SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
ESV FARM EDGARGO S. VALMOCINA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
GOLDEN J JOEL DANO / NOLI MONARES 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
MT. VICTORIA IX R. VILLANUEVA 1 - 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 1 6
QUEZON QUEZON GLADIATORS VIC TIAMA 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 6
1A WILD WOMEN ERIC DUMAS 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
AJD DINDO RIVERA & ARJAY SALANGSANG 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
CIRCLE 8 / KILBAY FARM GERONIMO SONA / LORETO ODONO / ENGR. AHRITZ ODONO 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 5
JT SAN ANTONIO MAICA JEROME TORRES 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
KILL THEM ALL DEXTER LONGNO / RAMON VILLANUEVA 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
LET THE GOOD TIMES ROLL 2 RBL GF KAPITAN LOUIE LAZO / ZALDY BERROYA PADILLA 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 5
MAMAY ANDOY RUEL LIMUEL / JOSEPH REYES 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
MMDC THUNDERBEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ON THE LINE / SILVERWIND ODIE GUEVARRA / TED TAN 1 - 0.5 - 0.5 - 1 - 1 - 1 - 0 5
PANGIL NG FLAMEBIRD MARK ANTHONY DICHOSO / ASTOVEZA BROTHERS 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
PURA SANGRE - 1 ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 5
RON KHAEL RUEL / AMBER MONTALES 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
SAP TEKSAS GIE BORABIEN 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 5
SPARTANS GREENGOLD REY BRIONES AND ROD ADVINCULA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 1 5
TOP OF THE LINE 1 BORGY ZOLETA 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 5
ACG ALBERT GONZAGA 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 4.5
BUTCHOK DENNIS LONTOC / VER LONTOC 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
EPC - TOLE & SONS EDISON CEPEDA / NORBERTO DELA CRUZ 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 4.5
KAI ROJENCA JUN SOSA / ROLLY MANARANG 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 4.5
TATA REY UNO REY BRIONES 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0.5 4.5
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL. ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0.5 4.5
VIVA PENAFRANCIA / DIEGOS FARM MARITES ZERRUDO 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 1 4.5
VRF GAME FARM ENGR ED MASALAGA 1 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 0 - 1 4.5
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
CNP SKCS USN / GSW GF CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 4
COVID-19 MANUEL SY 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 4
GREENGOLD SPARTANS ROD ADVINCULA AND REY BRIONES 1 - 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
JAT JOEL TIONGCO 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 4
K @ M WEEN WEEN / ALAGANG BUKID GERALDO M / JONG ALTAREZ 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 4
LANGHAP SARAP DARWIN ONG TORRES / RYAN PINON 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 1 4
MAYA ALEJANDRO TRINIDAD 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 4
TATA REY DOS REY BRIONES 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 1 4
TRB LSB JUN BENEDICTO 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 4
VELOX PEDES RCM / DARYL BROSOTO 0 - 1 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 4
ANGRYBIRD SORSOGON CYRIL JESALVA 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 3.5
CNP SKCS USN CRIS N. PEREA 1 - 0 - 0.5 - 0 - 1 - 0.5 - 0.5 3.5
HBD BOSS JUN JUN ELARMO / R. ESPINO 0 - 1 - 0 - 1 - 0.5 - 1 - 0 3.5
JAILBIRD XI JEBE GAYANELO 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0.5 - 1 3.5
KOWEN MARCO MARK AGUAS 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0 - 1 - 0 3.5
LEDDAS FARM PETER CAYANAN & DAN BELNAS 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 1 - 0 3.5
216 WESTSPRING POLARIS RBD CAPT. NEMESIO D. DESALES 1 - 1 - 1 3
362 JCD MASILAG CHARLY AZUCENA 0.5 - 0 - 0.5 - 1 - 1 - 0 - 0 3
ARTQUEL GF / SUERTES HARDROCK / REDLAKES PLB ARTHUR V. PAULE / MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 1 - 1 - 1 3
B8 NAZARENE RONNIE DUMANDAN / BERNARD PARROCHA / ZALDY PAREDES 1 - 1 - 1 3
BANTAM FESTIVAL JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
BLUE AQUARIUS FRANCIS GABUDAO 1 - 1 - 1 3
BLUEFIRE 1 NIO ASISTIO 1 - 1 - 1 3
BOLBOK MARVIN PEREZ / NOMAR TAYTAYAN 1 - 1 - 1 3
BORIAS WARRIORS RENATO VILAR / JOSEPH ZOHAN ABALLE 1 - 1 - 1 3
CZAR - CBGF / LONGHAIR CECILLANO BROS 1 - 1 - 1 3
DOUBLE B WARRIORS 2 BERNARDO BIALA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 3
EDSELEK@CHRIS PURPLE MANNY DE GUZMAN AND CHRIS SIOSON 1 - 1 - 1 3
EVO & YSANG GF WELMER LIMSIACO 1 - 1 - 1 3
FTE FANTASTIC FERDIE EUSEBIO 1 - 1 - 1 3
GOD OF WAR GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 1 3
GTL GF BUGTONG GRANDY LANTIN 1 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 3
GUSTILO GF ELOY AND LEO VALENCIANO 1 - 1 - 1 3
HURRICANE BERNARD CABILING / MARK AGUAS 1 - 1 - 1 3
JA PG JOSEPH AQUINO 1 - 1 - 1 3
JOHN WICK FM PUNZALAN 1 - 1 - 1 3
JUNGLEWILD ATTY. J. CAPARROSO 1 - 1 - 1 3
KATY LANG COL. KATIGBAK 1 - 1 - 1 3
LET THE GOOD TIMES ROLL 1 QYGF ARIES BOY 2020 ZALDY BERROYA PADILLA / KAPITAN LOUIE LAZO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
MAAPAZ JON HERMOSO 1 - 1 - 1 3
MAD SCIENCE 3LLIUM JAY TOLENTINO / EDIL CHUA / JOJO MARASIGAN 1 - 1 - 1 3
PULANDUTA ARCH. RICKY AROLLADO 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
PUTING BATO VIRGILIO MARTIN & BOY GAMILLA 1 - 1 - 1 3
R2J JRAB J & R RABARA 1 - 1 - 1 3
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
RRA DRAGON RAMON ATAYDE 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 3
SAKSAK SALAG LARRY CARIÑO 1 - 1 - 1 3
SHOUT TIGER ROLLY ZABALA 1 - 1 - 1 3
SILVER WIND 2020 -1 TED TAN / A. ABUNDO 1 - 1 - 1 3
SUPER BLUE BLOOD MOON GEORGE F. SERRANO 1 - 1 - 1 3
SUPER SLASHER 1 ERIC RODRIGUEZ / JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 1 3
SUTIL NG ROSARIO MICHAEL ALVAREZ / RJH 1 - 1 - 1 3
TEAM GREEN CALATAGAN 1 JR BAUTISTA 1 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 3
THUNDERBIRD JL ARANETA / S DIAZ 1 - 1 - 1 3
TR SUPER SLASHER JOSE RODERICK RANOLA II 1 - 1 - 1 3
ZEMD GF HAPPY BIRTHDAY WENDEL UY & MAR MEDZ BALAGTAS / WILLIAM CORONADO / DERRICK LEDESMA 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 3
A @ B GERALDO A. MALINIT 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
AC TRIPLE A-2 JOVITO JAMELANO / JAMES JAMELANO 1 - 0.5 - 1 2.5
ARLII GF / SUERTES HARDROCK / REDLAKES PLB ARNEL ALFARO / MARLO RECTO / GILBERT CASTILLO 0.5 - 1 - 1 2.5
ARNIES ARNIE / MONET LAO 1 - 1 - 0.5 2.5
BALAYONG NOEL FUNDAN 1 - 1 - 0.5 2.5
BLUE RAPTOP MAYA ROMEL TAÑALA / BOGS MIKE 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
BONGIGAN R MALANGEN 1 - 1 - 0.5 2.5
BOSS BOGIE BOGIE TENORIO & NOGAT DE OCAMPO 0 - 1 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
GREENDAY JASON BAUTISTA 1 - 0.5 - 1 2.5
HAPPY B-DAY TROY / ETON GF LARRY REYES 1 - 1 - 0.5 2.5
JOEY AND SON ENGR. SONNIE MAGTIBAY AND JOEY 1 - 1 - 0.5 2.5
LAGALAG WINE RED JOEY LICON 1 - 1 - 0.5 2.5
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0.5 2.5
MALDYVETTE DANNY ESPINOSA 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0.5 - 0 2.5
SAN ANTONIO NEBBA GLADIATOR LARRY BAUTISTA / JOEL JAVIER / THEO FORTE 0.5 - 1 - 1 2.5
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 1 - 1 - 0.5 2.5
TRIPLE A A LAGDAMEO / JOEL OCSENA 1 - 0.5 - 1 2.5
WING FURY GF ARTEMIO MAUNAHAN / MARK ANTHONY DICHOSO / ARMAN EUSEBIO 1 - 0 - 1 - 0 - 0.5 - 0 - 0 2.5
AA BALUGUHIN ADO ANCOG 1 - 1 - 0 2
ADAMAS MERCEDES REY DIAMANTE / PETE POLICAPIO 1 - 0 - 1 2
ARSCE CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 1 2
BUTCHER'S VILLE TEROY AND ADRIAN RAMOS 0 - 1 - 1 2
CONQUISTADOR TIMENG GELARSO / CELSO PANCHO / ROGER JAMISOLA 1 - 0 - 1 2
CP RAHAJWIN CESAR M. PEDRAJA 1 - 1 - 0 2
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARIÑA 1 - 1 - 0 2
EEG ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 - 1 2
ERICK RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 2
GREEN ARCHER DR. R. FULGENCIO 1 - 0 - 1 2
GREENGOLD ROD ADVINCULA 0 - 1 - 1 2
JPS PATRICK SIOCHI / JUN OLIVEROS 1 - 1 - 0 2
KAMAGONG 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 0 2
KING EUMER RESPIRAX JACK SERILLA / DOC TONY TABANG 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 2
KOBIE MAC MARK AGUAS 0 - 1 - 1 2
LIVEWIRE (LIGA) CLARISSA & JAP 1 - 1 - 0 2
MIGC ARCHERS ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 - 1 2
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS 1 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 2
NF / PADI ROY NOEL FELICIANO / ROY REYES 0 - - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 2
PALPORIAN IAN PALICPIC 1 - 1 - 0 2
PRINCE RAMSES / PLB REDLAKES PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO 0 - 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 2
SAN ANTONIO WARRIOR LARRY BAUTISTA / JOEL JAVIER / THEO FORTE 1 - 1 - 0 2
TIGER SHOUT ROLLY ZABALA 1 - 1 - 0 2
TIGER SHOUT 1 ROLLY ZABALA 1 - 0 - 1 2
UNCLE JT CALIBRE JOJO B NISAY / JIMMY DUMALAOG 1 - 0.5 - 0.5 2
"TIPOLO" 2 ATTY. L. VILLANUEVA / RICRIC BAUTISTA 1 - 0 - 0.5 1.5
CHRIS PURPLE "RELOAD PLUS" CHRISTOPHER SIOSON 0 - 0.5 - 1 1.5
CIRCLE 8 GF GERONIMO P. SONA III 0.5 - 0 - 1 1.5
EPC EDISON CEPEDA 0 - 1 - 0.5 1.5
GOLDENKING DR. HENRY FAJARDO / DANTE M 0 - 0.5 - 1 1.5
GREEN FOREST TIRSO V. RAMOS 0 - 1 - 0.5 1.5
JEC 11 DIAMON E. AGUILAR 0.5 - 1 - 1.5
JRA / CPO JHUN REYES / PONG ARAGON 1 - 0.5 - 0 1.5
JVR / MVF / CALEB EDWARD CONTRERAS 1 - 0 - 0.5 1.5
KONTAG EDDIE MEDALLA 1 - 0 - 0.5 1.5
NDC JHUNE DE CASTRO / BEN ANDAYA 0 - 1 - 0.5 1.5
PRINCE RON AND RIZMUF RONALD REYES / RIZZA REYES 0 - 0.5 - 1 1.5
RAWLANDZ MONCHING MEDALLA / ROLAND BALIAO 0.5 - 1 - 0 1.5
RCF GAMEFARM RAUL FLORES 0 - 0.5 - 1 1.5
RED AND BLUE A BIBOY SISON 0.5 - 1 - 0 1.5
RISING SUN MARLON / NELDA SALVADOR 1 - 0.5 - 0 1.5
STA ELENA ERWIN LOVEDORIAL / JORGE BRIONES 0 - 1 - 0.5 1.5
SUPER SLASHER 2 ERIC RODRIGUEZ 0.5 - 1 - 0 1.5
TEAM GREEN CALATAGAN JR. BAUTISTA 0 - 0.5 - 1 1.5
YESH AND NANAY ONNIE TAN 1 - 0.5 - 0 1.5
3 BROTHERS FRANCIS ARELLANO / FRANK 1 - 0 - 0 1
ADAMAS MERCEDES - 1 REY DIAMANTE / PETE POLICAPIO 1 - 0 - 0 1
ANGAT COCKERS MR. WILMER LIBO-ON 1 - 0 - 0 1
ARANGKADA OF 217 GAME FARM JOE MERCADO / MAC ACUNA, JR. 0 - 1 - 0 1
ARC GUTARAN SAN LUIS ALLAN DECASTRO / IRISH DECASTRO / CYRIL JESALVA 0 - 0 - 1 1
ARSCE A CESAR ANCAYAN 0 - 1 - 0 1
BATCH 40 EDISON CEPEDA 1 - 0 - 0 1
BCO ROAN DI NA TUTO BEN ORTIS / BACOLOD JUN / BUDLAT JUN 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 1
BEG BRGY. LUMBANG G.F. / SLASHER 2 ELMER. BONG. CORONEL / DING HERRERA 0 - 1 - 0 1
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 1 - 0 1
CHARLIE 1 / ANGAT COCKERS BONG SERAPIO 0 - 0 - 1 1
CHRIS PURPLE "BITAMAX" CHRISTOPHER SIOSON 0 - 1 - 0 1
COMMODORE ARTHUR CAPADA 0 - 0 - 1 1
CONQUEROR TIMENG GELARSO / CELSO PANCHO / ROGER JAMISOLA 1 - 0 - 0 1
COUNTER FLOW JAN ALBERTO 1 - 0 - 0 1
CREEK WARRIORS FLORENCE CAYAO 1 - 0 - 0 1
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON / ALAN MOJAR 0 - 0 - 1 1
DANDANDAVE DOMING UY 1 - 0 - 0 1
DANDANDAVE GF DOMING UY 0 - 1 - 0 1
DIANA GOLD BAR ANTONIO ALERIA 1 - 0 - 0 1
DON CERIO MARINO HERNANDEZ / DENNIS MATALA 1 - 0 - 0 1
DR FIX IT WATERPROOFING EXPERTO CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
EL PIERRO / SUERTES HARDROCK GF PETE ELSENIQUE / GILBERT CASTILLO / MARLO RECTO 0 - 0 - 1 1
EPC - SILANG EDISON CEPEDA 1 - 0 - 0 1
FEVICOL MARINES CHARLIE CHAN 1 - 0 - 0 1
GARROTTE DOUBLE R DARWIN ONG TORRES 0 - 0 - 1 1
GENJENNY EUGENIO PEREZ 1 - 0 - 0 1
GLOBAL CHERISH C.M.U CHITO UMALI / HENRY PAMENIANO 0 - 0 - 1 1
GOLDEN WINGS NJ JOEBERT ESCARDA / NOLI MONARES 0 - 0 - 1 1
HBD NAY EMIL SAN JUAN / BARRY CHRISOSTOMO 0 - 1 - 0 1
JAILBIRD X2 JEBE GAYANELO 0 - 1 - 0 1
JARVIS / PALABAN NOEL / JP PAJARA 1 - 0 - 0 1
JDUMA75 JIMMY DUMALAOG 0 - 1 - 0 1
JF CARLO GOLD WINGS GF CARLO MIJARES 1 - 0 - 0 1
JOE BLACK ENGR. ED LLBARES / ARCH PETE BUENDIA 0 - 1 - 1
JRJ TRIUMPH / RCB BASILAN APRIL 16 4 COCK CORON RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO 0 - 0 - 1 1
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PENAFLOR 0 - 0 - 1 1
KALTUGIN DARYL BROSOTO / ELMER BROSOTO 1 - 0 - 0 1
KAMAGONG 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 0 - 0 1
LWJON BALAGBAG R.MANAHAN / J.G 0 - 1 - 0 1
M.A. TENTEN / 524 UHQ MARCO ONRUBIA / ARSENIO SORONIO JR 1 - 0 - 0 1
MABOLO GF EDGAR SAMURAY 0 - 1 - 0 1
MAD SCIENCE ALPHA I JAY TOLENTINO / EDIL CHUA / JOJO MARASIGAN 0 - 1 - 0 1
MANTIS KAMA! KAMA! JUN G AND POKS 0 - - 1 1
MIANI THUNDERBEE ATTY. ARTURO DE CASTRO 0 - 1 - 0 1
MVG MASIGASIG ATTY. MANNY GRAGASIN 0 - 1 - 0 1
NBMC R2J MARCH 4 1COCK ULUTAN SPC DANNY AREZA / RANDY RABARA - 0 - 1 1
OK FINE / CIRCLE 8 ZALDY BALUYO / GERONIMO SONA III 0 - 0 - 1 1
PAG-ASA GOLD ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA 0.5 - 0 - 0.5 1
PURA SANGRE - 2 ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA 0 - 1 - 0 1
PUSOY THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 0 - 0 - 1 1
R3J GF MASCARIÑA / RAVELO / DE LEON 0 - 1 - 0 1
RAF ROLAN DELA ROSA / ALDO SEYER 0 - 0 - 1 1
RANCHOTEL MANNY YEYENG BERGADO / JOSEPH PATDU 1 - 0 - 0 1
RBB E AND J ERWIN DIAMANTE / RAMON VILLANUEVA 0 - 0 - 1 1
RED BULL JB ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
REDONIE THUNDERBEE ATTY. ART DE CASTRO 1 - 0 - 0 1
SABRINA CDM RENATO VILAR / CARL DEL MUNDO 0 - 0 - 1 1
SALDUA BROS A ABET SALDUA 0 - 1 - 0 1
SALDUA BROS B ABET SALDUA 1 - 0 - 0 1
SEMI-BROS / DASMA COL. RYAN SARIMOS 0 - 0 - 1 1
SILVER WIND 2020 - 2 TED TAN / A. ABUNDO 1 - 0 - 1
SKY DWELLER DON MONTERO / RICHIE ROBES 0 - 1 - 0 1
SPARTANS DOS REY BRIONES 1 - 0 - 0 1
SPECIAL FLIGHT 28 FRANCISCO ZARASPE / RYAN PINON 0 - 0 - 1 1
TATA SILICON VALLEY ERWIN DIAMANTE / FERDINAND LIZARDO 1 - 0 - 0 1
TOP OF THE LINE 2 BORGY ZOLETA 1 - 0 - 0 1
VDR FARM 2 JULY 9 FK SA SJC VAL DIZON 0 - 1 - 0 1
VIVA Z JIMMY ZAPANTA 0 - 1 - 0 1
WINE RED / MSC JOEY LICON / MANUEL S. CALILUNG 1 - 0 - 0 1
"TIPOLO" 1 ATTY. L. VILLANUEVA / ALLAN DORIA 0 - 0.5 - 0 0.5
3 KINGS NESTOR SORIANO / J. ROXAS 0 - 0.5 - 0 0.5
656 GALLOS MR RICHER MOLDEZ 0 - 0.5 - 0 0.5
:) SMILEY 4 CHITO POLINTAN 0 - 0 - 0.5 0.5
A.A.D.A GAMEFARM / VIVA PENAFRANCIA BENJAMEM GLORY / MARITES ZERRUDO 0.5 - 0 - 0 0.5
AKO LANG TO REY MORLA 0.5 - 0 - 0 0.5
BEG BRGY. LUMBANG G.F. / SLASHER ELMER. BONG. CORONEL / DING HERRERA 0.5 - 0 - 0 0.5
DOUBLE B WARRIORS 1 BERNARDO BIALA 0 - 0.5 - 0 0.5
JONASHUA BNW DR. JESSIE ESTRADA 0 - 0.5 - 0 0.5
K ADRIANE MARILYN CELESTE 0 - 0.5 - 0 0.5
LIVEWIRE 888 JAP GAGALAC / CLARISSA SALAZAR 0 - 0 - 0.5 0.5
MANTIS HIGANTES JUN G AND POKS 0 - 0 - 0.5 0.5
RCB BASILAN MARCH 13 5 COCK SA PASAY RANDOLF CLARK BARANDINO / JORIE SEVERINO 0 - 0 - 0.5 0.5
SPEED & POWER GF FMPUNZALAN 0 - 0.5 - 0 0.5
STA RITA ENGR. NICK MAMARIL / ENRILY GUBATANGA 0.5 - 0 - 0 0.5
TRANSPORTER 2 LB BAM SERRANO 0 - 0 - 0.5 0.5
AC TRIPLE A-1 JOVITO JAMELANO / JAMES JAMELANO 0 - 0 - 0 0
BASANG CACTUS BALINGAN BROS 0 - 0 - 0 0
BLUEFIRE 2 NIO ASISTIO 0 - 0 - 0 0
BPGF-RJ27 / NAT28 RUSSEL JOCSON / NINO ALLADIN TOLENTINO 0 - 0 - 0 0
DIANA GOLD BAR / LIBMANAN ANTONIO ALERIA 0 - 0 - 0 0
DOUBLE A A LAGDAMEO / JOEL OCSENA 0 - 0 - 0 0
FIREHAWK JLC ENGR ROLAND MAGNAYE 0 - 0 - 0 0
JENIFACE ORLAND ANTONIO / FRANIS SILOS 0 - 0 - 0 0
JRA / PFLUGERVILLE JD J REYES / L DELFINADO 0 - 0 - 0 0
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 0 - 0 0
KUNEHO JOFFER HERMANO 0 - 0 - 0 0
LUCKY DIA ANTERO ZARASPE / IVAN ZARASPE 0 - 0 - 0 0
MANG KANORR PANAMA WJ KEVIN / JODI / TATO DIMAYUGA 0 - 0 - 0 0
NOXON 888 ENGR. ESME GELLIGAN 0 - 0 - 0 0
OKI DOC DR. PETER SALES 0 - 0 - 0 0
OVL / SPJ SUPER CAT-B SERGE PASIA JR. / ORLANDO V. LACSAMANA 0 - 0 - 0 0
PURA SANGRE ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA 0 - 0 - 0 0
RAWLANDZ STOCK FARM MONCHING MEDALLA / ROLLAND BALIAO 0 - 0 - 0 0
RED AND BLUE BIBOY SISON 0 - 0 - 0 0
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 0 0
ROBERT KYLE RENATO VILAR / MARK ROBERT ESCOTO 0 - 0 - 0 0
ROLIL ROLANDO MONTALES 0 - 0 - 0 0
SEVENSEAS CAPT. RAUL PANIZAL 0 - 0 - 0 0
SPARTANS UNO REY BRIONES 0 - 0 - 0 0
SYUDAD SA MGA DIWATA ALLAN TOMIMBANG 0 - 0 - 0 0
T. R. SALVAHE TITO REYES 0 - 0 - 0 0
WHITE EYES EDDIE MEDALLA 0 - 0 - 0 0
WRS , GMRL 1925 OTB RENE SANTOS 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
ESV FARM
WHITE KELSO
EDGARGO S. VALMOCINA
2190
1 - 0
TEAM GREEN CALATAGAN 1
YLH
JR BAUTISTA
2190
2
CNP SKCS USN / GSW GF
KELSO / GOLD
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2020
0 - 1
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2020
3
TATA REY UNO
REY BRIONES
2385
1 - 0
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2400
4
PURA SANGRE - 1
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2000
0 - 1
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
1995
5
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
RED
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
2115
1 - 0
KING EUMER RESPIRAX
JACK SERILLA / DOC TONY TABANG
2115
6
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2310
0 - 1
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2310
7
BLUE RAPTOP MAYA
ROMEL TAÑALA / BOGS MIKE
1980
0 - 1
SAP TEKSAS
SWEATER / RH
GIE BORABIEN
1980
8
PRINCE RAMSES / PLB REDLAKES
KELSO
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
1965
1 - 0
GTL GF BUGTONG
GILMORE
GRANDY LANTIN
1970
9
CNP SKCS USN
SWEATER / KELSO
CRIS N. PEREA
2230
0 - 1
ANGRYBIRD SORSOGON
YLH
CYRIL JESALVA
2230
10
TATA REY DOS
REY BRIONES
2255
0 - 1
CIRCLE 8 / KILBAY FARM
GULL / RH
GERONIMO SONA / LORETO ODONO / ENGR. AHRITZ ODONO
2260
11
JAT
HATCH
JOEL TIONGCO
2040
1 - 0
1A WILD WOMEN
RADU GB
ERIC DUMAS
2040
12
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
2115
1 - 0
ACG
ALBERT GONZAGA
2110
13
PULANDUTA
DOM CROSS
ARCH. RICKY AROLLADO
2265
0 - 1
KAI ROJENCA
GREY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2270
14
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER KELSO
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
2170
0 - 1
EPC - TOLE & SONS
LEMON CROSS
EDISON CEPEDA / NORBERTO DELA CRUZ
2175
15
MAMAY ANDOY
RUEL LIMUEL / JOSEPH REYES
2210
1 - 0
DOUBLE B WARRIORS 2
DOM
BERNARDO BIALA
2200
16
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
1990
1 - 0
BCO ROAN DI NA TUTO
BOSTON / SWEATER
BEN ORTIS / BACOLOD JUN / BUDLAT JUN
2000
17
ESV FARM
WHITE KELSO
EDGARGO S. VALMOCINA
2115
1 - 0
TATA REY UNO
REY BRIONES
2120
18
TEAM GREEN CALATAGAN 1
SWEATER
JR BAUTISTA
2165
1 - 0
KING EUMER RESPIRAX
JACK SERILLA / DOC TONY TABANG
2155
19
CNP SKCS USN / GSW GF
LEMON SWEATER
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2195
1 - 0
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2200
20
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
GOLD
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
2025
0 - 1
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2035
21
SAP TEKSAS
SUPER T
GIE BORABIEN
2355
0 - 1
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2360
22
PURA SANGRE - 1
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2220
1 - 0
PRINCE RAMSES / PLB REDLAKES
DOME
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
2225
23
BLUE RAPTOP MAYA
ROMEL TAÑALA / BOGS MIKE
2065
0 - 1
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2070
24
ANGRYBIRD SORSOGON
GREY
CYRIL JESALVA
2120
0 - 1
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
2120
25
DOUBLE B WARRIORS 2
MELSIMS
BERNARDO BIALA
2180
0 - 1
GTL GF BUGTONG
RED KELSO
GRANDY LANTIN
2180
26
KAI ROJENCA
SWEATER
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2220
0 - 1
CNP SKCS USN
SWEATER / RH
CRIS N. PEREA
2220
27
JAT
SWEATER / RH
JOEL TIONGCO
2230
1 - 0
CIRCLE 8 / KILBAY FARM
GULL / RH
GERONIMO SONA / LORETO ODONO / ENGR. AHRITZ ODONO
2230
28
TATA REY DOS
REY BRIONES
1915
1 - 0
TEAM GREEN CALATAGAN 1
GREY
JR BAUTISTA
1915
29
1A WILD WOMEN
SWEATER KELSO
ERIC DUMAS
2050
1 - 0
MAMAY ANDOY
RUEL LIMUEL / JOSEPH REYES
2050
30
ACG
ALBERT GONZAGA
2105
1 - 0
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
2110
31
ESV FARM
WHITE KELSO
EDGARGO S. VALMOCINA
2040
1 - 0
PULANDUTA
KELSO
ARCH. RICKY AROLLADO
2040
32
EPC - TOLE & SONS
LEMON CROSS
EDISON CEPEDA / NORBERTO DELA CRUZ
1920
1 - 0
BCO ROAN DI NA TUTO
SWEATER
BEN ORTIS / BACOLOD JUN / BUDLAT JUN
1930
33
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2130
0 - 1
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2140
34
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
2250
0 - 1
TATA REY UNO
REY BRIONES
2255
35
DOUBLE B WARRIORS 2
HATCH
BERNARDO BIALA
2235
0 - 1
CNP SKCS USN / GSW GF
THOMPSON WHITE
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
2235
36
ANGRYBIRD SORSOGON
SWEATER
CYRIL JESALVA
2040
0 - 1
PURA SANGRE - 1
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2040
37
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2140
1 - 0
JAT
SWEATER / HATCH
JOEL TIONGCO
2145
38
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
2085
0 - 1
SAP TEKSAS
SPANGLE
GIE BORABIEN
2090
39
GTL GF BUGTONG
GRAY
GRANDY LANTIN
1900
0 - 1
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
SWEATER
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
1900
40
KING EUMER RESPIRAX
JACK SERILLA / DOC TONY TABANG
1900
1 - 0
TATA REY DOS
REY BRIONES
1905
41
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2180
0 - 1
CIRCLE 8 / KILBAY FARM
GULL / RH
GERONIMO SONA / LORETO ODONO / ENGR. AHRITZ ODONO
2180
42
ACG
ALBERT GONZAGA
2240
0.5 - 0.5
BLUE RAPTOP MAYA
ROMEL TAÑALA / BOGS MIKE
2240
43
1A WILD WOMEN
KELSO
ERIC DUMAS
1945
1 - 0
PRINCE RAMSES / PLB REDLAKES
FLAIRY
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
1955
44
TOP OF THE LINE 1
BORGY ZOLETA
2045
1 - 0
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
2050
45
KAI ROJENCA
SWEATER
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2090
0.5 - 0.5
TATA REY UNO
REY BRIONES
2090
46
PULANDUTA
KELSO
ARCH. RICKY AROLLADO
2210
0 - 1
PURA SANGRE - 1
ATTY. BONI CRUZ / ENGR. PAUL SOLLEZA
2210
47
CNP SKCS USN
SWEATER / RH
CRIS N. PEREA
2370
0.5 - 0.5
UHQ 5COCK APRIL 24 DASMA COL.
ENGR. JAPS RAQUID / ARSENIO SORONIO JR
2400
48
DOUBLE B WARRIORS 2
SWEATER
BERNARDO BIALA
2225
1 - 0
EPC - TOLE & SONS
LEMON CROSS
EDISON CEPEDA / NORBERTO DELA CRUZ
2225
49
MAMAY ANDOY
RUEL LIMUEL / JOSEPH REYES
2330
1 - 0
VELOX PEDES
RCM / DARYL BROSOTO
2320
50
CIRCLE 8 / KILBAY FARM
GULL / RH
GERONIMO SONA / LORETO ODONO / ENGR. AHRITZ ODONO
2145
1 - 0
BCO ROAN DI NA TUTO
SWEATER
BEN ORTIS / BACOLOD JUN / BUDLAT JUN
2145
51
GTL GF BUGTONG
GILMORE
GRANDY LANTIN
2070
0 - 1
ESV FARM
WHITE KELSO
EDGARGO S. VALMOCINA
2075
52
TEAM GREEN CALATAGAN 1
KELSO
JR BAUTISTA
2145
0 - 1
ACG
ALBERT GONZAGA
2150
53
SAP TEKSAS
SPANGLE
GIE BORABIEN
1985
1 - 0
CNP SKCS USN / GSW GF
GOLD
CRIS N. PEREA / CARLOLITO ROSITA
1985
54
TATA REY DOS
REY BRIONES
2280
1 - 0
PRINCE RAMSES / PLB REDLAKES
BLUES
PERCY BURGOS / RAMIR VICENCIO / MICHAEL PINERO
2285
55
A.A.D.A GAME FARM / VIVA PENAFRANCIA
RED
BENJAMEN GLORY / MARITES ZERRUDO
2030
0 - 1
1A WILD WOMEN
RADU DOM
ERIC DUMAS
2035
56
KING EUMER RESPIRAX
JACK SERILLA / DOC TONY TABANG
2125
0 - 1
PULANDUTA
DOM CROSS
ARCH. RICKY AROLLADO
2130
57
EPC - TOLE & SONS
LEMON CROSS
EDISON CEPEDA / NORBERTO DELA CRUZ
2055
0.5 - 0.5
ANGRYBIRD SORSOGON
GREY
CYRIL JESALVA
2050
58
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2300
0.5 - 0.5
CNP SKCS USN
SWEATER / KELSO
CRIS N. PEREA
2290
59
MT. KITANGLAD PLB / SUERTES GF
SWEATER
ENGR. NUNEZ / PERCY BURGOS
2210
0 - 1
MMDC THUNDERBEE
ATTY. ARTURO DE CASTRO
2210
60
BCO ROAN DI NA TUTO
GRAY
BEN ORTIS / BACOLOD JUN / BUDLAT JUN
2265
0 - 1
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
2260
61
MAMAY ANDOY
RUEL LIMUEL / JOSEPH REYES
2040
1 - 0
BLUE RAPTOP MAYA
ROMEL TAÑALA / BOGS MIKE
2040
62
JAT
SWEATER / HATCH
JOEL TIONGCO
2355
0 - 1
KAI ROJENCA
GREY
JUN SOSA / ROLLY MANARANG
2350