIFACE ORLAND ANTONIO / FRANIS SILOS 0 - 0 - 0 0
JRA / PFLUGERVILLE JD J REYES / L DELFINADO 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
KUNEHO JOFFER HERMANO 0 - 0 - 0 0
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 0 - 0 0
MANG KANORR PANAMA WJ KEVIN / JODI / TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 0 0
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0 - 0 0
OKI DOC DR. PETER SALES 0 - 0 - 0 0
OVL / SPJ SUPER CAT-B SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA 0 - 0 - 0 0
PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA / ROLLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
ROBERT KYLE RENATO VILAR / MARK ROBERT ESCOTO 0 - 0 - 0 0
ROLIL ROLANDO MONTALES 0 - 0 - 0 0
SEVENSEAS CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
SPARTANS UNO REY BRIONES 0 - 0 - 0 0
SYUDAD SA MGA DIWATA ALLAN TOMIMBANG 0 - 0 - 0 0
T. R. SALVAHE TITO REYES 0 - 0 - 0 0
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 0 - 0 0
WRS , GMRL 1925 OTB RENE SANTOS 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
SUPER SLASHER 1
ERIC RODRIGUEZ / JOSE RODERICK RANOLA II
2130
1 - 0
OK FINE / CIRCLE 8
LEMON SWEATER
ZALDY BALUYO / GERONIMO SONA III
2135
2
LIVEWIRE 888
YLH
JAP GAGALAC / CLARISSA SALAZAR
2025
0 - 1
M.A. TENTEN / 524 UHQ
LEMON CROSS
MARCO ONRUBIA / ARSENIO SORONIO JR
2030
3
KAI JOEPEN
SWEATER
JUN SOSA / JOEY PENAFLOR
2245
0 - 1
EVO & YSANG GF
SWEATER / HATCH
WELMER LIMSIACO
2260
4
MIANI THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2240
0 - 1
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
2240
5
JA PG
SWEATER
JOSEPH AQUINO
2330
1 - 0
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY
RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO
2330
6
CNP SKCS USN / GSW GF
KELSO
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2275
1 - 0
GLOBAL CHERISH C.M.U
GILMORE SWEATER
CHITO UMALI / HENRY PAMENIANO
2285
7
TATA REY DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2395
1 - 0
JOKER
JOKER
2395
8
SUPER SLASHER 2
ERIC RODRIGUEZ
2120
0.5 - 0.5
RED AND BLUE A
BIBOY SISON
2120
9
LWJON BALAGBAG
R.MANAHAN / J.G
2320
0 - 1
JAT
GRADED CARMELO
JOEL TIONGCO
2330
10
BOLBOK
MARVIN PEREZ / NOMAR TAYTAYAN
1955
1 - 0
OVL / SPJ SUPER CAT-B
GILMORE
SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA
1960
11
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
1930
0 - 1
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER / HATCH
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
1940
12
PULANDUTA
WARHORS BLACK
ARCH. RICKY AROLLADO
2065
0 - 1
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2075
13
CIRCLE 8 GF
ROUNDHEAD SWEATER
GERONIMO P. SONA III
2165
0.5 - 0.5
PAG-ASA GOLD
KELSO
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2160
14
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2380
0 - 1
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2390
15
RED AND BLUE
BIBOY SISON
2025
0 - 1
LIVEWIRE (LIGA)
ARMALITE GREY
CLARISSA & JAP
2010
16
TR SUPER SLASHER
BLACK
JOSE RODERICK RANOLA II
2045
1 - 0
WRS , GMRL 1925 OTB
RENE SANTOS
2050
17
KAI ROJENCA
HATCH
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2110
0 - 1
CNP SKCS USN
ROUNDHEAD KELSO
CRIS N. PEREA
2120
18
JRJ TRIUMPH / RCB BASILAN APRIL 16 4 COCK CORON
RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO
2400
0 - 1
BALAYONG
DOM
NOEL FUNDAN
2400
19
PURA SANGRE
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2145
0 - 1
PALPORIAN
IAN PALICPIC
2145
20
OVL / SPJ SUPER CAT-B
WHITE KELSO
SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA
2035
0 - 1
TATA REY UNO
RED SPARTANS
REY BRIONES
2040
21
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
KELSO / WHITE
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
1900
1 - 0
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
1900
22
ANGRYBIRD SORSOGON
SWEATER
CYRIL JESALVA
2365
0 - 1
LWJON BALAGBAG
R.MANAHAN / J.G
2375
23
ESV FARM
EDGARGO S. VALMOCINA
2150
1 - 0
GLOBAL CHERISH C.M.U
MELSIM BLACK
CHITO UMALI / HENRY PAMENIANO
2150
24
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY
RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO
2100
0 - 1
SUPER SLASHER 1
ERIC RODRIGUEZ / JOSE RODERICK RANOLA II
2100
25
NDC
DINK / RUBLE
JHUNE DE CASTRO / BEN ANDAYA
2030
0 - 1
CNP SKCS USN / GSW GF
THOMPSON WHITE
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2035
26
KAI ROJENCA
SWEATER
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2000
1 - 0
KUNEHO
JOFFER HERMANO
1990
27
YESH AND NANAY
SWEATER CROSS
ONNIE TAN
2095
1 - 0
PAG-ASA GOLD
KELSO
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2095
28
RAF
HATCH / ROUNDHEAD
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
2240
0 - 1
LIVEWIRE (LIGA)
16 WAY ROUNDHEAD
CLARISSA & JAP
2245
29
OK FINE / CIRCLE 8
ROUNDHEAD KELSO
ZALDY BALUYO / GERONIMO SONA III
2160
0 - 1
EVO & YSANG GF
SWEATER / HATCH
WELMER LIMSIACO
2160
30
MIANI THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2310
1 - 0
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2310
31
RED AND BLUE
BIBOY SISON
1945
0 - 1
TR SUPER SLASHER
BLACK
JOSE RODERICK RANOLA II
1955
32
JA PG
SWEATER
JOSEPH AQUINO
2300
1 - 0
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
2300
33
JRJ TRIUMPH / RCB BASILAN APRIL 16 4 COCK CORON
RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO
2230
0 - 1
JAT
SWEATER / HATCH
JOEL TIONGCO
2230
34
PURA SANGRE
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2295
0 - 1
TATA REY UNO
RED SPARTANS
REY BRIONES
2300
35
ESV FARM
SWEATER / HATCH
EDGARGO S. VALMOCINA
2050
0 - 1
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER GREY
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
2050
36
CIRCLE 8 GF
ROUNDHEAD SWEATER
GERONIMO P. SONA III
2120
0 - 1
PULANDUTA
WARHORS
ARCH. RICKY AROLLADO
2125
37
RED AND BLUE A
BIBOY SISON
2125
1 - 0
CNP SKCS USN
WHITE KELSO
CRIS N. PEREA
2125
38
TR SUPER SLASHER
GREY
JOSE RODERICK RANOLA II
2165
1 - 0
LIVEWIRE 888
BIGTAIL HATCH
JAP GAGALAC / CLARISSA SALAZAR
2170
39
RANCHOTEL
MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU
2190
0 - 1
BOLBOK
MARVIN PEREZ / NOMAR TAYTAYAN
2195
40
BALAYONG
REG GREY
NOEL FUNDAN
1900
1 - 0
M.A. TENTEN / 524 UHQ
LEMON CROSS
MARCO ONRUBIA / ARSENIO SORONIO JR
1900
41
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
SWEATER
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
2060
0 - 1
KAI ROJENCA
SWEATER
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2060
42
TATA REY DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2365
0 - 1
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2350
43
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2200
0.5 - 0.5
YESH AND NANAY
SWEATER CROSS
ONNIE TAN
2200
44
CNP SKCS USN / GSW GF
THOMPSON WHITE
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2075
0 - 1
SUPER SLASHER 2
ERIC RODRIGUEZ
2080
45
WRS , GMRL 1925 OTB
RENE SANTOS
2100
0 - 1
JA PG
ROUNDHEAD
JOSEPH AQUINO
2100
46
PALPORIAN
IAN PALICPIC
2315
1 - 0
LWJON BALAGBAG
R.MANAHAN / J.G
2320
47
M.A. TENTEN / 524 UHQ
LEMON CROSS
MARCO ONRUBIA / ARSENIO SORONIO JR
1930
0 - 1
NDC
DINK / RUBLE
JHUNE DE CASTRO / BEN ANDAYA
1920
48
KUNEHO
JOFFER HERMANO
2315
0 - 1
ANGRYBIRD SORSOGON
SWEATER / KELSO
CYRIL JESALVA
2315
49
RAF
LEIPER GREY
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
1970
0 - 1
COMMODORE
ARTHUR CAPADA
1985
50
SUPER SLASHER 1
ERIC RODRIGUEZ / JOSE RODERICK RANOLA II
2130
1 - 0
KAI JOEPEN
DOM
JUN SOSA / JOEY PENAFLOR
2135
51
OK FINE / CIRCLE 8
DOME
ZALDY BALUYO / GERONIMO SONA III
2080
1 - 0
RED AND BLUE A
BIBOY SISON
2080
52
LIVEWIRE 888
BIGTAIL HATCH
JAP GAGALAC / CLARISSA SALAZAR
2090
0.5 - 0.5
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY
RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO
2085
53
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
2150
0 - 1
EVO & YSANG GF
SWEATER / HATCH
WELMER LIMSIACO
2150
54
ANGRYBIRD SORSOGON
SWEATER
CYRIL JESALVA
2265
1 - 0
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2260
55
BOLBOK
MARVIN PEREZ / NOMAR TAYTAYAN
2195
1 - 0
TATA REY UNO
RED SPARTANS
REY BRIONES
2200
56
OVL / SPJ SUPER CAT-B
GILMORE
SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA
2220
0 - 1
GOLDENKING
DR. HENRY FAJARDO / DANTE M
2200
57
PURA SANGRE
SWEATER
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2155
0 - 1
GLOBAL CHERISH C.M.U
MELSIM BLACK
CHITO UMALI / HENRY PAMENIANO
2155
58
JAT
SWEATER / HATCH
JOEL TIONGCO
2165
0 - 1
CIRCLE 8 GF
ROUNDHEAD SWEATER
GERONIMO P. SONA III
2165
59
PULANDUTA
W.H HATCH
ARCH. RICKY AROLLADO
2175
1 - 0
RED AND BLUE
BIBOY SISON
2170
60
LIVEWIRE (LIGA)
GINGER
CLARISSA & JAP
1940
0 - 1
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
KELSO / WHITE
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
1940
61
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2180
1 - 0
SUPER SLASHER 2
ERIC RODRIGUEZ
2185
62
CNP SKCS USN
SWEATER
CRIS N. PEREA
2270
0.5 - 0.5
PAG-ASA GOLD
KELSO
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2285
63
MIANI THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2000
0 - 1
KAI JOEPEN
SWEATER
JUN SOSA / JOEY PENAFLOR
2005
64
PALPORIAN
IAN PALICPIC
2300
0 - 1
TATA REY DOS
RED SPARTANS
REY BRIONES
2310
65
YESH AND NANAY
SWEATER CROSS
ONNIE TAN
2230
0 - 1
JRJ TRIUMPH / RCB BASILAN APRIL 16 4 COCK CORON
RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO
2230
66
NDC
DINK / RUBLE
JHUNE DE CASTRO / BEN ANDAYA
1900
0.5 - 0.5
BALAYONG
ROUNDHEAD
NOEL FUNDAN
1910
67
WRS , GMRL 1925 OTB
RENE SANTOS
2110
0 - 1
RAF
SWEATER / CROSS
ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER
2110
68
KUNEHO
JOFFER HERMANO
1960
0 - 1
ESV FARM
SWEATER / HATCH
EDGARGO S. VALMOCINA
1970