SCORE SHEET

ENTRY NAME BREEDER NAME
POINTS
TOTAL
:) SMILEY CHITO POLINTAN 1 - 1 - 1 3
BAKAS ROOSTER GF / EDISON ROQUE SISON / ED MASCARINA 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 1 CARLO MIJARES 1 - 1 - 1 3
BATANG MALVAR 3 CARLO MIJARES 1 - 1 - 1 3
BIGAA JAKE ZOBEL 1 - 1 - 1 3
DC BAILEN REX REFAMONTE 1 - 1 - 1 3
DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE AND RAMON VILLANUEVA 1 - 1 - 1 3
GREEN MONARCH 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 1 - 1 - 1 3
JF CARLO GOLD WINGS GF 2 CARLO MIJARES 1 - 1 - 1 3
SAN VICENTE 1 ERWIN LOVEDORIAL / ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG 1 - 1 - 1 3
SAN VICENTE 2 ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG / ERWIN LOVEDOREAL 1 - 1 - 1 3
TARANTULA 2 SONNY PANALIGAN 1 - 1 - 1 3
TEAM BMJ - A HOMER / BADONG / B. GAMILLA 1 - 1 - 1 3
THUNDER DIONY / DASMA COLISEUM RYAN SARIMOS 1 - 1 - 1 3
GLADIATOR FEEDS NI ODIE CANTINDIG EMIL SAN JUAN/MELCHOR QUINTO/LEO ACUÑA/BARRY C 1 - 1 - 0.5 2.5
HAPPY BIRTHDAY / A . B GERALDO MALINIT 1 - 1 - 0.5 2.5
KINAMBUD GF 1 BONG VALLE 0.5 - 1 - 1 2.5
ALROI DIWATA CT MARTHON / ALLAN TOMIMBANG 1 - 1 - 0 2
BABY FUZEL_007 (FLAMEBIRD) MARK ANTHONY DICHOSO 0 - 1 - 1 2
BALASUBAS EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 0 2
BASANG CACTUS 2 BALINGAN BROS 1 - 1 - 0 2
BATANG MALVAR 4 CARLO MIJARES 1 - 1 - 0 2
BUENAS DIAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 0 - 1 - 1 2
BUENAS HIMAS PETE / MIKE / ARCH. PETER BUENDIA 1 - 1 - 0 2
CSS GF ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON 1 - 1 - 0 2
DIANA GOLDBAR / G-BROS CHICKENJOY TONY ALERIA 1 - 0 - 1 2
FFG ARCHERS 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 1 - 1 2
ILO ILO WARRIORS BERT DECIN / DEL GEROY 0 - 1 - 1 2
ILO ILO YOUNG GUNS BERT DECIN / DEL GEROY 1 - 0 - 1 2
JEC 11 DIAMOND ERIZ AGUILAR 1 - 0 - 1 2
JETHRO B JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 0.5 - 0.5 - 1 2
JRA @ CPO J. REYES / O.ARAGON 1 - 1 - 0 2
KAI JOEPEN JUN SOSA / JOEY PEÑAFLOR 1 - 1 - 0 2
LIPA FARMS ATTY. LUCIEN SAYUNO 1 - 0 - 1 2
LUCKY 3RD ENGR. ERIC LANZUELA 1 - 1 - 0 2
MABOLO GF EDGAR & KING SAMURAY 1 - 1 - 0 2
MG MASIGASIG ATTY. MANNY GRAGASIN 1 - 0 - 1 2
MT BANAHAW R.A INVESTIGATOR / TGP RONNIE B ANDRADE JR 0 - 1 - 1 2
NAT 28 J-R / JING NIÑO ALADIN TOLENTINO 1 - 1 - 0 2
REDBULL B ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 1 - 1 2
RJ FARM 2 JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO 1 - 1 - 0 2
RMS ALEXANDER ERWIN DIAMANTE AND RAMON VILLANUEVA 0 - 1 - 1 2
RSM FB / GF - 2 REY MORLA 0 - 1 - 1 2
SEDDY BROWN JOSED OCA 1 - 1 - 0 2
STORM PHOENIX DIAMOND GF ERWIN DIAMANTE AND RAMON VILLANUEVA 0 - 1 - 1 2
SWEATER GRAY EDDIE MEDALLA 1 - 1 - 0 2
TAMPOY PRINCESS DIAMOND VICTOR MARIANO 1 - 0 - 1 2
WOW BIRDS VICTOR JOSHUA GREGORIO 1 - 1 - 0 2
AB GF 2 ARNIE BREVA 0.5 - 0 - 1 1.5
BANABA FARM - LUCKY STRIKERS EDWIN / JOEL / JOSELITO EBORA 0.5 - 1 - 0 1.5
GOLDEN BULLETS / JF SABATAN BULLETS GUILLANO / MARK FRANCO 1 - 0 - 0.5 1.5
IBETH @ ALLAN ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICENCIO 0 - 0.5 - 1 1.5
JOERIOKHATE GF LANCE ETHAN / R. ESPINO 1 - 0.5 - 0 1.5
JOHN WICK - 2 FM PUMZALAN 1 - 0.5 - 0 1.5
LUCKY 4C FARM ENGR. RUBEN E. RABUTIN 1 - 0.5 - 0 1.5
MAM MARCELO MERCADO 0 - 1 - 0.5 1.5
MSC MANUEL S. CALILUNG 0.5 - 0 - 1 1.5
TEAM BMJ - B HOMER / BADONG / B. GAMILLA 0.5 - 1 - 0 1.5
924 ENGINEERING MAJOR JUNN QUIBAN / CHRISTIAN PRIAS 0 - 0 - 1 1
:) SMILEY PA RIN CHITO POLINTAN 1 - 0 - 0 1
BASANG CACTUS BALINGAN BROTHERS 0 - 0 - 1 1
BATANG MALVAR 2 CARLO MIJARES 0 - 1 - 0 1
BIGO SA PAGIBIG JAYJAY CHUA AND FRIENDS 1 - 0 - 0 1
BUDONG 888 GF WENE ROMANO JR 0 - 0 - 1 1
CONQUEROR TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO 0 - 1 - 0 1
EDISON SUPERBUTOY ED MASCARINA 1 - 0 - 0 1
FFG ARCHERS 1 ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 - 1 1
GKD VER DIMARANAN 0 - 0 - 1 1
GLAMDRING RICKY EUSEBIO 1 - 0 - 0 1
GREEN ARCHER DR. RB FULGENCIO 1 - 0 - 0 1
GREENGOLD ROD ADVINCULA AND TATA REY 0 - 0 - 1 1
JMN DANNA / ALECTRYON ANTONIO QUILATAN JR. 0 - 1 - 0 1
JRA JHUN REYES 0 - 0 - 1 1
KCCK VR MAKNAT KIT SENGCO / VIRGILIO V RAPE 0 - 0 - 1 1
KOBE BRYANT LOMI HAUS RUEL / AMBER MONTALES 0 - 1 - 0 1
M4CBC AJ SAPANGHILA 1 - 0 - 0 1
NEMA BREAKER NERI Q. MAMANSAG 1 - 0 - 0 1
PONGGO FR RONNIE REYES / KF & ROY REYES 0 - 1 - 0 1
R G A P GF / ALAGANG BUKID RIC ENCARNACION / BUDDY / GERALDO MALINIT 0 - 0 - 1 1
R2J SAM J & R RABARA 0 - 0 - 1 1
REDBULL A ATTY. CARLOS TUMPALAN 0 - 0 - 1 1
RGS BLUES GF BOY MONTANO / RANDY SOPENA / BONG CAPELLAN 1 - 0 - 0 1
RJ FARM 1 JOVITO JAMELANO / WREYLORD MANZANO 0 - 0 - 1 1
RJG ONE GUN KAMBAL ROMMUEL G GAMBOA 1 - 0 - 0 1
RRA DRAGON RAMON ATAYDE 0 - 0 - 1 1
RSM FB / GF - 1 REY MORLA 1 - 0 - 0 1
SEMI - BROS / DASMA COLISEUM RYAN SARIMOS 1 - 0 - 0 1
SIKAT NG ARAW JUN OLIVEROS 0 - 0 - 1 1
SPARTANS TATA REY AND ROD ADVINCULA 0 - 1 - 0 1
TAMPOY ANTIPOLO VICTOR MARIANO / RAYMOND SISON 0 - 0 - 1 1
TAMWAAN JOMAR PALOMARIA 0 - 1 - 0 1
TARANTULA 1 SONNY PANALIGAN 1 - 0 - 0 1
TEAM GREEN JR BAUTISTA 0 - 0 - 1 1
TRIPLE A ANTON LAGDAMEO / JOEL OCSENA 0 - 1 - 0 1
LANGHAP SARAP… LAKAY LAKAY JUN / RYAN PIÑON 0 - 0 - 0.5 0.5
AB GF 1 ARNIE BREVA 0 - 0 - 0 0
BM LUANCING FARM ATTY. KRISELLE BALMES / JESSIE COMIA JR. / VER LONTOC 0 - 0 - 0 0
GREEN MONARCH 2 ATTY. FELIX GATCHALIAN 0 - 0 - 0 0
JARVIS / PALABAN NOEL / JP PAJARA 0 - 0 - 0 0
JETHRO A JETHRO NEGLIGENCIA / PHILIP CAMIGLA 0 - 0 - 0 0
JF CARLO GOLD WINGS GF 1 CARLO MIJARES 0 - 0 - 0 0
KAI LEWIE PALABOY LEWIE DEL ROSARIO / JUN SOSA 0 - 0 - 0 0
KINAMBUD GF BONG VALLE 0 - 0 - 0 0
MASIGASIG DNCRL ATTY. MANNY GRAGASIN & DON CARLO ISAGUIRE 0 - 0 - 0 0
OKIDOK & SON DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN 0 - 0 - 0 0
POPOY RODOLFO V. LOBACO 0 - 0 - 0 0
RGB JOSEF / ATN R BANDARLIPE / A NELLAS 0 - 0 - 0 0
THE AVENGERS - SS AMULET / AMIEL SANTI SOLIS / AMIEL MANALO 0 - 0 - 0 0
TR SUPER SLASHER ERIC RODRIGUEZ AND JOSE RODERICK RANOLA II 0 - 0 - 0 0

UNDER CONSTRUCTION

Match Sheet is Not Available this time

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds

MATCH SHEET

NO
RED
VS
WHITE
RESULT
ENTRY NAME
WT
WB
WB
ENTRY NAME
WT
1
TAMWAAN
KELSO HATCH
JOMAR PALOMARIA
2155
0 - 1
TEAM BMJ - A
HATCH
HOMER / BADONG / B. GAMILLA
2155
2
FFG ARCHERS 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2300
0 - 1
SEMI - BROS / DASMA COLISEUM
KELSO / SWEATER
RYAN SARIMOS
2290
3
CSS GF
BLACK GREY
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON
2040
1 - 0
TR SUPER SLASHER
ERIC RODRIGUEZ AND JOSE RODERICK RANOLA II
2045
4
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2215
0 - 1
BATANG MALVAR 4
CARLO MIJARES
2225
5
RGB JOSEF / ATN
R BANDARLIPE / A NELLAS
2030
0 - 1
SAN VICENTE 2
ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG / ERWIN LOVEDOREAL
2030
6
MG MASIGASIG
SWEATER
ATTY. MANNY GRAGASIN
2140
1 - 0
JARVIS / PALABAN
NOEL / JP PAJARA
2145
7
R2J SAM
WHITE HATCH
J & R RABARA
1900
0 - 1
RGS BLUES GF
BOY MONTANO / RANDY SOPENA / BONG CAPELLAN
1900
8
TEAM BMJ - B
SWEATER
HOMER / BADONG / B. GAMILLA
2180
0.5 - 0.5
KINAMBUD GF 1
DOM
BONG VALLE
2175
9
MABOLO GF
GILMORE
EDGAR & KING SAMURAY
2320
1 - 0
FFG ARCHERS 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2345
10
THUNDER DIONY / DASMA COLISEUM
KELSO / SWEATER
RYAN SARIMOS
2330
1 - 0
BABY FUZEL_007 (FLAMEBIRD)
SWEATER
MARK ANTHONY DICHOSO
2365
11
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1990
1 - 0
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN
2000
12
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
1970
0 - 1
SAN VICENTE 1
20K SWEATER
ERWIN LOVEDORIAL / ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG
1975
13
MASIGASIG DNCRL
SWEATER KELSO
ATTY. MANNY GRAGASIN & DON CARLO ISAGUIRE
2195
0 - 1
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
2180
14
LUCKY 4C FARM
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1940
1 - 0
GKD
VER DIMARANAN
1950
15
KINAMBUD GF
DOM
BONG VALLE
2095
0 - 1
BATANG MALVAR 3
CARLO MIJARES
2085
16
RJG ONE GUN KAMBAL
ROBBIE WHITE KELSO / CARDINAL KELSO
ROMMUEL G GAMBOA
2160
1 - 0
CONQUEROR
SWEATER HATCH
TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO
2160
17
STORM PHOENIX DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE AND RAMON VILLANUEVA
2110
0 - 1
NAT 28 J-R / JING
MELSIMS
NIÑO ALADIN TOLENTINO
2115
18
JEC 11 DIAMOND
SWEATER
ERIZ AGUILAR
1940
1 - 0
IBETH @ ALLAN
SWEATER KELSO
ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICENCIO
1950
19
TAMWAAN
KELSO
JOMAR PALOMARIA
2205
1 - 0
MG MASIGASIG
SWEATER
TTY. MANNY GRAGASIN
2200
20
TEAM BMJ - A
SWEATER GOLD
HOMER / BADONG / B. GAMILLA
2040
1 - 0
R2J SAM
SWEATER
J & R RABARA
2040
21
RGS BLUES GF
BOY MONTANO / RANDY SOPENA / BONG CAPELLAN
1950
0 - 1
FFG ARCHERS 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
1955
22
SEMI - BROS / DASMA COLISEUM
KELSO / SWEATER
RYAN SARIMOS
2150
0 - 1
BATANG MALVAR 4
CARLO MIJARES
2145
23
KINAMBUD GF 1
GREY
BONG VALLE
2095
1 - 0
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2100
24
MASIGASIG DNCRL
LINE THOMSON WHITE
ATTY. MANNY GRAGASIN & DON CARLO ISAGUIRE
2050
0 - 1
CSS GF
BLACK GREY
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON
2045
25
TR SUPER SLASHER
ERIC RODRIGUEZ AND JOSE RODERICK RANOLA II
2125
0 - 1
TEAM BMJ - B
HATCH
HOMER / BADONG / B. GAMILLA
2125
26
RGB JOSEF / ATN
R BANDARLIPE / A NELLAS
2210
0 - 1
MABOLO GF
GILMORE
EDGAR & KING SAMURAY
2205
27
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
2270
0 - 1
SAN VICENTE 2
ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG / ERWIN LOVEDOREAL
2285
28
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1990
1 - 0
JARVIS / PALABAN
NOEL / JP PAJARA
1985
29
FFG ARCHERS 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2365
0 - 1
BABY FUZEL_007 (FLAMEBIRD)
SWEATER
MARK ANTHONY DICHOSO
2395
30
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN
2130
0 - 1
THUNDER DIONY / DASMA COLISEUM
KELSO / SWEATER
RYAN SARIMOS
2130
31
GKD
VER DIMARANAN
2055
0 - 1
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2045
32
JEC 11 DIAMOND
SWEATER
ERIZ AGUILAR
2015
0 - 1
SAN VICENTE 1
SWEATER
ERWIN LOVEDORIAL / ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG
2025
33
IBETH @ ALLAN
SWEATER KELSO
ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICENCIO
1935
0.5 - 0.5
LUCKY 4C FARM
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1915
34
KINAMBUD GF
DOM
BONG VALLE
2180
0 - 1
NAT 28 J-R / JING
DINK FAIR
NIÑO ALADIN TOLENTINO
2190
35
BATANG MALVAR 3
CARLO MIJARES
2170
1 - 0
RGB JOSEF / ATN
R BANDARLIPE / A NELLAS
2180
36
RJG ONE GUN KAMBAL
CARDINAL KELSO / SWEATER
ROMMUEL G GAMBOA
2210
0 - 1
STORM PHOENIX DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE AND RAMON VILLANUEVA
2210
37
CONQUEROR
SWEATER HATCH
TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO
2120
1 - 0
CSS GF
BLACK GREY
ATTY. CHRISTOPHER S SOGUILON
2125
38
OKIDOK & SON
DR. ANTHONY SAN JUAN & GIAN SAN JUAN
2140
0 - 1
TEAM BMJ - A
SWEATER
HOMER / BADONG / B. GAMILLA
2140
39
TR SUPER SLASHER
ERIC RODRIGUEZ AND JOSE RODERICK RANOLA II
2255
0 - 1
FFG ARCHERS 1
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2250
40
THUNDER DIONY / DASMA COLISEUM
KELSO / SWEATER
RYAN SARIMOS
2165
1 - 0
TAMWAAN
SWEATER
JOMAR PALOMARIA
2165
41
REDBULL A
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2240
1 - 0
MASIGASIG DNCRL
KELSO HATCH
ATTY. MANNY GRAGASIN & DON CARLO ISAGUIRE
2230
42
JARVIS / PALABAN
NOEL / JP PAJARA
1960
0 - 1
IBETH @ ALLAN
SWEATER KELSO
ALLAN DELACUEVA / ALLAN VICENCIO
1960
43
R2J SAM
HATCH
J & R RABARA
2230
1 - 0
KINAMBUD GF
DOM
BONG VALLE
2220
44
FFG ARCHERS 2
ATTY. FELIX GATCHALIAN
2045
1 - 0
TEAM BMJ - B
HATCH
HOMER / BADONG / B. GAMILLA
2050
45
SAN VICENTE 2
ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG / ERWIN LOVEDOREAL
2010
1 - 0
RJG ONE GUN KAMBAL
CARDINAL KELSO / HATCH
ROMMUEL G GAMBOA
2010
46
BATANG MALVAR 3
CARLO MIJARES
2100
1 - 0
RGS BLUES GF
BOY MONTANO / RANDY SOPENA / BONG CAPELLAN
2105
47
MG MASIGASIG
SWEATER / ROUNDHEAD
ATTY. MANNY GRAGASIN
2150
1 - 0
CONQUEROR
SWEATER HATCH
TIMENG GELARSO / ROGER JAMISOLA / CELSO PANCHO
2150
48
MABOLO GF
GILMORE
EDGAR & KING SAMURAY
2065
0 - 1
GKD
VER DIMARANAN
2075
49
SEMI - BROS / DASMA COLISEUM
KELSO / SWEATER
RYAN SARIMOS
2130
0 - 1
REDBULL B
ATTY. CARLOS TUMPALAN
2135
50
BABY FUZEL_007 (FLAMEBIRD)
HATCH
MARK ANTHONY DICHOSO
2105
1 - 0
NAT 28 J-R / JING
BULLET GREY
NIÑO ALADIN TOLENTINO
2110
51
SAN VICENTE 1
SWEATER
ERWIN LOVEDORIAL / ENGR. LEX AUSTRIA / ENGR. MACKY MACARAIG
1965
1 - 0
BASANG CACTUS 2
BALINGAN BROS
1970
52
BIGO SA PAGIBIG
JAYJAY CHUA AND FRIENDS
2080
0 - 1
KINAMBUD GF 1
GREY
BONG VALLE
2080
53
BATANG MALVAR 4
CARLO MIJARES
2080
0 - 1
STORM PHOENIX DIAMOND GF
ERWIN DIAMANTE AND RAMON VILLANUEVA
2080
54
LUCKY 4C FARM
ENGR. RUBEN E. RABUTIN
1900
0 - 1
JEC 11 DIAMOND
SWEATER
ERIZ AGUILAR
1925