SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
:) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 - 1 3
BAKAS ROOSTER GF / EDISON ROQUE SISON / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 1 - 1 - 1 3
GREEN MONARCH 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
HAPPY BIRTHDAY / A . B GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0.5 2.5
BALASUBAS EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 0 2
ILO ILO WARRIORS BERT DECIN / DEL GEROY 0 - 1 - 1 2
ILO ILO YOUNG GUNS BERT DECIN / DEL GEROY 1 - 0 - 1 2
JRA @ CPO J. REYES / O.ARAGON 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
MT BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B ANDRADE JR 0 - 1 - 1 2
RJ FARM 2 JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO 1 - 1 - 0 2
RSM FB / GF - 2 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SWEATER GRAY EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 0 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 - 0 2
AB GF 2 ARNIE BREVA 0.5 - 0 - 1 1.5
BANABA FARM - LUCKY STRIKERS EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0.5 - 1 - 0 1.5
JOERIOKHATE GF LANCE ETHAN / R. ESPINO 1 - 0.5 - 0 1.5
924 ENGINEERING MAJOR JUNN QUIBAN / CHRISTIAN PRIAS 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY PA RIN CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 1 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 0 - 1 - 0 1
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA 1 - 0 - 0 1
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 0 - 0 1
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 1 - 0 - 0 1
JRA JHUN REYES 0 - 0 - 1 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE 0 - 0 - 1 1
NEMA BREAKER NERI Q. MAMANSAG 1 - 0 - 0 1
RJ FARM 1 JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO 0 - 0 - 1 1
RSM FB / GF - 1 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
TEAM GREEN JR BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
TRIPLE A ANTON LAGDAMEO / JOEL OCSENA 0 - 1 - 0 1
AB GF 1 ARNIE BREVA 0 - 0 - 0 0
BM LUANCING FARM ATTY. KRISELLE BALMES / JESSIE COMIA JR. / VER LONTOC 0 - 0 - 0 0
GREEN MONARCH 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
AB GF 1
ARNIE BREVA
2145
0 - 1
HAPPY BIRTHDAY / A . B
GERALDO MALINIT
2140
2
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2125
1 - 0
ILO ILO WARRIORS
BERT DECIN / DEL GEROY
2125
3
BATANG MALVAR 1
CARLO MIJARES
2030
1 - 0
RJ FARM 1
SWEATER
JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO
2035
4
JRA @ CPO
J. REYES / O.ARAGON
2385
1 - 0
TRIPLE A
ANTON LAGDAMEO / JOEL OCSENA
2380
5
:) SMILEY
SWEATER
CHITO POLINTAN
1900
1 - 0
BM LUANCING FARM
SWEATER / DOM
ATTY. KRISELLE BALMES / JESSIE COMIA JR. / VER LONTOC
1900
6
SWEATER GRAY
SWEATER
EDDIE MEDALLA
2295
1 - 0
SIKAT NG ARAW
SWEATER
JUN OLIVEROS
2290
7
RSM FB / GF - 1
BOSTON
REY MORLA
2205
1 - 0
TEAM GREEN
SWEATER
JR BAUTISTA
2200
8
AB GF 2
ARNIE BREVA
2075
0.5 - 0.5
BANABA FARM - LUCKY STRIKERS
BF GREY X GILMORE
EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA
2085
9
MT BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP
RED RUBLES
RONNIE B ANDRADE JR
2075
0 - 1
ILO ILO YOUNG GUNS
BERT DECIN / DEL GEROY
2070
10
GREEN MONARCH 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2265
0 - 1
BAKAS ROOSTER GF / EDISON
ROQUE SISON / ED MASCARINA
2270
11
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2250
1 - 0
BATANG MALVAR 2
CARLO MIJARES
2260
12
RJ FARM 2
SWEATER
JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO
2145
1 - 0
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE
2150
13
NEMA BREAKER
RBK
NERI Q. MAMANSAG
2010
1 - 0
JRA
HATCH
JHUN REYES
2010
14
:) SMILEY PA RIN
SWEATER
CHITO POLINTAN
2025
1 - 0
AB GF 2
ARNIE BREVA
2025
15
BALASUBAS
KELSO
EDDIE MEDALLA
2060
1 - 0
924 ENGINEERING MAJOR
JUNN QUIBAN / CHRISTIAN PRIAS
2065
16
RSM FB / GF - 2
ALBANY
REY MORLA
1915
0 - 1
GREEN ARCHER
POSSUM / RH
DR. RB FULGENCIO
1925
17
EDISON SUPERBUTOY
ED MASCARINA
2310
1 - 0
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2330
18
BM LUANCING FARM
HATCH GREY
ATTY. KRISELLE BALMES / JESSIE COMIA JR. / VER LONTOC
1900
0 - 1
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1900
19
AB GF 1
ARNIE BREVA
2120
0 - 1
GREEN MONARCH 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2125
20
JOERIOKHATE GF
LANCE ETHAN / R. ESPINO
2055
1 - 0
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2055
21
HAPPY BIRTHDAY / A . B
GERALDO MALINIT
2110
1 - 0
:) SMILEY PA RIN
MELSIMS
CHITO POLINTAN
2105
22
ILO ILO YOUNG GUNS
BERT DECIN / DEL GEROY
2015
0 - 1
RSM FB / GF - 2
WHITE KELSO
REY MORLA
2020
23
RJ FARM 1
SWEATER
JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO
1965
0 - 1
BANABA FARM - LUCKY STRIKERS
BF WHITE HATCH
EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA
1975
24
BATANG MALVAR 1
CARLO MIJARES
2080
1 - 0
924 ENGINEERING MAJOR
JUNN QUIBAN / CHRISTIAN PRIAS
2090
25
JRA
HATCH
JHUN REYES
2100
0 - 1
MT BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP
GOLD RUBLES
RONNIE B ANDRADE JR
2105
26
GREEN MONARCH 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2115
1 - 0
NEMA BREAKER
RGL
NERI Q. MAMANSAG
2110
27
AB GF 1
ARNIE BREVA
2335
0 - 1
SWEATER GRAY
SWEATER
EDDIE MEDALLA
2330
28
TEAM GREEN
BLACK
JR BAUTISTA
2175
0 - 1
LIPA FARMS
ATTY. LUCIEN SAYUNO
2180
29
TRIPLE A
ANTON LAGDAMEO / JOEL OCSENA
2340
1 - 0
EDISON SUPERBUTOY
ED MASCARINA
2340
30
SIKAT NG ARAW
GREY
JUN OLIVEROS
2295
0 - 1
BATANG MALVAR 2
CARLO MIJARES
2300
31
GREEN ARCHER
GOLD
DR. RB FULGENCIO
2195
0 - 1
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2195
32
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE
2245
0 - 1
JRA @ CPO
J. REYES / O.ARAGON
2240
33
:) SMILEY PA RIN
GILMORE / SWEATER
CHITO POLINTAN
2125
0 - 1
BAKAS ROOSTER GF / EDISON
ROQUE SISON / ED MASCARINA
2140
34
GREEN MONARCH 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2270
0 - 1
RJ FARM 2
SWEATER
JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO
2275
35
ILO ILO WARRIORS
BERT DECIN / DEL GEROY
2210
1 - 0
NEMA BREAKER
GBL
NERI Q. MAMANSAG
2210
36
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1900
0 - 1
BALASUBAS
ONE NINE TEN KELSO
EDDIE MEDALLA
1910
37
RSM FB / GF - 1
GOLD
REY MORLA
2240
0 - 1
JRA
HATCH
JHUN REYES
2240
38
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
1930
0 - 1
:) SMILEY
KELSO / GILMORE
CHITO POLINTAN
1935
39
HAPPY BIRTHDAY / A . B
GERALDO MALINIT
2190
0.5 - 0.5
JOERIOKHATE GF
LANCE ETHAN / R. ESPINO
2190
40
RJ FARM 2
SWEATER
JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO
2170
0 - 1
AB GF 2
ARNIE BREVA
2170
41
ILO ILO WARRIORS
BERT DECIN / DEL GEROY
2400
1 - 0
EDISON SUPERBUTOY
ED MASCARINA
2400
42
BANABA FARM - LUCKY STRIKERS
BULIK BANABA
EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA
2040
0 - 1
BATANG MALVAR 1
CARLO MIJARES
2050
43
WOW BIRDS
VICTOR JOSHUA GREGORIO
2255
0 - 1
TEAM GREEN
GREY
JR BAUTISTA
2260
44
BALASUBAS
PERUVIAN CROSS
EDDIE MEDALLA
1995
0 - 1
GREEN MONARCH 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1995
45
MT BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP
RED RUBLES
RONNIE B ANDRADE JR
1925
1 - 0
RSM FB / GF - 1
DINK
REY MORLA
1915
46
:) SMILEY
SWEATER
CHITO POLINTAN
2220
1 - 0
BATANG MALVAR 2
CARLO MIJARES
2215
47
BM LUANCING FARM
SWEATER / DOM
ATTY. KRISELLE BALMES / JESSIE COMIA JR. / VER LONTOC
2220
0 - 1
KCCK VR MAKNAT
KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE
2225
48
GREEN ARCHER
POSSUM / RH
DR. RB FULGENCIO
2095
0 - 1
BASANG CACTUS
BALINGAN BROTHERS
2085
49
BAKAS ROOSTER GF / EDISON
ROQUE SISON / ED MASCARINA
2280
1 - 0
SWEATER GRAY
SWEATER
EDDIE MEDALLA
2280
50
TRIPLE A
ANTON LAGDAMEO / JOEL OCSENA
2400
0 - 1
ILO ILO YOUNG GUNS
BERT DECIN / DEL GEROY
2400
51
SIKAT NG ARAW
SWEATER / ALBANY
JUN OLIVEROS
2285
1 - 0
GREEN MONARCH 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2280
52
JRA @ CPO
J. REYES / O.ARAGON
2185
0 - 1
RJ FARM 1
SWEATER
JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO
2185
53
JOERIOKHATE GF
LANCE ETHAN / R. ESPINO
2250
0 - 1
RSM FB / GF - 2
KELSO
REY MORLA
2245
54
GLAMDRING
RICKY EUSEBIO
1980
0 - 1
924 ENGINEERING MAJOR
JUNN QUIBAN / CHRISTIAN PRIAS
1985